نمایندگی ایسوس تهران

فروشگاه های پاساژ پایتخت

فروشگاه های بازار کامپیوتر ایران

فروشگاه های بازار کامپیوتر رضا

نمایندگی رسمی ایسوس در تهران کجاست؟

ایسوس برند درخشان حوزۀ لپ تاپ، مانیتور، کیس و سایر لوازم کاربردی این روزهاست. ایسوسِ ایران با افتخار نمایندگی رسمی این برند طلایی را در ایران برعهده دارد و با کمکِ کارشناسانِ مجرب خود، بهترین خدمات را به خریداران عرضه می‌کند. شما علاوه بر امکان خرید اینترنتی از سایت ما، می‌توانید به فروشگاه های حضوری ما در شهر تهران مراجعه کنید. کارشناسان فروش ایسوس ایران در این فروشگاه‌ها آمادۀ ارائۀ مشاوره رایگان حضوری برای خرید لپ تاپ، کیس، مانیتور و سایر کالاهای دیجیتال ایسوس هستند.

برای خرید لپ تاپ ایسوس، کافی است به مراکز ایسوس در تهران سری بزنید تا قیمت کالا را حضوری متوجه شوید. فروشگاه های حضوری لپ تاپ ایسوس در بازار کامپیوتر رضا و مرکز کامپیوتر ایران (پایین‌تر از میدان ولیعصر) و مجتمع کامپیوتر پایتخت (تقاطع خيابان وليعصر و ابتدای خيابان ميرداماد) واقع شده‌اند. اگر امکان سر زدن به دفاتر ایسوس در تهران را ندارید هم همیشه می‌توانید با شمارۀ 45639-021 داخلی 709 تماس بگیرید تا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ما همیشه برای مخاطبان خود در دسترس هستیم!

شرکت ایسوس در تهران تحت‌نظر کجاست و چه خدماتی دارد؟

شرکت نمایندگی ایسوس در تهران، شرکت ایسوس ایران است که علاوه بر ارائه خدمات مشاوره ی رایگان حضوری و تلفنی، تضمین قیمت و تضمین گارانتی ایسوس را برای خریداران فراهم می‌کند. ما در ایسوس ایران حق را به مشتری می‌دهیم و به‌همین دلیل امکان مرجوع کالا و بازۀ تست کالا را فراهم کرده‌ایم. در تمام مراحل مرجوعی از کارشناسان خبره فنی کمک گرفته می‌شود تا وجود مشکل در کالا از قبل را بررسی کنند. گارانتی کالاهای شرکت ایسوس تهران نیز از بهترین و قابل‌اعتمادترین گارانتی‌هاست. این گارانتی یکپارچه که با پوشش سه‌گانۀ سه شرکت سازگار و حامی (ویستا) و آواژنگ همراه است، در هر نقطه از ایران شعبۀ مناسب شما را دارد. تمامِ این فعالیت‌ها فقط بخشی از خدماتی است که نمایندگی ایسوس در تهران در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد. علاوه بر خدمات پس از فروش، تصمیم گرفتیم که پیش از خرید نیز از خریداران خود حمایت کنیم تا در صورت وجود مشکلِ مالی، دستگاه دلخواه خود را از دست ندهند. این مأموریت بزرگ را با طرح ویژۀ اقساطی ایسوس ایران عملی کردیم که لپ تاپ های تا 75 میلیون تومان را پوشش می‌دهد. برای اطلاع بیشتر از این طرح قسطی کافی است شرایط آن را در این لینک مطالعه کنید.

دفتر ایسوس در کجای تهران قرار دارد؟

احتمالاً از برند ایسوس لپ تاپ های جذابی در اینترنت دیده‌اید که به‌دنبال دفتر ایسوس در تهران هستید. خوشبختانه به جای درستی آمده‌اید! ایسوس ایران بیش از ده سال است که نمایندۀ رسمی ایسوس در ایران به‌شمار می‌رود و شعبات متعددی در شهر تهران دارد. خدمات اصلی ارائه شده در دفتر ایسوس ایران در تهران، شامل مشاوره ی حضوری رایگان و فروشگاه حضوری لپ تاپ است. آنچه ایسوس ایران را از دیگر شرکت‌های فروشندۀ لپ تاپ ایسوس متمایز می‌کند، کارشناسان فنی مجرب اند که نه‌تنها در مرحلۀ خرید به شما مشاورۀ رایگان می‌دهند، بلکه تا ابد یاری‌رسانِ شما با مشاورۀ حضوری و تلفنی هستند. اصالتِ کالایی که ایسوس ایران وارد کشور می‌کند و در دفتر ایسوس در تهران به فروش می‌رسد، ویژگی خاصِ دیگر ماست. ما اعتماد خریداران خود را در گرو عملکرد عالی خود می‌دانیم و از این جهت در تمام نمایندگی های ایسوس در تهران در بازار کامپیوتر رضا و مرکز کامپیوتر ایران و مجتمع کامپیوتر پایتخت خدمتِ مشاورۀ رایگان را عرضه می‌کنیم تا قبل از خرید هر کالایی از درستیِ انتخاب خود مطمئن شوید.

دفتر مرکزی ایسوس در تهران: آدرس، تلفن و خدمات

نمایندۀ رسمی برند ایسوس در ایران، شرکت ایسوسِ ایران، دفتر مرکزی خود را در مجتمع کامپیوتر پایتخت واقع در تقاطع خیابان ولیعصر و ابتدای خیابان میرداماد قرار داده است. تمام خریداران محترمی که از شعبات ما در طبقات مختلف مجتمع لپ تاپ خود را خریداری می‌کنند، می‌توانند برای تکمیل فرآیندهای خرید مثل دریافت فاکتور، پرداخت مابقی مبلغ دستگاه و... به دفتر مرکزی مراجعه کنند. علاوه بر این، خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پس از فروش نیز در دفتر مرکزی ایسوس در مجتمع کامپیوتر پایتخت، برج A، طبقه 7، واحد 704 ارائه می‌شوند. خدمات نرم‌افزاری شامل نصب ویندوز رایگان و پولی و خدمات سخت‌افزاری‌ای چون تعمیرات لپ تاپ، ارتقاء قطعات مختلف لپ تاپ نیز در دفتر مرکزی ایسوس ایران انجام می‌گیرند. پس از خرید لپ تاپ مورد نظر با هماهنگی و راهنماییِ نمایندۀ فروش شعبه سری به دفتر مرکزی بزنید تا خدمات درخواستی خود را دریافت کنید. برای ارتباط تلفنی با همکاران ما در دفتر مرکزی، کافی است با شمارۀ 45639-021 داخلی 703 یا 704 تماس بگیرید.

مراکز نمایندگی ایسوس در تهران کجا واقع شده‌اند؟

اگر قصد دارید لپ تاپ، مانیتور، کیس یا سایر کالاهای دیجیتال خود را حضوراً از نمایندگی های ایسوس در تهران بخرید، کافی است سری به میدان ولیعصر بزنید. کمی پایین‌تر از میدان، بازار کامپیوتر رضا و مرکز کامپیوتر ایران واقع شده‌اند که شعبات ایسوس ایران در آنجا قرار دارد. همچنین اگر مسیرتان به تقاطع خیابان ولیعصر و ابتدای خیابان میرداماد افتاد، در مجتمع کامپیوتر پایتخت منتظرتان هستیم! اگر هنوز نگرانید که لپ تاپ انتخابی‌تان دقیقاً مناسبِ نیازهایتان نباشد، کافی است در روزهای شنبه تا پنجشنبه از 10 صبح تا 9 شب به این سه نمایندگی سری بزنید تا به صورت حضوری مشاوره دریافت کنید. این جلسات مشاوره‌ای توسط کارشناسان خبرۀ حوزۀ لپ تاپ و خریدار برگزار می‌شوند تا با پرس‌وجو درمورد نیازها و بودجۀ خریدار، بهترین مدل از لپ تاپ های ایسوس انتخاب شود. ما در تمام مراحل قبل، حین و پس از خرید همراه شماییم؛ کافی است در مرکز بازار رضا، مرکز کامپیوتر ایران و مجتمع کامپیوتر پایتخت سراغِ شعبات ما را بگیرید.

آدرس نمایندگی ایسوس تهران، شماره تلفن و ساعات کاری

برای خرید از نمایندگی های برند ایسوس در تهران، مراجعه به نمایندگی‌های ایسوس ایران، نماینده رسمی ایسوس در ایران، پیشنهاد می‌شود. البته شما امکان خرید اینترنتی از سایت را نیز دارید اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید قبل از پرداخت مبلغ، لپ تاپ خود را از نزدیک ببینید، مشاوره بگیرید و سپس خرید کنید، هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. سه شعبۀ ممتاز ما در تهران در مراکز کامپیوتر برتر کشور واقع شده‌اند. شعبه‌های ما در بازار کامپیوتر رضا و مرکز کامپیوتر ایران (پایین‌تر از میدان ولیعصر) و مجتمع کامپیوتر پایتخت (تقاطع خيابان وليعصر و ابتدای خيابان ميرداماد) شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 9 شب آمادۀ ارائه خدمات مشاوره‌ای و فروش به شما هستند. اگر در طول هفته وقت کافی ندارید و ترجیح می‌دهید جمعه‌ها با خیالی آسوده از کار خرید کنید، کافی است از ساعت 10 صبح الی 9 شب جمعه به شعبۀ 45 در بازار کامپیوتر رضا یا شعبۀ 449 در مرکز کامپیوتر ایران مراجعه کنید. همکاران ما از تجربه‌ای به‌یادماندنی و رضایت‌بخش برای شما در روند مشاوره و خرید اطمینان حاصل می‌کنند. فقط قبل از سر زدن به این فکر کنید که چه دستگاهی نیاز دارید؟ در نمایندگی های ایسوس در تهران لپ تاپ هایی برای رفع نیاز گستره‌ای از کاربران به فروش می‌رسند و دستِ خالی باز نخواهید گشت!

شماره نمایندگی ایسوس تهران چیست؟

ایسوس برند نام‌آشنای دنیایِ لپ تاپ هاست؛ از لپ تاپ های خانگی گرفته تا لپ تاپ های حرفه‌ای گیمینگ، نام ایسوس همیشه در لیست برترین‌های جهان، دیده می‌شود. خرید از نمایندگی رسمی ایسوس در ایران، منطقی‌ترین تصمیمی است که هر خریداری می‌تواند بگیرد؛ زیرا با این کار اصالت کالا تأیید می‌شود و ضمانت نامه معتبر نیز دریافت می‌کند. نمایندگی های ایسوس در تهران که خدماتی چون مشاوره ی رایگان حضوری، بررسی کالا از نزدیک و قیمت حضوری و قطعی ارائه می‌دهند، تحت‌نظر شرکت ایسوس ایران اند. این نمایندگی ها در محدودۀ میدان ولیعصر و همچنین در تقاطع خیابان ولیعصر با ابتدای خیابان میرداماد در سه مرکز اصلی کامپیوتر در تهران واقع شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *