فروش سازمانی ایسوس ایران

آشنایی با فروش سازمانی ایسوس ایران

فروش سازمانی (به انگلیسی B2B یا Business to Business) یکی از روش های رایج تامین نیازهای سازمان ها است که در سراسر دنیای تجارت انجام می شود. در فرایند فروش سازمانی، یک سازمان بسته به نیاز های خود از سازمان دیگر (مانند مجموعه ایسوس ایران) اقدام به سفارش و خرید می کند. در این شیوه، قیمت های محصولات متفاوت بوده و به علت خرید در حجم بالا، برای سازمان سفارش دهنده از مزایای رقابتی خوبی برخوردار است.

ایسوس ایران

خرید سازمانی و تخفیفات پلکانی ایسوس ایران

فروش سازمانی خدمت جدیدی است که مجموعه ایسوس ایران برای ایجاد بستر مناسب جهت تهیه محصولات ایسوس به صورت عمده و توسط سازمان ها، ارائه کرده است. در این مجموعه سازمان ها (شامل شرکت های دولتی، خصوصی، سازمان ها و نهاد ها و اشخاصی که پروانه کسب دارند) می توانند از مزیت های خرید سازمانی برخوردار شوند. هنگام خرید سازمانی از مجموعه ایسوس ایران با توجه به حجم خرید، تخفیف پلکانی برای مشتریان سازمانی در نظر گرفته شده و می توانند از مزیت های خرید سازمانی که بسیار رقابتی و مناسب برای نیاز سازمان است بهره مند شوند. این مزایا شامل خرید مستقیم و بدون واسطه از ایسوس ایران بوده که نماینده رسمی محصولات ایسوس در ایران است و به دلیل این خرید مستقیم، قیمت محصولات کمتر بوده و همچنین بعد از خرید فاکتور رسمی صادر می شود. در کنار این موضوع، قابلیت خرید پیکربندی کاستوم بر حسب نیاز مشتریان سازمانی نیز به دلیل نماینده بودن مجموعه ایسوس ایران فراهم شده تا مشتریان بهترین پیکربندی در مقابل هزینه پرداختی دریافت نمایند. برای انتخاب این پیکربندی نیز مشاورین فروش به محل سازمان اعزام و ضمن بررسی نیاز ها، اقدام به ارائه مشاوره می کنند.

مزایای خرید سازمانی از ایسوس ایران

همچنین با خرید سازمانی از مجموعه ما، گارانتی سخت افزاری و نرم افزاری در محل برای سازمان ها ارائه شده و نیازی به ارسال دستگاه نیست. این خدمات شامل نصب نرم افزار و ویندوز، کانفیگ دستگاه ها، امور شبکه سازی و همچنین اسممبل کردن سیستم ها (در صورت خرید قطعات منفصله PC) است تا خیال مشتریان سازمانی آسوده باشد. یکی از بزرگترین مزایای خرید سازمانی، قابلیت Trade And Upgrade است، در این سیستم مشتریان سازمانی پس از گذشت سه سال از تاریخ خرید، می توانند با ارائه دستگاه های قدیمی و دریافت مابه التفاوت قیمتی، دستگاه های سازمان را بروز کرده و هزینه کمتری برای ارتقای سیستم ها بر دوش سازمان ها قرار گیرد.

در مورد خرید سازمانی از ما سوال بپرسید

به صورت خلاصه، خرید سازمانی و خرید عادی از مجموعه ایسوس ایران دارای مزیت های زیر است:

B2B
B2C
بهترین قیمت محصولات با تخفیف پلکانی
بهترین قیمت محصولات
تنوع گسترده مدل ها و امکان سفارش پیکربندی سفارشی
تنوع گسترده مدل ها
ارائه خدمات راه اندازی نرم افزار و سخت افزار در محل سازمان
ارائه خدمات نصب ویندزو و برنامه در مرکز خدمات
مشاوره خرید در محل سازمان و با توجه به نیاز مجموعه
مشاوره رایگان تلفنی و اینترنتی
گارانتی سخت افزاری و نرم افزاری در محل سازمان
گارانتی نرم افزاری در مرکز خدمات
قابلیت Trade And Upgrade

برای خرید سازمانی از مجموعه ایسوس ایران، پس از تکمیل فرم تماس با بخش فروش سازمانی، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و زمان اعزام کارشناس فروش برای سنجش نیازهای سازمان و ارائه مشاوره را تنظیم می کنند.
پس از این مرحله، با توجه به سفارش سازمان، پیش فاکتور و پیش نویس قرارداد تنظیم و ارائه می گردد و پس از طی مراحل اداری و مالی، اصل فاکتور و قرارداد خدمت سازمان محترم ارائه می شود. سپس مراحل شخصی سازی محصولات (شامل نصب و کانفیگ نرم افزاری، شبکه، اسمبل و ...) صورت گرفته و دستگاه ها برای سازمان ارسال می شود.

سازمان های که با ایسوس ایران همکاری می کنند

همچنین می توانید با استفاده از فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید