استخدام در ایسوس ایران

ایسوس ایران به واسطه تجربه 20 ساله فعالیت شرکت آیسو سیران کیش در بحث محصولات ایسوس، پایگاهی برای محصولات این برند تایوانی اصیل بوده و تیم حرفه ای و پر تلاش ایسوس ایران همیشه سعی می کنند تا جدید ترین و به روز ترین محصولات برند ایسوس رو برای کاربران تهیه و عرضه کنند. نتیجه فعالیت های خانواده بزرگ و وسیع ایسوس ایران، حضور فعال در قالب فروشگاه اینترنتی تخصصی برای محصولات ایسوس در کنار 13 شعبه فیزیکی برای بررسی و تست محصولات توسط کاربران بوده و مفتخریم که به عنوان فروشگاه 24 ساعته ایسوس شناخته می شویم. مجموعه ایسوس ایران همیشه در تلاش بوده تا رضایت کاربران رو کسب کنه و این کار ممکن نیست مگر با کنار هم قرار دادن بهترین افراد و ایجاد بهترین تیم از متخصصان مختلف که در راستای این مهم حرکت کنن.

محمود یزدان پناه فدائی
کارشناس محتوا ایسوس ایران توی یک کلمه، محلی برای عاشقان برند ایسوس هست. طی مدت همکاریم با این مجموعه این موضوع رو به شکل کاملا عملی حس کرد و به جرات می تونم بگم که حرفه ای تر از ایسوس ایران توی بحث محصولات ایسوس در ایران حضور نداره! با این وجود کار کردن با این مجموعه یکی از نقاط عطف کاری من و البته یه تجربه دلچسب بوده که امیدوارم حالا حالاها ادامه دار باشه
پریسا واحدی
کارشناس سئو و سایت ایسوس ایران محلی برای کسب تجربه و ارتقای دانش و عملکرد افراد هست. توی مدتی که با این مجموعه کار می کنم، تجارب بسیار ارزنده ای رو کسب کردم و آموزش های تیمی و یادگیری روزانه بخشی ثابت از کار شده که باعث میشه همیشه در بهترین حالت خودمون فعالیت کنیم.
علیرضا رمضانی
کارشناس فروش ایسوس ایران تمام اعتبارش رو از مشتریانش می گیره و من خوشحال میشم که همه خریداران میگن به خاطر تجربه خوب و اعتمادی که از ما داشتن، خرید مجدد انجام می دن و این موضوع رو باید مدیون عملکرد خوب واحد فروش و تمام اعضای خانواده این مجموعه بازرگ باشیم که اعتماد مشتری رو مهم ترین هدف خودشون قرار دادن. کار کردن توی این محیط واقعا حس و حال جذابی داره
Previous slide
Next slide

 

حال و هوای کار در ایسوس ایران:

ایسوس ایران یه خانواده بزرگ از افرادی هست که عاشق برند ایسوس و محصولات اون هستند. این خانواده بزرگ کنار هم رشد می کنن، به همدیگه آموزش میدن و در مواقع سختی و دشواری پشت هم دیگه هستند تا این مجموعه همیشه رو به جلو حرکت کنه و از انجام کارهای جدید هم نمی ترسن. این خانواده همیشه برای افرادی که عاشق ایسوس و محصولاتش هستن، جا داره و با آغوش باز پذیراشون هست.

 

مزایای کار توی ایسوس ایران:

 1. پیشرفت و توسعه با برنامه های آموزشی و ارتقای دانش اعضا
 2. گستردگی مخاطبان و مشتریان به پهنای کشور عزیزمون ایران
 3. کار توی یه محیط پرانرژی و با حال و هوای خوب
 4. مزایایی مثل بیمه، پاداش، هدایای مناسبتی و …
 5. فرصت های شغلی حال حاضر در ایسوس ایران

فرصت‌های شغلی ایسوس ایران

برای موقعیت شغلی فروشنده در ایسوس ایران یک جایگاه باز شده و اگر دنبال تجربه کردن یه محیط کاری متفاوت هستین، ما از شما استقبال می‌کنیم.

برای این موقعیت شغلی باید شرایط زیر رو داشته باشید

۱. علاقه به کار تیمی و فعالیت گروهی

۲. قدرت ارتباطات و فن بیان قوی برای ارتباط با مشتری

۳. اطلاعات کافی در مورد انواع کاربران و کاربری دستگاه های مختلف ایسوس

۴. رعایت نظم و اصول اخلاقی و قوانین مجموعه ایسوس ایران

اگر شما این موقعیت رو مناسب خودتون میدونید، با ما تماس بگیرید یا رزومه تون رو به آدرس admin@asusiran.com بفرستید

موقعیت کاری جدید تحت عنوان کارشناس سئو وب سایت در مجموعه بزرگ ایسوس ایران باز شده است. در این موقعیت شغلی، ما به تعدادی متخصص با سطح کاری متوسط و حرفه ای نیازمندیم. اگر کار در محیط پر شور و پر انرژی را دوست  داشته و از سویی به دنبال ارتقای دانش کاری خود هستید، ما با آغوش باز پذیرای شما هستیم. در صورت داشتن شرایط احراز زیر، رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

 حداقل‌های مورد نیاز:
 • تسلط به مفاهیم و اصول SEO
 • تجربه کار با Google Analytics ، Search Console،  Google Tag Manager و سایر ابزارهای پرکاربرد سئو  (توانایی تحلیل و بررسی داده های به دست آمده از این ابزار ها حائز اهميت است)
 •  آشنایی با مبانی و پارامترهای Technical SEO 
 • آشنایی با مفاهیم و اصول دیجیتال مارکتینگ
 • دارای روحیه‌ی کار تیمی
 • منظم، پیگیر، متعهد، علاقمند به پیشرفت و یادگیری در محیط کار، توانایی برنامه ریزی و مدیریت تسک‌ها
 • دقت بالا و جزئی نگر
 • مهارت حل مسئله

تعهد اخلاقی و پایبندی به قوانین آیسوس ایران

منظم بودن و توانایی مدیریت زمان برای انجام امور

اگر شما این موقعیت رو مناسب خودتون میدونید، با ما تماس بگیرید یا رزومه تون رو به آدرس admin@asusiran.com بفرستید