اخبار بازی, اخبار گجت ها

دسته بازی موبایل ROG Tessen ایسوس بزودی معرفی می شود

طبق اطلاعات جدید، گوشی‌های سری جدید ایسوس با نام ROG Phone 8  در کنار کنترلر موبایل کاملاً جدیدتر به بازار عرضه خواهند شد. دسته کنترلر جدید بازی ایسوس ROG Tessen قرار است با تمام کنترل‌های آنالوگ، دکمه‌ها و…کنترلری برای گیم طراحی و تولید کند که تا حد امکان نزدیک به یک کنسول بازی خانگی باشد.

ایسوس احتمالا طراحی جدید دسته کنترل بازی خود را در ابتدای سال 2024 رونمایی خواهد کرد. این شرکت قصد دارد همین کار را با لوازم جانبی بازی موبایل نیز انجام دهد. طبق اطلاعات، کنترلر موبایل ASUS ROG Tessen می‌تواند گوشی‌های هوشمند را به یک گوشی بازی به صورت دستی تبدیل کند. Tessen به عنوان محصولی جدید در کنار جدیدترین گوشی‌های ROG ، مانند Shadow Blade 2 RedMagic و 9 Pro وارد بازار می‌شود.

ایسوس به تازگی وارد بازار دستگاه‌های بازی دستی شده و هدف این کنترلر جدید ترکیب دنیای بازی  با گوشی‌های گیمینگ این شرکت است. گیم پد موبایل ایسوس ROG Tessen شبیه به گیم پد ASUS ROG Kunai 3 و دارای نوارهای RGB است که کنترلر را زیباتر می‌کند‌. گیم پد موبایل ROG Tessen قرار است دارای طراحی جمع و جور و فاصله بین دسته‌ها قابل تغییر باشد، بنابراین می‌توان از آن در گوشی‌های هوشمند دیگر با هر سایزی استفاده کرد. همچنین می‌توان کنترلر را با Type-c به گوشی متصل کرد. جالب این است که سری ASUS ROG Phone 8 دارای دو پورت USB Type-C است.

ROG Tesser بزودی معرفی می شود

بنابراین گیمیر‌ها می‌توانند از یکی برای لوازم جانبی مانند کنترلر و از دیگری برای شارژ استفاده کنند. شاید  تعجب آور باشد که چرا باید این کنترلر به جای اتصال بی سیم از پورت Type-c استفاده کند، به این دلیل است که با این روش هیچ تاخیری بین ورودی‌ها به وجود نخواهد آمد. گمان می‌رود که Tessen از نظر ارتقا پذیری جایگزین سری Kunai شود، هرچند که با طراحی جدیدی که ممکن است تاشو نیز باشد، فراتر از مدل‌های قبلی خود است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *