معتبرترین مرکز تعمیرات لپ تاپ در ایران 

تعمیرات لپ تاپ ایسوس خدمت جدیدی است که در ایسوس ایران به کاربران عزیز ارائه شده است. توصیه همیشگی ما به کاربران، تعمیر لپ تاپ ایسوس در نمایندگی های مجاز است اما امروزه تشخیص این موضوع کمی دشوار بوده و مراکز گارانتی نیز با توجه به پوشش های متنوع و میزان حجم کاری که باعث انتظار های طولانی می گردد، تجربه جذابی را به کاربران ارائه نمی کنند.

با تجربه ای بلند مدت و ارتباطات و دانش قوی مجموعه ایسوس ایران و بازخورد خوب کاربران، بر آن شدیم تا با فراهم کردن تعمیر لپ تاپ ایسوس در تهران برای کاربران این برند، اطمینان خاطر بیشتری به مشتریان و کاربران برند asus ارائه کنیم.

در بخش تعمیرات لپ تاپ ایسوس ایران، ما هر دو بخش تعمیر سخت افزار و نرم افزار لپ تاپ asus را پوشش دهی کرده و سعی می کنیم با ارائه خدمات مطابق استاندارد ایسوس و در سطح جهانی، بهترین تجربه را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهیم.

موارد بعدی، بخشی از مشکلات احتمالی لپ تاپ های asus بوده که به توضیح مختصر آنها می پردازیم. به یاد داشته باشید که ایسوس ایران نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس بوده و می توانید برای حل تمامی مشکلات ذکر شده در این مقاله، به این مرکز مراجعه کنید.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس

امروزه بیشتر لپ تاپ ها از باتری های غیر قابل تعویض توسط کاربر استفاده می‌کنند و برند ایسوس نیز از این موضوع مستثنی نیست. علت این امر را می توان در بهبود های طراحی، پیشرفت تکنولوژی باتری ها و در نتیجه طولانی شدن عمر باتری و نهایتاً طراحی متفاوت سلول های باتری دانست.

با این حال مشکلات در باتری و سیستم شارژ لپ تاپ، مشکلی است که بعضاً برای کاربران مختلفی پیش آمده و در مورد اول با اتمام سیکل مفید باتری و خراب شدن آن، با توجه به پایان عمر باتری باید اقدام به تعویض آن کنید و بهتر است این تعویض توسط تعمیرکاران مجاز و حرفه ای ایسوس صورت گیرد.

همچنین شارژ نشدن باتری لپ تاپ ایسوس نیز ممکن است از سلول های باتری یا IC شارژ آن بوده یا گاهی دستگاه با وجود اتصال برق، روشن نشود که به دلایل فنی و احتمالات موجود، بهتر است توسط متخصصین مجموعه ایسوس ایران بازبینی و رفع مشکل شود.

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسوس از حساسیت خاصی برخوردار است، زیرا صفحه نمایش یکی از حساس ترین و آسیب پذیر ترین قطعات موجود در یک لپ تاپ هستند. به همین دلیل یکی از قطعاتی که بیشتری خرابی و نیاز به تعویض یا تعمیر را دارد، صفحه نمایش لپ تاپ است و کاربران بسیاری تجربه این مشکل را دارند.

تعمیر فلت لپ تاپ ایسوس نیز خدمت دیگری است که در آن، تعمیر یا تعویض فلت اتصال مانیتور و مادربرد انجام شده و و در صورت امکان فلت موجود در دستگاه تعمیر می شود تا نیازی به تعویض و هزینه بیشتر برای مشتری نباشد.

در مجموعه ایسوس ایران و شرکت های ارائه کننده گارانتی، به دلیل حضور قطعات اصلی و ارتباط مستقیم با شرکت asus، امکان تعویض این قطعه با قطعه اصلی و به اصطلاح اورجینال و همچنین امکان تعمیر مشکل تاچ صفحه نمایش در لپ تاپ ایسوس برای مشتریان عزیز فراهم شده است.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسوس خدمت دیگری است که در مجموعه ایسوس ایران به کاربران ارائه می شود. مادربرد قطعه حساس است که وظیفه آن ایجاد یک شبکه عصبی و به‌نوعی نقش ستون فقرات سیستم است تا تمامی قطعات و چیپست ها با یکدیگر در ارتباط بوده و عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند.

در عین حال این قطعه بسیار حساس و آسیب پذیر است. علت این امر را می توان در نوع ساختار آن جستجو کرد که همانند یک ساندویچ، ساختاری لایه ای دارد ممکن است با کوچکترین ضربه، حرارت بیش از حد ناشی از عمل نکردن درست سیستم خنک کننده و حتی نفوذ آب ممکن است که دچار ایراد و خرابی شده که در این موقعیت باید به وسیله متخصصین آموزش دیده توسط ایسوس اقدام به تعمیر آن کنید. در ایسوس ایران متخصصین ما به واسطه آموزش توسط ایسوس و تجهیز به وسایل تعمیری به روز و راهنماهای کامل این شرکت، قادر به ارائه خدمات تعمیر مادربرد نوت بوک asus هستند.

تعمیر سی پی یو لپ تاپ ایسوس

تعمیر سی پی یو لپ تاپ ایسوس، خدمتی تخصصی است که توسط مجموعه ایسوس ایران به کاربران گرامی عرضه می شود. می دانید که سی پی یو یا همان پردازشگر مرکزی، مغز متفکر کامپیوتری و به نوعی نقطه اتصال تمامی قطعات و محاسبات یک لپ تاپ است.

این قطعه به شدت حساس و گران قیمت است و به نوعی می توان گفت بخش بزرگی از قیمت یک لپ تاپ را این قطعه تشکیل داده است. به همین دلیل بزرگ ترین نگرانی کاربران عموماً آسیب دیدن این قطعه بوده و نگران آن هستند.

گاهی عدم کارکرد درست فن و مشکل در سیستم خنک سازی، باعث ایجاد صدمات جزئی یا کلی به پردازنده مرکزی شده و بعضاً در مواردی، بدافزارها و تروجان های مخصوص حمله به پردازنده باعث ایجاد خرابی در آن می شوند. در این موارد با توجه به ساختار پردازنده و حساسیت آن، تعمیرات این قطعه باید توسط مجموعه های تخصصی و به صورت حرفه ای تعمیر گردد.

در مجموعه ایسوس ایران، کادر فنی مجرب و کارشناسان حرفه ای واحد تعمیرات، این خدمت را به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس نیز خدمت تخصصی دیگری است که در مجموعه ایسوس ایران به کاربران عزیز ارائه می شود. کارت گرافیک لپ تاپ های ایسوس در نوع on-board و Dedicated عرضه شده و مشکلات گرافیکی مرتبط با هر نوع متفاوت از یکدیگر است.

در گرافیک های آنبرد، واحد پردازش گرافیک در پردازنده مرکزی قرار گفته و به نوعی با آن در هم آمیخته و این پیوستگی در صورت خرابی، کار کاربران را دشوارتر می کند. زیرا این نوع از کارت گرافیک با پردازنده مرکزی همراه بوده و امکان تعمیر مستقل برای آن فراهم نیست و به همین سبب نیاز به تعمیر یکپارچه یا تعویض آن است.

در گرافیک های مستقل، کار تعمیرات بسیار آسان تر بوده و مشکلات این دست از گرافیک ها به مراتب کمتری از نوع آنبرد است، زیرا مستقل بودن آن، شرایط حرارتی بهتر و بهبود بیشتر قدرت خروجی را به همراه دارد.

در بحث مشکلات کارت گرافیک گاه این قطعه به علت ضربه، با کنده شدن اتصالات لحیمی نقطه ای خود با مادربرد، دچار اختلال در کارکرد یا در مواردی بدون تصویر شدن دستگاه است. البته ممکن است مشکلات دیگری مثل اختلال در نمایش تصویر، تغییر رنگ ناگهانی صفحه نمایش و بازگشت به حالت نرمال و مواردی از این دست نیز نشان از مشکل در این قطعه دارد.

به هنگام مواجهه با این مشکلات، بهتر است هرچه سریع تر با مراجعه به مرکز تعمیرات ایسوس ایران، لپ تاپ خود را بررسی کنید.

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس

تعمیر قاب لپ تاپ ایسوس با توجه به هزینه های بالای قطعات بدنه و پوشش بیرونی دستگاه، خدمتی است که توسط ایسوس ایران برای رفاه حال کاربران عزیز در نظر گرفته شده تا کاربران از دستگاه های خود بتوانند مدت بیشتری بهره ببرند.

لپ تاپ ها در طول مدت عمر کاری خود، شرایط مختلفی را تجربه می کنند. از قرار گرفتن در محیط های سرد و گرم تا شوک های ناشی از ضربات و سقوط از ارتفاع همه بخشی از زندگی یک لپ تاپ است. البته این موضوع بیشتر به علت سبک پر جنوب و جوش زندگی افراد در دنیای کنونی است که سرعت زندگی را بالا برده و به همین دلیل لپ تاپ ها بیش از پیش در معرض این دست از مشکلات هستند.

حال اولین قسمتی که عموما آسیب می بیند، بدنه دستگاه ها است. از ترک و شکستگی تا در مواردی کنده شدن قسمت های مختلف قاب پوششی، از مثال های این آسیب پذیری است. در این شرایط اگر دستگاه کاربر قدیمی نیز باشد، قطعات آن به سادگی قابل تهیه نبوده و نیاز به تعمیر از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

در مجموعه ایسوس ایران، با استفاده از به روزترین تجهیزات تعمیراتی، ما توانایی تعمیر قاب های محصولات ایسوس را داشته و با افتخار ازن سرویس را به کاربران ارائه می کنیم.

تعمیرات نرم‌افزاری لپ تاپ ایسوس

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس، اولین خدمتی است که توسط مجموعه ایسوس ایران برای کاربران لپ تاپ های ایسوس ارائه شد. در این خدمت، ایسوس ایران محصولات فروخته شده را به مدت 3 سال گارانتی نرم افزاری می کند که این موضوع اطمینان خاطر خوبی را به مشتریان محصولات ایسوس می دهد.

مشکلات نرم افزاری شامل گستره زیادی از جمله مشکلات ویندوز، درایور و نرم افزارهای کاربردی است که بعضاً برای کاربران ایجاد مشکل کرده و باعث می شوند که سیستم کاربران دچار اختلال می شود.

در برخی موارد مشکلات نرم افزاری همچون آپدیت، بد افزار یا خراب (Corrupt)  شدن ویندوز باعث می شود تا ویندوز لپ تاپ کاربر بالا نیامده و دچار مشکل شود.

در ایسوس ایران گارانتی نرم افزاری به محصولات ایسوس داده می شود که این مسئله نیز تحت پوشش گارانتی قرار گرفته و متخصصین نرم افزاری ما با بررسی محصول شما می توانند مشکل را ریشه یابی و رفع کنند.

مشکل روشن نشدن لپ تاپ ایسوس

مشکل روشن نشدن لپ تاپ ایسوس در حقیقت یک ریشه نداشته و می تواند دلایل مختلف در آن نقش ایفا کند. گاه پیش می آید که لپ تاپ با وجود اتصال به آداپتور از روشن شدن خودداری کند.

در برخی موارد مشکل از سمت باتری دستگاه و برد مدیریت انرژی است که باعث شده نیروی مورد نیاز به پردازنده و مادربرد وارد نشود.

در حالت خاص دیگری، پردازنده گرافیکی در صورت آسیب دیدن یا خرابی، با نشان ندادن تصویر لپ تاپ و جلوگیری از بوت دستگاه، عملاً آن را بدون استفاده می کند.

در این حالت باید قطعات داخلی و مسیر برق رسانی لپ تاپ توسط متخصصین ایسوس ایران بررسی و ایراد مشخص شود.

مشکل بوت نشدن لپ تاپ نیز یکی دیگر از این مشکلات است که گاه مرتبط با سخت افزار و گاه مرتبط با نرم افزار است و این مورد نیز بایستی توسط متخصصین مجموعه کنترل و عیب یابی شود.

مشکل وای فای لپ تاپ ایسوس

وای فای اتصالی حیاتی است که با توجه به عصر اینترنت، همه ما به آن نیازمندیم. لپ تاپ های تولیدی در سال های اخیر به این مسئله اهمیت فراوانی داده و همیشه سعی کرده‌اند تا بهترین کارت های شبکه بی سیم و در نتیجه بهترین عملکرد آن را در اختیار کاربران قرار دهند.

با این حال، در مواقعی کاربران دچار قطعی در اتصال وای فای شده و حتی سیستم امکان اتصال به وای فای را نداده و کارت شبکه بی سیم را نمی شناسد. این مشکل معمولاً با ری استارت کردن لپ تاپ یا به روزرسانی درایور مربوطه قابل حل بوده و در مواردی حتی مشکل با تنظیمات شبکه ویندوز بوده و با ابزار عیب یابی سیستم عامل قابل حل است.

این مشکل چند ریشه اساسی از درایور نرم افزاری تا مشکلات سخت افزار خود کارت شبکه بیسیم را شامل شده و برای رفع ایراد اساسی نیاز به مراجعه به مراکز تعمیرات مجاز و اصلی ایسوس دارد که ایسوس ایران یکی از این مراکز است.

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس

تعمیر هارد لپ تاپ ایسوس نیز از خدمات تخصصی و حساسی است که در مجموعه ایسوس ایران به کاربران ارائه می شود.

هارد دیسک ها و حافظه های SSD، دارای عمر مفید کاری محدود بوده و پس از سپری شدن این زمان یا در اثر ضربه یا سقوط از ارتفاع، دچار صدمه شده و غیر قابل استفاده می گردد. البته ممکن است که خرابی صرف این موارد نبوده و گاه باج افزارهای مختلف اقدام به قفل کردن اطلاعات کاربر و ایجاد مشکل برای کاربران شود.

در این شرایط برای ریکاوری اطلاعات قبلی و تعویض هارد لپ تاپ ایسوس باید در اولین فرضت و بدون فوت وقت به مراکز تعمیرات مجاز این برند مراجعه کنید.

در ایسوس ایران، ما بهترین برندهای هارد اس اس دی و HDD برای لپ تاپ ایسوس را استفاده کرده و کارشناسان باتجربه مجموعه می توانند اطلاعات قبلی شما را در صورت امکان پذیر بودن، ریکاوری کنند تا اطلاعات ارزشمندتان به قوت خود باقی بمانند.

تعمیر فن لپ تاپ ایسوس

فن لپ تاپ وظیفه خنک کاری قطعاتی همچون پردازنده مرکزی و کارت گرافیک در کنار چیپست مرکزی را داشته و همچنین با ایجاد فشار منفی درون بدنه لپ تاپ، باعث گردش هوا روی قطعات دیگر مثل رم و SSD یا HDD شود.

این قطعه در صورت خرابی و نمایش ارور ممکن است به مرور زمان به صورت کامل از کار افتاده و باعث داغ شدن و وارد دیدن صدمات جبران ناپذیر به قطعات حساس و گرم لپ تاپ مانند پردازنده مرکزی، چیپست و کارت گرافیک شود.

همچنین داغ شدن بیش از حد لپ تاپ ایسوس نیز می تواند یکی از نشانه های خرابی فن دستگاه باشد.

گاه پیش می آید که این از کار افتادن دور های پایین فن بوده و از زمان روشن کردن تا خاموش کرده دستگاه، فن به علت هایی مثل تجمع گرد و غبار بیش از حد یا مشکل در درایو کنترل، به صورت یک سره با بالاترین سرعت چرخش کند. برخی مواقع نیز ممکن است با قدیمی شدن خمیر سیلیکون حرارتی و عدم انتقال کامل حرارت، فن برای دفع حرارت با بالاترین سرعت کار کند.

در زمان مشاهده این مشکلات، باید هرچه سریع تر به مجموعه ایسوس ایران مراجعه کنید تا با رفع مشکل، از خسارت های جبران ناپذیر در امان باشید.

مشکل فراموش کردن پسورد در لپ تاپ ایسوس

فراموشی رمز ورود ویندوز، یکی از شایع ترین مشکلات کاربران است. این مشکل گاه به علت فراموشی و گاه به علت حضور باج افزارها و ویروس ها رخ می دهد. البته در برخی موارد نیز با وارد کردن رمز اشتباه به تعداد زیاد، سیستم به صورت خودکار شما ار از ورود به محیط کاربری منع می کند.

راه حل های فراوان و متنوعی برای دور زدن رمز و حل این مشکل وجود دارد اما بسیاری از آنها تخصصی بوده و کاربران عادی ممکن است هنگام انجام دادن آنها، دچار اشتباه شده و صدمه بیشتری به سیستم عامل لپ تاپ خود وارد کنند. به همین دلیل توصیه نمی کنیم که کاربران خود برای رفع این مشکل اقدام به سرچ کردن راه حل و انجام آن کنند.

ایسوس ایران با توجه به گارانتی خدمات نرم افزاری جامعی که برای محصولات ایسوس ارائه می کند، بهترین محل برای رفع این مشکل بوده و با مراجعه به مجموعه ما می توانید این مشکل را حل کنید.

مشکل سیاه شدن صفحه لپ تاپ ایسوس

سیاه بودن صفحه نمایش هنگام روشن کردن لپ تاپ ایسوس، ممکن است دلایل مختلفی همچون مشکل کارت گرافیک، سیم اتصال مانیتور و یا حتی بوت نشدن بایوس دارد.

در بحث کارت گرافیک، ایجاد مشکل در اتصال این قطعه به مادربرد، سوختگی آن یا خرابی قسمتی از این قطعه باعث می شود تا هنگام بوت شدن، ضمن جلوگیری از اجرای کامل بوت دستگاه، صفحه نمایش به رنگ سیاه در آمده و هیچ تصویری (حتی لوگوی ایسوس) نیز نمایش داده نشود.

مشکل سیم اتصال مانیتور (فلت مانیتور) یکی دیگر از مشکلات شایع بوده که در آن به علت خرابی یا قطع شدن سیم فلتی که وظیفه اتصال مانیتور به مادربرد دستگاه را دارد، تصویر صفحه نمایش نشان داده نشده و کاربران دچار مشکل شوند.

در این شرایط بدون فوت وقت باید به مجموعه ایسوس ایران مراجعه کنید تا ضمن عیب یابی، اقدام به رفع آن کرده تا امکان استفاده مجدد از لپ تاپ ایسوس خود را کسب کنید.

مشکل صدای لپ تاپ ایسوس

مشکل صدای لپ تاپ ایسوس می تواند دلایلی مختلفی داشته باشد. از مشکل درایور و ویندوز تا مشکل اتصال بلندگوها به مادربرد همه بخشی از این مشکلات هستند.

در بحث درایور، این مشکل نرم افزاری بوده و گاه به علت آپدیت ناقص یا نصب بد درایور توسط کاربر یا نرم افزارهای مخصوص این کار و حتی بعضاً ویندوز آپدیت، این اختلال در پخش صدا پیش می آید که در این صورت متخصصین قسمت نرم افزار می توانند آن را به سرعت رفع کنند.

در بحث مشکلات سخت افزاری، گاه اتصالات بلندگو بر اثر ضربه قطع شده و باعث می شود تا بلندگو ها بی صدا شوند. در مواردی نادر نیز به علت قرار گرفتن مگنت های بلندگو در برابر میدان مغناطیسی یا ضربات شدید، خاصیت خود را از دست داده و باعث می شود تا بلندگو ها ایجاد صدا نکنند.

اما نکته اصلی اینجا است که تا بررسی دقیق تر و کارشناسی صورت نگیرد، نمی توان نظر قطعی و راه حل را ارائه کرد.

در این موارد بهترین راه، مشاوره با کارشناسان ایسوس ایران و سپس مراجعه به واحد تعمیرات مجموعه است.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

کیبورد قطعه ی ظریف و حساسی است که احتمال خرابی آن در طول عمر لپ تاپ بسیار زیاد است. از مشکل اتصالات فیزیکی تا ورود اجسام ریز خارجی و غیر فعال کردن کیبورد همه از مسائلی است که کاربران ممکن است درگیر آن شود.

کیبورد ها از طراحی ظریفی برخوردار هستند و فواصل میلی متری در طراحی آنها به این معنا است که با ورود گرد و غبار و یا کوچک ترین جسم خارجی، این کلید ها خاصیت خود را از دست داده و در بخری اوقات دچار مشکل می شوند که باعث از کار افتادن آنها می گردد.

در برخی از موارد، کابل ریبون اتصال کیبورد به مادربرد در اثر ضربه یا تعمیرات قبلی، اتصال خود با مادربرد را از دست داده یا دچار اختلال می شود که این موضوع باعث از کار افتادن کیبورد می شود.

در اکثر موارد مشکل کار نکردن صفحه کلید با ری استارت ویندوز حل می شود اما در صورت ادامه دار بودن مشکل و عمل نکردن آن در صفحه BIOS، باید برای چکاپ و رفع ایراد به مجموع ایسوس ایران مراجعه کنید.

بهترین مرکز تعمیرات لپ تاپ برای دانشجویان در ایران

لپ تاپ‌ها ساختار پیچیده‌ای دارند و ترکیبی از بخش‌های مختلف هستند که با یکدیگر در ارتباط هستند. تعمیر لپ تاپ نیازمند شناخت عمیق از اجزا مختلف آن مانند پردازنده، حافظه، هارد دیسک، کارت گرافیک و غیره است. تعمیر لپ تاپ نیازمند دانش فنی و تخصص در زمینه سخت‌افزار و نرم‌افزار است. تکنسین‌های مجرب باید توانایی تشخیص مشکلات سخت‌افزاری، رفع خطاهای نرم‌افزاری، تعویض قطعات و تنظیمات پیچیده را داشته باشند. به همین دلیل باید برای تعمیر لپ تاپ قدیمی خود حتما به یک مرکز تعمیرات لپ تاپ معتبر مانند ایسوس ایران مراجعه کنید.

تعمیر لپ تاپ های قدیمی دانشجویی

لپ تاپ‌های قدیمی معمولاً دارای قطعات سخت‌افزاری قدیمی تر هستند که با گذر زمان و استفاده ممکن است خراب شوند. این قطعات شامل پردازنده، حافظه، هارد دیسک، باتری و سایر قطعات داخلی می‌شوند. تخصص در تعمیر و تعویض این قطعات قدیمی می‌تواند برای بازسازی و بهبود عملکرد لپ تاپ مفید باشد. در برخی موارد، قطعات جایگزین برای لپ تاپ‌های قدیمی ممکن است محدود باشند. تخصص در یافتن و تهیه قطعات یدکی برای لپ تاپ‌های قدیمی می‌تواند در فرآیند تعمیر و بازسازی کمک کند.

خلاصه

به طور کلی می توانیم بگوییم که تعمیر لپ تاپ‌های قدیمی دانشجویی نیاز به تخصص و تجربه دارد. لپ تاپ‌های قدیمی معمولاً دارای سخت‌افزار و نرم‌افزار قدیمی تری هستند که ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شوند. به همین دلیل مراجعه به یک مرکز تعمیرات لپ تاپ معتبر بسیار حیاتی و مهم است.

سوالات متداول تعمیرات انواع لپ تاپ 

سوال: تعمیرات مرکز ایسوس ایران چه مقدار زمان بر است؟

پاسخ: زمان مورد نیاز بسته به دستگاه کاربران، ایراد فنی آن و موجودی قطعات یدکی و مورد نیاز بریا تعمیرات داشته اما سعی ما در این است که کوتاه ترین زمان ممکن برای این امر سپری شود.

سوال: آیا ایسوس ایران مرکز معتبر تعمیرات ایسوس است؟

پاسخ: بله، مجموعه ایسوس ایران از شرکای فروش با سابقه و خوش نام ایسوس بوده و مرکز تعمیرات این مجموعه نیز ارتباط مستقیمی با این شرکت و مراکز گارانتی دارد.

سوال: آیا ایسوس ایران تنها تعمیر لپ تاپ ایسوس را در تهران انجام می دهد؟

پاسخ: در حال حاظر مجموعه ایسوس ایران تنها شعبه تعمیراتی خود را در تهران راه اندازی کرده است و در این شهر می توانید از خدمات آن بهره ببرید. برای خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس در ایران، می توانید با حضور در تهران از خدمات ما بهره مند شوید.

سوال: آیا قطعات استفاده شده در تعمیرات از نوع اصلی هستند؟

پاسخ: بله تمامی قطعات تعویضی نسخه اصلی و تهیه شده از شرکت ایسوس هستند و کیفیت قطعات مشابه قطعات اصلی لپ تاپ ها است.

سوال:  خدمات نرم افزاری شامل مشتریانی که از ایسوس ایران خرید نکرده اند نیز می شود؟

پاسخ: خدمات نرم افزاری با دریافت هزینه، برای تمامی محصولات ایسوس قابل استفاده است و مشتریان ایسوس ایران که محصولات خود را از ما تهیه کرده اند، این خدمت را به عنوان گارانتی و به مدت 3 سال دارا هستند.

سوال: بهترین لپ تاپ های دانشجویی را از کجا میتوانم خریداری کنم؟

پاسخ: شما میتوانید با مراجعه به صفحه ” راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی ” لیست کاملی از انواع لپ تاپ های دانشجویی مناسب همه رشته ها را مطالعه کنید و همانجا نیز خریدتان را تکمیل کنید.