استخدام در ایسوس ایران

ایسوس ایران به واسطه تجربه 20 ساله فعالیت شرکت آیسو سیران کیش در بحث محصولات ایسوس، پایگاهی برای محصولات این برند تایوانی اصیل بوده و تیم حرفه ای و پر تلاش ایسوس ایران همیشه سعی می کنند تا جدید ترین و به روز ترین محصولات برند ایسوس رو برای کاربران تهیه و عرضه کنند. نتیجه فعالیت های خانواده بزرگ و وسیع ایسوس ایران، حضور فعال در قالب فروشگاه اینترنتی تخصصی برای محصولات ایسوس در کنار 13 شعبه فیزیکی برای بررسی و تست محصولات توسط کاربران بوده و مفتخریم که به عنوان فروشگاه 24 ساعته ایسوس شناخته می شویم. مجموعه ایسوس ایران همیشه در تلاش بوده تا رضایت کاربران رو کسب کنه و این کار ممکن نیست مگر با کنار هم قرار دادن بهترین افراد و ایجاد بهترین تیم از متخصصان مختلف که در راستای این مهم حرکت کنن.

فرم استخدام در پوزیشن دلخواه شما

ما در شرکت ایسوس ایران به دنبال دوستان و همکارانی میگردیم که میخواهند در پوزیشن شغلی دلخواهشان فعالیت کنند.

پریسا واحدی
کارشناس سئو و سایت ایسوس ایران محلی برای کسب تجربه و ارتقای دانش و عملکرد افراد هست. توی مدتی که با این مجموعه کار می کنم، تجارب بسیار ارزنده ای رو کسب کردم و آموزش های تیمی و یادگیری روزانه بخشی ثابت از کار شده که باعث میشه همیشه در بهترین حالت خودمون فعالیت کنیم.
علیرضا رمضانی
کارشناس فروش ایسوس ایران تمام اعتبارش رو از مشتریانش می گیره و من خوشحال میشم که همه خریداران میگن به خاطر تجربه خوب و اعتمادی که از ما داشتن، خرید مجدد انجام می دن و این موضوع رو باید مدیون عملکرد خوب واحد فروش و تمام اعضای خانواده این مجموعه بازرگ باشیم که اعتماد مشتری رو مهم ترین هدف خودشون قرار دادن. کار کردن توی این محیط واقعا حس و حال جذابی داره
Previous slide
Next slide

حال و هوای کار در ایسوس ایران:

ایسوس ایران یه خانواده بزرگ از افرادی هست که عاشق برند ایسوس و محصولات اون هستند. این خانواده بزرگ کنار هم رشد می کنن، به همدیگه آموزش میدن و در مواقع سختی و دشواری پشت هم دیگه هستند تا این مجموعه همیشه رو به جلو حرکت کنه و از انجام کارهای جدید هم نمی ترسن. این خانواده همیشه برای افرادی که عاشق ایسوس و محصولاتش هستن، جا داره و با آغوش باز پذیراشون هست.

مزایای کار توی ایسوس ایران:

  1. پیشرفت و توسعه با برنامه های آموزشی و ارتقای دانش اعضا
  2. گستردگی مخاطبان و مشتریان به پهنای کشور عزیزمون ایران
  3. کار توی یه محیط پرانرژی و با حال و هوای خوب
  4. مزایایی مثل بیمه، پاداش، هدایای مناسبتی و …
سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.