تعمیرات ایسوس| Asus Repair

دستگاه ها در طول عمر خود به خاطر حوادث عمدی یا سهوی یا حتی اتمام عمر مفید قطعه های داخلی، نیاز به تعمیر پیدا می کنند. در این حالت هر برندی نیاز به تعمیرکار زبده و مجرب خود دارد.

تعمیر ایسوس را باید در مراکز تعمیری مجاز و خبره انجام داد تا با بالاترین میزان احتمال دستگاه شما تعمیر و مجددا قابل استفاده شود. علت این امر مجهز بودن تعمیرگاه ایسوس به دستگاه های بروز، آموزش های رسمی شرکت ایسوس و همچنین دسترسی به قطعات یدکی اصلی است که باعث می شود دستگاه تعمیر ایسوس شما با احتمال بالاتری مجدداً قابل استفاده شود.

نمایندگی تعمیر ایسوس

برای تعمیرات Asus، چند مرکز اصلی که در حقیقت مراکز گارانتی این برند هستند را می توان انتخاب و به آن مراجعه کرد.

این مراکز برای شرکت های سازگار ارقام، آواژنگ و حامی (ویستای سابق) است. همچنین در صورت خرید از مجموعه ایسوس ایران، سه سال گارانتی نرم افزاری به کاربران داده می شود که با مراجعه به مرکز ایسوس ایران قابل دریافت است.

آدرس مراکز تعمیرات Asus

خدمات آواژنگ تهران:

خیابان ولیعصر، حد فاصل خیابان طالقانی و میدان ولیعصر، خیابان دمشق، خیابان برادران مظفر،پلاک 100 ، طبقه همکف | شماره تماس: 87113-021

خدمات سازگار ارقام تهران:

تهران،خیابان میرزای شیرازی،بالاتر از خیابان مطهری، کوچه ناهید، پلاک 17 | تلفن:8701-021

خدمات حامی تهران:

تهران، خیابان بهشتی، بین اندیشه و سهروردی، پلاک 81، شرکت حامی | 57754-021

خدمات نرم افزاری ایسوس ایران

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بلوار میرداماد، مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج آ، طبقه هفتم، واحد 704

شایان ذکر است که گارانتی ایسوس یکپارچه بوده و هر سه شرکت گارانتی کننده به کاربران ایسوس زیر چتر یک گارانتی واحد خدمات ارائه می کنند. بنابراین از باب امکان تعمیر و موجود قطعات یدکی لپ تاپ های ایسوس، محدودیت و نگرانی وجود ندارد.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس