فروش سازمانی ایسوس ایران

آشنایی با فروش سازمانی ایسوس ایران

فروش سازمانی (به انگلیسی B2B یا Business to Business) یکی از روش های رایج تامین نیازهای سازمان ها است که در سراسر دنیای تجارت انجام می شود. در فرایند فروش سازمانی، یک سازمان بسته به نیاز های خود از سازمان دیگر (مانند مجموعه ایسوس ایران) اقدام به سفارش و خرید می کند. در این شیوه، قیمت های محصولات متفاوت بوده و به علت خرید در حجم بالا، برای سازمان سفارش دهنده از مزایای رقابتی خوبی برخوردار است.

ایسوس ایران

خرید سازمانی و تخفیفات پلکانی ایسوس ایران

فروش سازمانی خدمت جدیدی است که مجموعه ایسوس ایران برای ایجاد بستر مناسب جهت تهیه محصولات ایسوس به صورت عمده و توسط سازمان ها، ارائه کرده است. در این مجموعه سازمان ها (شامل شرکت های دولتی، خصوصی، سازمان ها و نهاد ها و اشخاصی که پروانه کسب دارند) می توانند از مزیت های خرید سازمانی برخوردار شوند. هنگام خرید سازمانی از مجموعه ایسوس ایران با توجه به حجم خرید، تخفیف پلکانی برای مشتریان سازمانی در نظر گرفته شده و می توانند از مزیت های خرید سازمانی که بسیار رقابتی و مناسب برای نیاز سازمان است بهره مند شوند. این مزایا شامل خرید مستقیم و بدون واسطه از ایسوس ایران بوده که نماینده رسمی محصولات ایسوس در ایران است و به دلیل این خرید مستقیم، قیمت محصولات کمتر بوده و همچنین بعد از خرید فاکتور رسمی صادر می شود. در کنار این موضوع، قابلیت خرید پیکربندی کاستوم بر حسب نیاز مشتریان سازمانی نیز به دلیل نماینده بودن مجموعه ایسوس ایران فراهم شده تا مشتریان بهترین پیکربندی در مقابل هزینه پرداختی دریافت نمایند. برای انتخاب این پیکربندی نیز مشاورین فروش به محل سازمان اعزام و ضمن بررسی نیاز ها، اقدام به ارائه مشاوره می کنند.

مزایای خرید سازمانی از ایسوس ایران

همچنین با خرید سازمانی از مجموعه ما، گارانتی سخت افزاری و نرم افزاری در محل برای سازمان ها ارائه شده و نیازی به ارسال دستگاه نیست. این خدمات شامل نصب نرم افزار و ویندوز، کانفیگ دستگاه ها، امور شبکه سازی و همچنین اسممبل کردن سیستم ها (در صورت خرید قطعات منفصله PC) است تا خیال مشتریان سازمانی آسوده باشد. یکی از بزرگترین مزایای خرید سازمانی، قابلیت Trade And Upgrade است، در این سیستم مشتریان سازمانی پس از گذشت سه سال از تاریخ خرید، می توانند با ارائه دستگاه های قدیمی و دریافت مابه التفاوت قیمتی، دستگاه های سازمان را بروز کرده و هزینه کمتری برای ارتقای سیستم ها بر دوش سازمان ها قرار گیرد.

خرید عمده ایسوس

خرید عمده تجهیزات الکترونیکی سازمان ها، یکی از نیاز های اساسی بوده که خرید عمده ایسوس نیز در دسته همین موارد قرار می گیرند. این تجهیزات می توانند شامل هر دستگاه الکترونیکی بوده و از مواردی مانند موس و کیبورد و تجهیزات جانبی تا آل این وان ها و لپ تاپ های این برند را می تواند در بر گرفته و شامل شود. خرید عمده دارای مزایای مختلفی است که از جمله آنها می توان به تامین سریعتر تجهیزات مورد نیاز، قیمت مناسب و به صرفه ( به علت خرید در حجم بالا)، امکان برگزاری مزایده و کسب قیمت پایین تر و موارد مشابه اشاره کرد. با این حال خرید عمده ایسوس از مجموعه ایسوس ایران را باید دارای مزایای فروش سازمانی دانست که باعث می شود مزایای این نوع خرید نیز در هنگام انجام خرید عمده ایسوس به مشتریان تعلق گیرد.

برای خرید عمده ایسوس می توانید از طریق تماس با بخش فروش سازمانی ایسوس ایران، درخواست خود را مبنی بر خرید عمده ایسوس عنوان کنید تا در صورت امکان و موجود بودن سفارش شما، کارشناسان ما خرید شما و نوع پرداخت و مراحل آن را هماهنگ کرده و تجهیزات شما را آماده سازی کنند تا بتوانید یک خرید دلنشین و مناسب را تجربه کنید.

 

خرید عمده لپ تاپ ایسوس

خرید عمده لپ تاپ ها برای کسب و کارهای و افراد فعال در این حوزه، یک مسئله ضروری بوده و همین موضوع باعث شده تا خرید عمده لپ تاپ ایسوس به یکی از نکات مهم در بحث فروش سازمانی ایسوس ایران تبدیل شده است که باعث شده تا مجموعه ما بر روی این موضوع تمرکز و انرژی بیشتری قرار دهد. در ایسوس ایران سعی شده تا با فراهم کردن محصولات مناسب و اقتصادی ایسوس در تعداد بالا، امکان خرید عمده و تعداد بالای آن را برای کاربران تجاری به کسب و کارها فراهم کرده و به این شیوه امکان خرید عمده لپ تاپ ایسوس را به کاربران هدف ارائه کند.

یکی از مزایای خرید عمده لپ تاپ ایسوس قابلیت تهیه محصولات با پیکربندی یکسان بوده و پس از آن می‌توان بر اساس نیاز سازمان و خدمتی که در فروش سازمانی ایسوس ایران به مشتریان گرامی ارائه می شود اقدام به ارتقای دستگاه بسته بندی نیاز هر بخش از سازمان کرده و به این شیوه دستگاه را با قیمت تمام شده مناسب تری برای استفاده واحد مختلف در اختیار ایشان قرار داد.

در کنار این مورد امکان نصب سیستم عامل و برنامه های مورد نیاز سازمانی توسط مجموعه ایسوس ایران وجود دارد که این موضوع به ذخیره زمان و هزینه کاربران و مشتریان منجر می شود.

 

خرید عمده مانیتور ایسوس

مانیتور ها از دستگاه های پر استفاده و مورد نیاز هر کسب و کاری بوده و خرید عمده مانیتور ایسوس یکی از راه های تهیه این محصولات با قیمت مناسب و در تعداد بالا است که این مهم با تلاش متخصصین فروش سازمانی ایسوس ایران قابل محقق شدن است.

مانیتور ایسوس در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده است و با توجه به نیاز کسب و کار ها و سازمان ها مدل های مخصوص این کاربران را نیز در دسته بندی خود جای داده و به این شیوه نیاز کاربران را پوشش میدهد خرید عمده مانیتور در کنار داشتن هزینه پایین تر، به سازمان این کمک را می‌کند که در صورت خرابی یا وجود ایراد در مانیتورهای فعلی خود، به سرعت آنها را جایگزین کرد و سپس اقدام به پیگیری و رفع مشکل محصول خراب کند.

در مجموعه ایسوس ایران سعی شده با حضور تعداد مانیتور بالا و با گستردگی و تنوع مدل حداکثری، امکان داشتن بیشترین حق انتخاب را به کاربران سازمانی به کسب و کار ها داده تا بتوانند با خرید عمده مانیتور ایسوس در مدل های مختلف و با قیمت فوق العاده، از خدمات فروش سازمانی مجموعه ایسوس ایران نیز بهره مند شده و از آن نهایت استفاده را ببرند.

 

خرید عمده محصولات ایسوس

محصولات ایسوس یکی از محصولات با کیفیت و دوام بالا در بازار لوازم الکترونیکی شناخته شده و به دلیل سابقه درخشان و خوشنام بودن این برند، بسیاری از کسب و کارها و سازمان‌ها قصد خرید عمده محصولات ایسوس را دارند. به همین دلیل است ست که تکاپوی کارشناسان مجموعه ایسوس ایران بر تهیه و عرضه حداکثری تمامی محصولات برند ایسوس بوده تا به کاربران اجازه خرید عمده محصولات ایسوس را ارائه کرده و این خدمت قابل عرضه باشد. ذکر این نکته ضروری است خرید عمده محصولات ایسوس در مجموعه ایسوس ایران، به روش فروش سازمانی صورت گرفته دارای مزیت های بسیاری بوده و کاربران با استفاده از آن ها می توانند تجربه خرید و کاربری مناسبی را از محصولات ایسوس کسب کنند.

محصولات ایسوس همانگونه که پیشتر به آن اشاره شد، شامل تمامی محصولات تولیدی این برند خوشنام تایوانی بوده که از تنوع و گستردگی بالایی برخوردار است و این موضوع باعث شده تا با حداکثر قدرت خود، نیاز کاربران را به بهترین نحو ممکن پوشش دهد و کاربران بیشتری را به سمت این برند، جذب کند.

مجموعه ایسوس ایران نیز با توجه به این نکته مهم، سعی کرده تا امکان خرید عمده محصولات ایسوس را به وسیله برنامه فروش سازمانی خود به کاربران ارائه کند تا بتوانند از این قابلیت خرید، نهایت بهره برداری را داشته باشند.

در مورد خرید سازمانی از ما سوال بپرسید

به صورت خلاصه، خرید سازمانی و خرید عادی از مجموعه ایسوس ایران دارای مزیت های زیر است:

B2B
B2C
بهترین قیمت محصولات با تخفیف پلکانی
بهترین قیمت محصولات
تنوع گسترده مدل ها و امکان سفارش پیکربندی سفارشی
تنوع گسترده مدل ها
ارائه خدمات راه اندازی نرم افزار و سخت افزار در محل سازمان
ارائه خدمات نصب ویندزو و برنامه در مرکز خدمات
مشاوره خرید در محل سازمان و با توجه به نیاز مجموعه
مشاوره رایگان تلفنی و اینترنتی
گارانتی سخت افزاری و نرم افزاری در محل سازمان
گارانتی نرم افزاری در مرکز خدمات
قابلیت Trade And Upgrade

برای خرید سازمانی از مجموعه ایسوس ایران، پس از تکمیل فرم تماس با بخش فروش سازمانی، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و زمان اعزام کارشناس فروش برای سنجش نیازهای سازمان و ارائه مشاوره را تنظیم می کنند.
پس از این مرحله، با توجه به سفارش سازمان، پیش فاکتور و پیش نویس قرارداد تنظیم و ارائه می گردد و پس از طی مراحل اداری و مالی، اصل فاکتور و قرارداد خدمت سازمان محترم ارائه می شود. سپس مراحل شخصی سازی محصولات (شامل نصب و کانفیگ نرم افزاری، شبکه، اسمبل و ...) صورت گرفته و دستگاه ها برای سازمان ارسال می شود.

سازمان های که با ایسوس ایران همکاری می کنند

همچنین می توانید با استفاده از فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید