معتبرترین مرکز تعمیرات لپ تاپ در ایران: تعمیرات لپ تاپ در ایسوس ایران 

تعمیرات لپ تاپ ایسوس خدمت جدیدی است که در ایسوس ایران به کاربران عزیز ارائه شده است. توصیه همیشگی ما به کاربران، تعمیر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی های مجاز است اما امروزه تشخیص این موضوع کمی دشوار بوده و مراکز گارانتی نیز با توجه به پوشش های متنوع و میزان حجم کاری که باعث انتظار های طولانی می گردد، تجربه جذابی را به کاربران ارائه نمی کنند.

با تجربه ای بلند مدت و ارتباطات و دانش قوی مجموعه ایسوس ایران و بازخورد خوب کاربران، بر آن شدیم تا با فراهم کردن تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران برای کاربران این برند، اطمینان خاطر بیشتری به مشتریان و کاربران برند asus ارائه کنیم.

تعمیرات لپ تاپ در ایسوس ایران

تعمیرات لپ تاپ در ایسوس ایران یکی از مجرب‌ترین و متنوع‌ترین کادر فنی تعمیرات لپ تاپ در ایران را در خود جای داده است. از تعمیر سخت افزار لپ تاپ تا نرم افزار، همه و همه در بخش تعمیرات لپ تاپ Asus قابل انجام است. ما تلاش می‌کنیم با ارائۀ خدماتی مطابق استاندارد برند تایوانی-امریکایی ایسوس که شامل استانداردهای جهانی تعمیرات است، بهترین تجربه خدمات و بهترین خروجی تعمیر را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهیم. 

تعمیر کامپیوتر در ایسوس ایران

علاوه بر تعمیرات لپ تاپ، مجموعۀ ایسوس ایران که تنها نمایندۀ رسمی برند ایسوس در کشور است، خدمات مربوط به تعمیر کامپیوتر را نیز ارائه می‌کند. گسترۀ این خدمات از سخت افزار تا نرم افزار را شامل می‌شود. اگر نیاز به تعمیر کامپیوتر خود دارید، کافی است فرمی که در ابتدای همین صفحه قرار دارد را پر کنید تا پشتیبانان ما با شما تماس بگیرند. همچنین امکان مراجعۀ حضوری به شعبات ایسوس ایران در سراسر ایران نیز وجود دارد. اما چرا کاربران در تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به ایسوس ایران اعتماد می‌کنند؟ در ادامه، ویژگی‌های برجسته کادر فنی مجموعه ایسوس ایران را ذکر خواهیم کرد که در کمتر مجموعه‌ای در ایران خواهید یافت.

تعمیرات تخصصی و حرفه ای

آنچه مجموعۀ تعمیرات لپ تاپ در مجموعۀ ایسوس ایران را از سایر ارائه‌دهندگان تعمیرات متمایز می‌کند، بی‌شک تیم حرفه ای و کادر فنی مجربی است که با به‌روزترین استانداردهای تعمیرات برند ایسوس سیستم‌های کاربران را بررسی می‌کنند. شاغلین بخش تعمیرات ایسوس ایران، از آموزش‌های ویژۀ نمایندۀ رسمی ایسوس در ایران برخوردار می‌شوند که آن‌ها را به متخصصینی زبده تبدیل کرده است. در نظر داشته باشید که تعمیرات برخی از قطعات حساس سیستم‌های کامپیوتری مثل مادربرد یا هارد، به تخصصی ویژه نیاز دارد و از عهدۀ هر کسی برنمی‌آید. مجموعۀ ایسوس ایران با استخدام حرفه ای های دنیای تعمیرات، خیال کاربران را از این نظر آسوده کرده است.

تعمیرات با ضمانت

ایسوس ایران با ضمانت تعمیرات خود، کاربران را بیش از پیش مطمئن کرده است. بنابراین تمام افرادی که اقدام به تعمیرات لپ تاپ یا قطعات آن در ایسوس ایران می‌کنند، از ضمانت کارکرد برخوردار می‌شوند. آنچه ایسوس ایران را قادر می‌کند چنین ضمانتی بدهد، کارشناسان فنی مجرب و دانش به‌روزی است که از آخرین استانداردهای برند ایسوس برآمده است.

تعمیرات در اسرع وقت

تیم تعمیرات لپ تاپ ایسوس ایران، تیمی گسترده است که از متخصصین بسیاری کمک می‌گیرد؛ بنابراین با مراجعۀ هر یک از شما عزیزان، یکی از بهترین متخصصین در سریع‌ترین زمان به کار شما رسیدگی خواهد شد. از چند ساعت تا چند روز تمام مدتی است که تعمیرات ایسوس ایران وقت می‌گیرد؛ ما اهمیت زمان شما را می‌دانیم و سال‌هاست که در سریع‌ترین زمان ممکن به تعمیرات لپ تاپ می‌پردازیم.

تعمیرات با قیمت مناسب

آنچه همیشه ایسوس ایران را از دیگر مجموعه‌های تعمیرات متمایز کرده است، قیمت مناسب و معقول خدمات آن دربرابر کیفیت است. مجموعۀ ایسوس ایران از قطعات اصل برای تعمیرات لپ تاپ استفاده می‌کند اما این به معنای قیمت‌های نجومی برای تعمیرات نیست. بنابراین با بالاترین کیفیت و هزینه منطقی خدمات، ایسوس ایران بهترین تعرفه را از بین تعرفه‌های تعمیرات لپ تاپ در ایران دارد. برای اطلاع دقیق از هزینۀ تعمیرات قطعۀ موردنظر خود، فرم ابتدای این صفحه را پر کنید و شماره تماس خود را قرار دهید تا مشاوران ایسوس ایران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خدمات پس از فروش لپ تاپ

اگر از این نگرانید که بعد از تعمیرات لپ تاپ خود، مشکل جدیدی برای لپ تاپ پیش بیاید و نتوانید از گارانتی اصلی خود استفاده کنید، مجموعۀ ایسوس ایران با ارائه گارانتی معتبر و اصل، کاربران را از خدمات پس از فروش خود مطمئن کرده است. گارانتی شما در صورت مراجعه برای تعمیرات باطل نمی‌شود که در ایران گارانتیِ کم‌یابی است. بنابراین با طیف وسیعی از خدمات پس از فروش لپ تاپ، می‌توانید با دریافت گارانتی از هرگونه مشکل احتمالی آینده آسوده خاطر شوید. اگر درمورد شرایط گارانتی یا ضمانت کارکرد سؤالی دارید، کافی است فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید و شماره تماس خود را قرار دهید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

تعمیرات خدمات در محل

بعضی سیستم‌ها مخصوصاً سیستم آل این وان یا سیستم‌هایی که سنگین‌وزن‌اند، نگرانی مضاعفی برای کاربران ایجاد می‌کنند. مجموعۀ ایسوس ایران با تعمیرات لپ تاپ در محل، این مشکل را نیز حل کرده است. کافی است آدرس محل کار یا منزل خود را در فرم بالای صفحه برای ما بنویسید تا بعد از هماهنگی‌ها، کارشناس فنی ایسوس ایران برای تعمیرات لپ تاپ در محل حضور یابد. وزن سنگین، دردسرهای احتمالی مثل ضربه حین جابه‌جایی، محدودیت زمانی مشتریان و سایر دلایل، تعمیرات خدمات در محل را به یکی از بهترین خدمات ایسوس ایران تبدیل کرده است.

در ادامه، به بخشی از مشکلات احتمالی لپ تاپ های asus مختصراً می‌پردازیم تا مشکلات احتمالی لپ تاپ خود نیز آشنا شوید. به یاد داشته باشید که ایسوس ایران نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بوده و می توانید برای حل تمامی مشکلات ذکر شده در این مقاله، به این مرکز مراجعه کنید.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

امروزه بیشتر لپ تاپ‌ها از باتری‌های غیر قابل تعویض توسط کاربر استفاده می‌کنند و برند ایسوس نیز از این موضوع مستثنی نیست. علت این امر را می‌توان در بهبود طراحی‌ها، پیشرفت تکنولوژی باتری‌ها و در نتیجه طولانی شدن عمر باتری و نهایتاً طراحی متفاوت سلول‌های باتری دانست.

با این حال مشکلات در باتری و سیستم شارژ لپ تاپ، مشکلی است که بعضاً برای کاربران مختلفی پیش آمده و در مورد اول با اتمام سیکل مفید باتری و خراب شدن آن، با توجه به پایان عمر باتری باید اقدام به تعویض آن کنید و بهتر است این تعویض توسط تعمیرکاران مجاز و حرفه ای ایسوس صورت گیرد.

همچنین شارژ نشدن باتری لپ تاپ ایسوس نیز ممکن است از سلول های باتری یا IC شارژ آن بوده یا گاهی دستگاه با وجود اتصال برق، روشن نشود که به دلایل فنی و احتمالات موجود، بهتر است توسط متخصصین مجموعه ایسوس ایران بازبینی و رفع مشکل شود.

تعمیرات مانیتور لپ تاپ : تعمیر حرفه ای صفحه نمایش در ایسوس ایران

صفحه نمایش یا مانیتور از مهم‌ترین بخش‌های لپ تاپ است که در صورت وارد شدن فشار زیاد یا ضربۀ سنگین به آن، خرابی‌های متعددی در آن ایجاد می‌شود. مجموعۀ ایسوس ایران که از گستردگی ضربات احتمالی به مانیتور لپ تاپ مطلع است، متخصصین بسیاری را در زمینه تعمیرات صفحه نمایش تعلیم داده است تا مشکلات کاربران را رفع کنند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس از حساسیت خاصی برخوردار است، زیرا صفحه نمایش یکی از حساس‌ترین و آسیب‌پذیرترین قطعات موجود در یک لپ تاپ است. به همین دلیل یکی از قطعاتی که بیشتری خرابی و نیاز به تعویض یا تعمیر را دارد، صفحه نمایش لپ تاپ است. تجربۀ متخصصین ایسوس ایران در تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ در طی سال‌ها بسیار افزایش پیدا کرده است؛ به طوری که تقریباً از هر نوع ضربه‌ای حداقل چند مورد در ایسوس ایران تعمیرات موفق داشته است.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس نیز خدمت دیگری است که در آن، تعمیر یا تعویض فلت اتصال مانیتور و مادربرد انجام شده و و در صورت امکان فلت موجود در دستگاه تعمیر می شود تا نیازی به تعویض و هزینه بیشتر برای مشتری نباشد.

در مجموعه ایسوس ایران و شرکت های ارائه کننده گارانتی، به دلیل بکارگیری قطعات اصلی و ارتباط مستقیم با شرکت asus، امکان تعویض این قطعه با قطعه اصلی و به اصطلاح اورجینال و همچنین امکان تعمیر مشکل تاچ صفحه نمایش در لپ تاپ ایسوس برای مشتریان عزیز فراهم شده است. درصورتیکه از شدت ضربه وارده به صفحه نمایش خود مطمئن نیستید، کافی است فرم درخواست تعمیرات در ابتدای این صفحه را پر کنید تا کارشناسان فنی ما برای برای بررسی ضربه در محل حضور یابند.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسوس

در مجموعه ایسوس ایران، کارشناسان فنی زبده در زمینه تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسوس حضور دارند که با دریافت هزینه معقول و با سرعت مناسب، مادربرد کاربران را به روز اول بازمی‌گردانند. مادربرد به عنوان یکی از قطعات حساسِ لپ تاپ، وظیفۀ ایجاد یک شبکۀ عصبی را برعهده دارد؛ در واقع تعمیرات مادربرد لپ تاپ، به‌نوعی تعمیر ستون فقرات سیستم است. بنابراین پس از اتمام تعمیرات، تمامی قطعات و چیپست‌های لپ تاپ شما مجدداً ارتباطی قوی با یکدیگر برقرار می‌کنند و عملکرد لپ تاپ را قوی‌تر می‌کنند.

باید در نظر داشت که این قطعه، بسیار حساس و آسیب‌پذیر است و تعمیرات مادربرد لپ تاپ به تخصصی ویژه نیاز دارد تا بدون ایجاد آسیب، بخش‌های مدنظر تعمیر شوند. علت این امر را می‌توان در نوع ساختار آن جستجو کرد که همانند یک ساندویچ، ساختاری لایه‌ای دارد. بنابراین اگر تعمیرات مادربرد لپ تاپ بدون دقت و تخصص کافی صورت گیرد، ممکن است با کوچکترین ضربه، بخش‌های سالم آن نیز به خطر بیفتد.

موقعیت‌هایی چون ضربه، حرارت بیش‌ازحدِ ناشی از عمل نکردنِ سیستم خنک‌کننده و حتی نفوذ آب، می‌تواند مادربرد لپ تاپ یا سیستم کامپیوتری را به خطر بیندازد. سایر عواملی که منجر به خرابی مادربرد لپ تاپ می‌شوند، شامل نوسانات ناگهانی برق، گرد و خاک زیاد در بدنه لپ تاپ، محدودیت‌های طراحی مادربرد در کارخانه و فرسودگی مادربرد در طی زمان است. در اغلب مواقع و مخصوصاً اگر سیستم گرانقیمتی دارید، هزینۀ تعمیرات مادربرد بسیار به‌صرفه‌تر از خرید یک لپ تاپ یا مادربرد جدید است؛ مگر اینکه آسیب وارده قابل جبران نباشد. با مشورت کارشناسان ایسوس ایران، می‌توانید وضعیت مادربرد خود را بررسی کنید و در صورت لزوم اقدام به تعمیر مادربرد یا خرید یک مادربرد جدید کنید.

در ایسوس ایران، متخصصینی که به کار تعمیرات مشغولند، توسط نمایندگی رسمی ایسوس آموزش دیده‌اند و از تجهیزات به‌روز استفاده می‌کنند. همچنین تمام این متخصصین با راهنمایی‌های کامل برند ایسوس آشنایند. به همین دلیل، کاربرانی که به ایسوس ایران مراجعه می‌کنند، با اعتماد کامل دستگاه‌های خود را به ما می‌سپارند. اگر شما نیز به تعمیرات مادربرد لپ تاپ نیاز دارید، کافی است فرمی که در ابتدای این صفحه قرار دارد را پُر کنید تا پشتیبانان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تعمیر سی پی یو لپ تاپ ایسوس

تعمیر سی پی یو لپ تاپ ایسوس، خدمتی تخصصی است که توسط مجموعه ایسوس ایران به کاربران گرامی عرضه می شود. می دانید که سی پی یو یا همان پردازشگر مرکزی، مغز متفکر کامپیوتری و به نوعی نقطه اتصال تمامی قطعات و محاسبات یک لپ تاپ است.

این قطعه به شدت حساس و گران قیمت است و به نوعی می توان گفت بخش بزرگی از قیمت یک لپ تاپ را این قطعه تشکیل داده است. به همین دلیل بزرگ ترین نگرانی کاربران عموماً آسیب دیدن این قطعه بوده و نگران آن هستند.

گاهی عدم کارکرد درست فن و مشکل در سیستم خنک سازی، باعث ایجاد صدمات جزئی یا کلی به پردازنده مرکزی شده و بعضاً در مواردی، بدافزارها و تروجان های مخصوص حمله به پردازنده باعث ایجاد خرابی در آن می شوند. در این موارد با توجه به ساختار پردازنده و حساسیت آن، تعمیرات این قطعه باید توسط مجموعه های تخصصی و به صورت حرفه ای تعمیر گردد.

در مجموعه ایسوس ایران، کادر فنی مجرب و کارشناسان حرفه ای واحد تعمیرات، این خدمت را به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

تعمیرات پردازنده لپ تاپ

پردازنده از قطعاتی است که نسبت به سایر قطعات، دیرتر دچار خرابی می‌شود. اغلب، خرابی پردازنده قابل تعمیر نیست و به تعویض پردازنده منجر می‌شود. در ایسوس ایران، هر دو خدمات تعمیرات پردازنده لپ تاپ و تعویض پردازنده برای کاربران عزیز فراهم است.

از آنجا که گاهی تعمیر پردازنده انتخابی معقول نیست، متخصصین ایسوس ایران بعد از ارزیابی این قطعه، نظر نهایی خود را درمورد قابل تعمیر بودن یا نبودن به شما اطلاع خواهند داد. دقت داشته باشید که یک مادربرد خراب می‌تواند به خرابیِ پردازنده منجر شود. بنابراین هر چه زودتر اقدام به تعمیر سایر بخش‌های لپ تاپ خود کنید، از خرابی پردازنده نیز در امان خواهید بود. 

از دلایل اصلی مشکلات پردازنده، عمر بالای دستگاهی است که از آن استفاده می‌کنید. اغلب پس از گذشت چند سال، پردازنده دیگر به قدرت سابق کار نمی‌کند و حتی ممکن است بسوزد و نیاز به تعویض دارد. البته گاهی دلیل از کار افتادن پردازنده، داغ کردن بیش از حد دستگاه است که ممکن است به دلیل از کار افتادن سیستم‌های خنک‌کننده باشد. در مناطقی که گرمای هوا بسیار بالاست، احتمال آسیب پردازنده نیز بالاتر می‌رود.

دو دلیل دیگری که کاربران ناخواسته پردازنده خود را به خرابی می‌کشانند، تحت‌فشار گذاشتن لپ تاپ و نوسانات برق است. هر پردازنده‌ای محدودیت‌های خود را دارد؛ بنابراین اگر بازی یا نرم‌افزاری ران کنید که نیاز به مشخصات فنی فراتر از پردازنده شما دارد، با فشار زیاد وارده بر پردازنده، احتمال سوختن پردازنده را افزایش می‌دهید. نوسانات برق نیز که ممکن است اختلالات برق باشد، با وارد کردن ولتاژهای بسیار بالا به لپ تاپ، پردازنده را خراب خواهد کرد. برای جلوگیری از مراجعه به تعمیرات لپ تاپ، از محافظ برق استفاده کنید و لپ تاپ خود را مستقیم به منبع برق وصل نکنید.

ایسوس ایران با بیش از ده سال تجربه در زمینه فروش و تعمیرات لپ تاپ، تمام حالت‌های احتمالی ضربه خوردن پردازنده لپ تاپ را دیده است و با اعزام متخصصین، تعویض یا تعمیر پردازنده لپ تاپ را تشخیص می‌دهد. 

تعمیرات رم لپ تاپ

یکی از خدمات ویژه‌ای که در بخش تعمیرات لپ تاپ ایسوس ایران در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، تعمیرات رم لپ تاپ است. تعمیر رم فرآیند آسانی ندارد و فقط متخصصینی که در سطح اجزاء بسیار کوچک می‌توانند تعمیرات انجام دهند، قادر به تعمیر رم هستند. در اغلب اوقات، رم قابل تعمیر کامل نیست و معمولاً توصیه به تعویض است.

بااین‌حال در ایسوس ایران با تجربۀ موفقی که در تعمیرات رم لپ تاپ وجود دارد، می‌توانید با اطمینان خاطر لپ تاپ خود را به تنها نمایندۀ رسمی ایسوس در ایران بسپارید تا کارشناسان فنی با دقتی موشکافانه رم لپ تاپ شما را تعمیر کنند. همچنین در مواقع موردنیاز ارجاع به تعویض نیز صورت خواهد گرفت. مشکلات رم بر عملکرد سی پی یو تأثیر گذارند و سرعت لپ تاپ را کند می‌کنند. 

از دلایل اصلی خرابی رم در لپ تاپ ایسوس، ضربه فیزیکی، داغ کردن، نوسانات برق، نقص خودِ محصول و خرابی ماژول‌های رم است. کاربران بسیاری مشکلات ناشی از رم را گزارش می‌کنند که احتمالاً برایتان ناآشنا نیست. وقتی در طول چند ساعت استفاده، عملکرد لپ تاپ کند می‌شود و لود کردن صفحات به درازا می‌کشد، احتمالاً حافظه لپ تاپ به مشکل خورده است. همچنین بسیاری از کاربران می‌گویند گاهی لپ تاپ ناگهانی ری‌استارت می‌شود که دقیقاً یکی از نشانه‌های خرابی رم و نیاز به تعمیرات رم لپ تاپ است. اخطار بلو اسکرین یا صفحه آبی که پیش از ران شدن لپ تاپ می‌بینید نیز به‌نحوی با رم در ارتباط است.

دلایل زیادی برای تعمیرات لپ تاپ ایسوس در مرکز ایسوس ایران وجود دارد؛ برای مثال آیا تا به حال هنگام نصب برنامه‌ها با ارور های عجیب و غریب مواجه شده‌اید؟ ارورهایی که از نصب شدن برنامه‌های جدید جلوگیری می‌کنند و فرآیند نصب ناتمام می‌ماند، نشانه‌ای از نیاز به تعمیرات رم لپ تاپ هستند. مجموعۀ ایسوس ایران با در اختیار داشتن متخصصین حرفه ای و زبده، رم لپ تاپ ایسوس را به دقت بررسی می‌کند و تمام تلاش خود را برای بهبود آن خواهد کرد.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس نیز خدمت تخصصی دیگری است که در مجموعه ایسوس ایران به کاربران عزیز ارائه می شود. کارت گرافیک لپ تاپ های ایسوس در نوع on-board و Dedicated عرضه شده و مشکلات گرافیکی مرتبط با هر نوع متفاوت از یکدیگر است.

در گرافیک های آنبرد، واحد پردازش گرافیک در پردازنده مرکزی قرار گفته و به نوعی با آن در هم آمیخته و این پیوستگی در صورت خرابی، کار کاربران را دشوارتر می کند. زیرا این نوع از کارت گرافیک با پردازنده مرکزی همراه بوده و امکان تعمیر مستقل برای آن فراهم نیست و به همین سبب نیاز به تعمیر یکپارچه یا تعویض آن است.

در گرافیک های مستقل، کار تعمیرات بسیار آسان تر بوده و مشکلات این دست از گرافیک ها به مراتب کمتری از نوع آنبرد است، زیرا مستقل بودن آن، شرایط حرارتی بهتر و بهبود بیشتر قدرت خروجی را به همراه دارد.

در بحث مشکلات کارت گرافیک گاه این قطعه به علت ضربه، با کنده شدن اتصالات لحیمی نقطه ای خود با مادربرد، دچار اختلال در کارکرد یا در مواردی بدون تصویر شدن دستگاه است. البته ممکن است مشکلات دیگری مثل اختلال در نمایش تصویر، تغییر رنگ ناگهانی صفحه نمایش و بازگشت به حالت نرمال و مواردی از این دست نیز نشان از مشکل در این قطعه دارد.

به هنگام مواجهه با این مشکلات، بهتر است هرچه سریع تر با مراجعه به مرکز تعمیرات ایسوس ایران، لپ تاپ خود را بررسی کنید.

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس با توجه به هزینه های بالای قطعات بدنه و پوشش بیرونی دستگاه، خدمتی است که توسط ایسوس ایران برای رفاه حال کاربران عزیز در نظر گرفته شده تا کاربران از دستگاه های خود بتوانند مدت بیشتری بهره ببرند.

لپ تاپ ها در طول مدت عمر کاری خود، شرایط مختلفی را تجربه می کنند. از قرار گرفتن در محیط های سرد و گرم تا شوک های ناشی از ضربات و سقوط از ارتفاع همه بخشی از زندگی یک لپ تاپ است. البته این موضوع بیشتر به علت سبک پر جنوب و جوش زندگی افراد در دنیای کنونی است که سرعت زندگی را بالا برده و به همین دلیل لپ تاپ ها بیش از پیش در معرض این دست از مشکلات هستند.

حال اولین قسمتی که عموما آسیب می بیند، بدنه دستگاه ها است. از ترک و شکستگی تا در مواردی کنده شدن قسمت های مختلف قاب پوششی، از مثال های این آسیب پذیری است. در این شرایط اگر دستگاه کاربر قدیمی نیز باشد، قطعات آن به سادگی قابل تهیه نبوده و نیاز به تعمیر از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

در مجموعه ایسوس ایران، با استفاده از به‌روزترین تجهیزات تعمیراتی، ما توانایی تعمیر قاب های محصولات ایسوس را داشته و با افتخار ازن سرویس را به کاربران ارائه می کنیم.

تعمیرات کیبورد لپ تاپ

یکی از پرکاربردترین بخش‌های لپ تاپ که در طی زمان دچار فرسودگی می‌شود، کیبورد لپ تاپ ایسوس است. بخش تعمیرات ایسوس ایران، تعمیرات کیبورد لپ تاپ کاربران را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت به سرانجام می‌رساند. تعمیرکاران کیبورد، در انواع مشکلات کیبورد از تمیز کردن کیبورد تا درست کردن کلیدهای خراب‌شده، مهارت ویژه‌ای دارند. 

خرابی کیبورد بسیار رایج است زیرا احتمال ریختن آب یا سایر نوشیدنی‌ها بر کیبورد لپ تاپ، همیشه وجود دارد. کاربرانِ بخش تعمیرات کیبورد لپ تاپ اغلب به دلایلی چون تمیز نکردن کیبورد و گرد و غبار زیاد، تمیز کردن اشتباه و آسیب زدن به کیبورد، ضربه‌های بسیار محکم به کلیدها و ضربه خوردن کیبورد هنگام جابه‌جایی، به ایسوس ایران مراجعه می‌کنند. اگر شما نیز اخیرا با ریختن آب، چای یا قهوه بر کیبورد خود آن را دچار خرابی کرده‌اید، جای نگرانی نیست. تعمیر کیبورد لپ تاپ یکی از خدماتی است که روزانه کاربران زیادی را به بخش تعمیرات لپ تاپ ایسوس ایران می‌کشاند.

کیبورد ها از طراحی ظریفی برخوردار هستند و فواصل میلی متری در طراحی آنها به این معنا است که با ورود گرد و غبار و یا کوچک ترین جسم خارجی، این کلید ها خاصیت خود را از دست داده و در بخری اوقات دچار مشکل می شوند که باعث از کار افتادن آنها می گردد.

در برخی از موارد، کابل ریبون اتصال کیبورد به مادربرد در اثر ضربه یا تعمیرات قبلی، اتصال خود با مادربرد را از دست داده یا دچار اختلال می شود که این موضوع باعث از کار افتادن کیبورد می شود.

در اکثر موارد مشکل کار نکردن صفحه کلید با ری استارت ویندوز حل می شود اما در صورت ادامه دار بودن مشکل و عمل نکردن آن در صفحه BIOS، باید برای چکاپ و رفع ایراد به مجموع ایسوس ایران مراجعه کنید.

آنچه خدمات تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسوس ایران را متمایز می‌کند، سرعت العمل و قیمت منصفانه است. برخی از مجموعه‌های تعمیرات لپ تاپ، برای یک تمیزکاری ساده، از ناآگاهی کاربران استفاده می‌کنند و هزینه‌های هنگفتی می‌گیرند. برای جلوگیری از برخورد با چنین افرادی، پیشنهاد می‌کنیم به تنها نمایندگی رسمی برند ایسوس در ایران مراجعه کنید تا از اعتبار آن مطمئن باشید.

تعمیرات نرم‌افزاری لپ تاپ ایسوس

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس، اولین خدمتی است که توسط مجموعه ایسوس ایران برای کاربران لپ تاپ های ایسوس ارائه شد. در این خدمت، ایسوس ایران محصولات فروخته شده را به مدت 3 سال گارانتی نرم افزاری می کند که این موضوع اطمینان خاطر خوبی را به مشتریان محصولات ایسوس می دهد.

مشکلات نرم افزاری شامل گستره زیادی از جمله مشکلات ویندوز، درایور و نرم افزارهای کاربردی است که بعضاً برای کاربران ایجاد مشکل کرده و باعث می شوند که سیستم کاربران دچار اختلال می شود.

در برخی موارد مشکلات نرم افزاری همچون آپدیت، بد افزار یا خراب (Corrupt)  شدن ویندوز باعث می شود تا ویندوز لپ تاپ کاربر بالا نیامده و دچار مشکل شود.

در ایسوس ایران گارانتی نرم افزاری به محصولات ایسوس داده می شود که این مسئله نیز تحت پوشش گارانتی قرار گرفته و متخصصین نرم افزاری ما با بررسی محصول شما می توانند مشکل را ریشه یابی و رفع کنند.

مشکل روشن نشدن لپ تاپ ایسوس

مشکل روشن نشدن لپ تاپ ایسوس در حقیقت یک ریشه نداشته و می تواند دلایل مختلف در آن نقش ایفا کند. گاه پیش می آید که لپ تاپ با وجود اتصال به آداپتور از روشن شدن خودداری کند.

در برخی موارد مشکل از سمت باتری دستگاه و برد مدیریت انرژی است که باعث شده نیروی مورد نیاز به پردازنده و مادربرد وارد نشود.

در حالت خاص دیگری، پردازنده گرافیکی در صورت آسیب دیدن یا خرابی، با نشان ندادن تصویر لپ تاپ و جلوگیری از بوت دستگاه، عملاً آن را بدون استفاده می کند.

در این حالت باید قطعات داخلی و مسیر برق رسانی لپ تاپ توسط متخصصین ایسوس ایران بررسی و ایراد مشخص شود.

مشکل بوت نشدن لپ تاپ نیز یکی دیگر از این مشکلات است که گاه مرتبط با سخت افزار و گاه مرتبط با نرم افزار است و این مورد نیز بایستی توسط متخصصین مجموعه کنترل و عیب یابی شود.

مشکل وای فای لپ تاپ ایسوس

وای فای اتصالی حیاتی است که با توجه به عصر اینترنت، همه ما به آن نیازمندیم. لپ تاپ های تولیدی در سال های اخیر به این مسئله اهمیت فراوانی داده و همیشه سعی کرده‌اند تا بهترین کارت های شبکه بی سیم و در نتیجه بهترین عملکرد آن را در اختیار کاربران قرار دهند.

با این حال، در مواقعی کاربران دچار قطعی در اتصال وای فای شده و حتی سیستم امکان اتصال به وای فای را نداده و کارت شبکه بی سیم را نمی شناسد. این مشکل معمولاً با ری استارت کردن لپ تاپ یا به روزرسانی درایور مربوطه قابل حل بوده و در مواردی حتی مشکل با تنظیمات شبکه ویندوز بوده و با ابزار عیب یابی سیستم عامل قابل حل است.

این مشکل چند ریشه اساسی از درایور نرم افزاری تا مشکلات سخت افزار خود کارت شبکه بیسیم را شامل شده و برای رفع ایراد اساسی نیاز به مراجعه به مراکز تعمیرات مجاز و اصلی ایسوس دارد که ایسوس ایران یکی از این مراکز است.

تعمیرات هارد دیسک لپ تاپ ایسوس

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس از تعمیرات محبوب در میان کاربران ایسوس ایران است. هارد دیسک یکی از قطعه‌های مهم لپ تاپ ایسوس شماست که معمولاً در صورت ایجاد خرابی قابل ریکاوری است.

هارد دیسک ها و حافظه های SSD، دارای عمر مفید کاری محدود بوده و پس از سپری شدن این زمان یا در اثر ضربه یا سقوط از ارتفاع، دچار صدمه شده و غیر قابل استفاده می گردد. البته ممکن است که خرابی صرف این موارد نبوده و گاه باگ افزارهای مختلف اقدام به قفل کردن اطلاعات کاربر و ایجاد مشکل برای کاربران شود.

در این شرایط برای ریکاوری اطلاعات قبلی و تعویض هارد لپ تاپ ایسوس باید در اولین فرصت و بدون فوت وقت به مراکز تعمیرات مجاز این برند مراجعه کنید.

در ایسوس ایران، ما بهترین برندهای هارد اس اس دی و HDD برای لپ تاپ ایسوس را استفاده کرده و کارشناسان با تجربه مجموعه می توانند اطلاعات قبلی شما را در صورت امکان پذیر بودن، ریکاوری کنند تا اطلاعات ارزشمندتان به قوت خود باقی بمانند. کافی است فرم ابتدای صفحه فعلی را پر کنید، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

فن لپ تاپ وظیفه خنک کاری قطعاتی همچون پردازنده مرکزی و کارت گرافیک در کنار چیپست مرکزی را داشته و همچنین با ایجاد فشار منفی درون بدنه لپ تاپ، باعث گردش هوا روی قطعات دیگر مثل رم و SSD یا HDD شود.

این قطعه در صورت خرابی و نمایش ارور ممکن است به مرور زمان به صورت کامل از کار افتاده و باعث داغ شدن و وارد دیدن صدمات جبران ناپذیر به قطعات حساس و گرم لپ تاپ مانند پردازنده مرکزی، چیپست و کارت گرافیک شود.

همچنین داغ شدن بیش از حد لپ تاپ ایسوس نیز می تواند یکی از نشانه های خرابی فن دستگاه باشد.

گاه پیش می آید که این از کار افتادن دور های پایین فن بوده و از زمان روشن کردن تا خاموش کرده دستگاه، فن به علت هایی مثل تجمع گرد و غبار بیش از حد یا مشکل در درایو کنترل، به صورت یک سره با بالاترین سرعت چرخش کند. برخی مواقع نیز ممکن است با قدیمی شدن خمیر سیلیکون حرارتی و عدم انتقال کامل حرارت، فن برای دفع حرارت با بالاترین سرعت کار کند.

در زمان مشاهده این مشکلات، باید هرچه سریع تر به مجموعه ایسوس ایران مراجعه کنید تا با رفع مشکل، از خسارت های جبران ناپذیر در امان باشید.

مشکل فراموش کردن پسورد در لپ تاپ ایسوس

فراموشی رمز ورود ویندوز، یکی از شایع ترین مشکلات کاربران است. این مشکل گاه به علت فراموشی و گاه به علت حضور باج افزارها و ویروس ها رخ می دهد. البته در برخی موارد نیز با وارد کردن رمز اشتباه به تعداد زیاد، سیستم به صورت خودکار شما ار از ورود به محیط کاربری منع می کند.

راه حل های فراوان و متنوعی برای دور زدن رمز و حل این مشکل وجود دارد اما بسیاری از آنها تخصصی بوده و کاربران عادی ممکن است هنگام انجام دادن آنها، دچار اشتباه شده و صدمه بیشتری به سیستم عامل لپ تاپ خود وارد کنند. به همین دلیل توصیه نمی کنیم که کاربران خود برای رفع این مشکل اقدام به سرچ کردن راه حل و انجام آن کنند.

ایسوس ایران با توجه به گارانتی خدمات نرم افزاری جامعی که برای محصولات ایسوس ارائه می کند، بهترین محل برای رفع این مشکل بوده و با مراجعه به مجموعه ما می توانید این مشکل را حل کنید.

مشکل سیاه شدن صفحه لپ تاپ ایسوس

سیاه بودن صفحه نمایش هنگام روشن کردن لپ تاپ ایسوس، ممکن است دلایل مختلفی همچون مشکل کارت گرافیک، سیم اتصال مانیتور و یا حتی بوت نشدن بایوس دارد.

در بحث کارت گرافیک، ایجاد مشکل در اتصال این قطعه به مادربرد، سوختگی آن یا خرابی قسمتی از این قطعه باعث می شود تا هنگام بوت شدن، ضمن جلوگیری از اجرای کامل بوت دستگاه، صفحه نمایش به رنگ سیاه در آمده و هیچ تصویری (حتی لوگوی ایسوس) نیز نمایش داده نشود.

مشکل سیم اتصال مانیتور (فلت مانیتور) یکی دیگر از مشکلات شایع بوده که در آن به علت خرابی یا قطع شدن سیم فلتی که وظیفه اتصال مانیتور به مادربرد دستگاه را دارد، تصویر صفحه نمایش نشان داده نشده و کاربران دچار مشکل شوند.

در این شرایط بدون فوت وقت باید به مجموعه ایسوس ایران مراجعه کنید تا ضمن عیب یابی، اقدام به رفع آن کرده تا امکان استفاده مجدد از لپ تاپ ایسوس خود را کسب کنید.

مشکل صدای لپ تاپ ایسوس

مشکل صدای لپ تاپ ایسوس می تواند دلایلی مختلفی داشته باشد. از مشکل درایور و ویندوز تا مشکل اتصال بلندگوها به مادربرد همه بخشی از این مشکلات هستند.

در بحث درایور، این مشکل نرم افزاری بوده و گاه به علت آپدیت ناقص یا نصب بد درایور توسط کاربر یا نرم افزارهای مخصوص این کار و حتی بعضاً ویندوز آپدیت، این اختلال در پخش صدا پیش می آید که در این صورت متخصصین قسمت نرم افزار می توانند آن را به سرعت رفع کنند.

در بحث مشکلات سخت افزاری، گاه اتصالات بلندگو بر اثر ضربه قطع شده و باعث می شود تا بلندگو ها بی صدا شوند. در مواردی نادر نیز به علت قرار گرفتن مگنت های بلندگو در برابر میدان مغناطیسی یا ضربات شدید، خاصیت خود را از دست داده و باعث می شود تا بلندگو ها ایجاد صدا نکنند.

اما نکته اصلی اینجا است که تا بررسی دقیق تر و کارشناسی صورت نگیرد، نمی توان نظر قطعی و راه حل را ارائه کرد.

در این موارد بهترین راه، مشاوره با کارشناسان ایسوس ایران و سپس مراجعه به واحد تعمیرات مجموعه است.

بهترین مرکز تعمیرات لپ تاپ برای دانشجویان در ایران

لپ تاپ‌ها ساختار پیچیده‌ای دارند و ترکیبی از بخش‌های مختلف هستند که با یکدیگر در ارتباط هستند. تعمیر لپ تاپ نیازمند شناخت عمیق از اجزا مختلف آن مانند پردازنده، حافظه، هارد دیسک، کارت گرافیک و غیره است. تعمیر لپ تاپ نیازمند دانش فنی و تخصص در زمینه سخت‌افزار و نرم‌افزار است. تکنسین‌های مجرب باید توانایی تشخیص مشکلات سخت‌افزاری، رفع خطاهای نرم‌افزاری، تعویض قطعات و تنظیمات پیچیده را داشته باشند. به همین دلیل باید برای تعمیر لپ تاپ قدیمی خود حتما به یک مرکز تعمیرات لپ تاپ معتبر مانند ایسوس ایران مراجعه کنید.

تعمیر لپ تاپ های قدیمی دانشجویی

لپ تاپ‌های قدیمی معمولاً دارای قطعات سخت‌افزاری قدیمی تر هستند که با گذر زمان و استفاده ممکن است خراب شوند. این قطعات شامل پردازنده، حافظه، هارد دیسک، باتری و سایر قطعات داخلی می‌شوند. تخصص در تعمیر و تعویض این قطعات قدیمی می‌تواند برای بازسازی و بهبود عملکرد لپ تاپ مفید باشد. در برخی موارد، قطعات جایگزین برای لپ تاپ‌های قدیمی ممکن است محدود باشند. تخصص در یافتن و تهیه قطعات یدکی برای لپ تاپ‌های قدیمی می‌تواند در فرآیند تعمیر و بازسازی کمک کند.

جمع بندی

به طور کلی می توانیم بگوییم که تعمیر لپ تاپ‌های قدیمی دانشجویی نیاز به تخصص و تجربه دارد. لپ تاپ‌های قدیمی معمولاً دارای سخت‌افزار و نرم‌افزار قدیمی تری هستند که ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شوند. به همین دلیل مراجعه به یک مرکز تعمیرات لپ تاپ معتبر بسیار حیاتی و مهم است. ایسوس ایران به عنوان تنها نمایندۀ رسمی ایسوس در ایران، تنها مرجع معتبر تعمیرات لپ تاپ ایسوس است که از باکیفیت ترین قطعات و حرفه ای های حوزۀ تعمیرات استفاده می‌کند.

سوالات متداول تعمیرات انواع لپ تاپ 

سوال: تعمیرات مرکز ایسوس ایران چه مقدار زمان بر است؟

پاسخ: زمان مورد نیاز بسته به دستگاه کاربران، ایراد فنی آن و موجودی قطعات یدکی و مورد نیاز بریا تعمیرات داشته اما سعی ما در این است که کوتاه ترین زمان ممکن برای این امر سپری شود.

سوال: آیا ایسوس ایران مرکز معتبر تعمیرات ایسوس است؟

پاسخ: بله، مجموعه ایسوس ایران از شرکای فروش با سابقه و خوش نام ایسوس بوده و مرکز تعمیرات این مجموعه نیز ارتباط مستقیمی با این شرکت و مراکز گارانتی دارد.

سوال: آیا ایسوس ایران تنها تعمیر لپ تاپ ایسوس را در تهران انجام می دهد؟

پاسخ: در حال حاظر مجموعه ایسوس ایران تنها شعبه تعمیراتی خود را در تهران راه اندازی کرده است و در این شهر می توانید از خدمات آن بهره ببرید. برای خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس در ایران، می توانید با حضور در تهران از خدمات ما بهره مند شوید.

سوال: آیا قطعات استفاده شده در تعمیرات از نوع اصلی هستند؟

پاسخ: بله تمامی قطعات تعویضی نسخه اصلی و تهیه شده از شرکت ایسوس هستند و کیفیت قطعات مشابه قطعات اصلی لپ تاپ ها است.

سوال:  خدمات نرم افزاری شامل مشتریانی که از ایسوس ایران خرید نکرده اند نیز می شود؟

پاسخ: خدمات نرم افزاری با دریافت هزینه، برای تمامی محصولات ایسوس قابل استفاده است و مشتریان ایسوس ایران که محصولات خود را از ما تهیه کرده اند، این خدمت را به عنوان گارانتی و به مدت 3 سال دارا هستند.

سوال: بهترین لپ تاپ های دانشجویی را از کجا میتوانم خریداری کنم؟

پاسخ: شما میتوانید با مراجعه به صفحه ” راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی ” لیست کاملی از انواع لپ تاپ های دانشجویی مناسب همه رشته ها را مطالعه کنید و همانجا نیز خریدتان را تکمیل کنید.

24 دیدگاه در “تعمیرات لپ تاپ ایسوس

 1. nima romal گفت:

  سلام آیا تعمیراتتون ضمانت داره؟ اگه از نتیجه تعمیر راضی نباشیم باید چیکار کنیم؟

  1. fatsus گفت:

   بله تعمیرات دارای ضمانت هستند. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 2. Mehdi lali گفت:

  سلام من وقتی میخوام لپتاپمو روشن کنم یه صفحه آبی میاد که چند دقیقه لپ تاپ کار نمیکنه بعد روشن میشه، شما میدونید کجاش مشکل داره؟

  1. fatsus گفت:

   سلام، باید حضورا بررسی شود اما به احتمال زیاد نیاز به تعمیرات رم هست. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 3. mahmud rahimi گفت:

  سلام. من هر وقت که لپ تاپم رو روشن میکنم بعد از یه مدتی یهو خودش ری استارت میشه بدون هیچ علامتی ، تعمیر شدنی هست؟

  1. fatsus گفت:

   سلام، باید حضورا بررسی شود اما به احتمال زیاد نیاز به تعمیرات رم هست. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 4. نسترن گفت:

  بنظرتون بهتره مادربرد رو عوض کنیم یا تعمیر کنیمش؟ با تعمیر آیا به حالت اول برمیگرده؟

  1. fatsus گفت:

   سلام بستگی به شدت ضربه یا خرابی دارد. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 5. amir mohamad گفت:

  سلام. دکمه های کیبورد من چند وقته که انگار جا به جا شده و درست کار نمیکنه؛ حتما باید عوضش کنم یا تعمیر میشه؟

  1. fatsus گفت:

   سلام با تعمیر کیبورد لپ تاپ قابل حل است. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 6. علی ارامی گفت:

  سلام. احیانا تو ایسوس ایران متخصص تعمیر مادربرد هم دارید؟ کار خیلی حساسیه و نمیخوام به هرکسی بسپارم

  1. fatsus گفت:

   سلام بله، در ایسوس ایران کارشناسان فنی مجرب حوزه تعمیرات مادربرد حضور دارند. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 7. Soheil گفت:

  من یک کار تعمیرات فوری دارم، شما تقریبا چقد سریع میتونین کارو انجام بدین؟

  1. fatsus گفت:

   بعد از به بررسی دقیق مشکل شما، تعمیرات در اسرع وقت صورت می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 8. نیلوفر آ گفت:

  سلام.. حتما باید سیستم رو حضورا بیاریم؟ سیستم کامپیوتری من وزن بالایی داره و احتمال ضربه خوردن هم هست حین جا به جایی، چیکار باید کنم؟

  1. fatsus گفت:

   سلام، امکان انجام خدمات در محل وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 9. محمد گفت:

  سلام مقاله مفیدی بود اما متوجه نشدم که با انجام تعمیرات لپ تاپ گارانتی اصلی مون از بین میره یا نه؟

  1. fatsus گفت:

   سلام، خیر گارانتی ایسوس ایران اصل است و از بین نمی‌رود. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 10. سینا معینی گفت:

  سلام. پردازنده لپ تاپ من به مشکل خورده، شما پردازنده هم تعمیر می‌کنید یا فقط تعویض دارید؟

  1. fatsus گفت:

   سلام. در ایسوس ایران تعمیرات و تعویض پردازنده هر دو انجام می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر فرم ابتدای همین صفحه را پر کنید تا پشتیبانان با شما تماس بگیرند.

 11. زهرا گفت:

  سلام
  من غرب تهران سمت خیابان کاشانی هستم
  لپ تاپم نیاز به تعمیرات داره
  نزدیکترین مکان تعمیرات به ما کجا میشه؟

  1. fatsus گفت:

   سلام
   لطف برفرمایید از منو نمایندگی ها شهر تهران را انتخاب بفرماید و شعبه نزدیک به خود را پیدا کنید

 12. زکیه حیدری گفت:

  سلام وقت بخیر
  هارد لپ تاپ من به مشکل خورده و موقع روشن شدن صفحه بایوس بالا میاد فقط.
  میخاستم بدونم برای تعمیرش کجا میتونم مراجعه کنم؟
  تهران هستم.

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. ایسوس ایران گفت:

   سلام خانم حیدری وقت بخیر. لطفا با شماره 45639-021 تماس بگیرید تا کارشناس های ما بتونند شما رو راهنمایی کنند. اگر میخواهید حضوری تشریف بیارید، مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم، واحد 704، پذیرای شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *