سازمان های که با ایسوس ایران همکاری می کنند

خرید عمده و سازمانی ایسوس

لپ تاپ  ، کامپیوتر ، مانیتور و All in One

به بزرگترین مرکز خرید و فروش عمده و سازمانی انواع لپ تاپ ، مانیتور ، کیس اسمبل شده و کامپیوتر آل این وان AIO خوش آمدید.

شما میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش، محصول موردنظر را درخواست دهید تا کارشناسان ما جهت ارائه شرایط خرید سازمانی با شما تماس بگیرند.

خرید با قیمت همکاری لپ تاپ و مانیتور
چرا ایسوس ایران؟

چرا خرید سازمانی و عمده از ایسوس ایران؟

مشاوره رایگان

قبل از ثبت سفارش، می توانید از مشاوره رایگان ما در جهت خرید سازمانی و عمده بهره‌مند شوید.

ارسال فوری

کالاهای سفارشی بعد از ثبت سفارش و پرداخت فاکتور، بسته‌بندی شده و آماده ارسال می‌شوند.

پشتیبانی فنی

بعد از دریافت کالاها، همکاران ما بصورت رایگان پشتیبانی نرم افزاری و فنی را برای شما ارائه می‌کنند.

ضمانت کالا ها

تمامی کالاهای فروش تعداد بالا و سازمانی و همچنین کلیه محصولات موجود در فروشگاه از گارانتی و همچنین تضمین بهترین قیمت در ایران برخوردار است.

ارائه فاکتور رسمی

بعد از ثبت سفارش، فاکتور رسمی با کد اقتصادی و مهر رسمی، تقدیم شما مشتریان عزیز می‌شود.

فرم ثبت سفارش خرید عمده کالا

از ایسوس ایران

اگر درخواست خرید سازمانی دارید و یا میخواهید شرایط خرید سازمانی را جویا شوید، لطفا فرم زیر را کامل کرده و بعد از ثبت درخواست، منتظر تماس کارشناسان ما باشید. 

برخی از مشتریان ما

فروش سازمانی یا عمده ایسوس ایران چیست؟

ایسوس ایران به عنوان معتبرترین نمایندگی محصولات ایسوس در کشور راهکاری برای این دغدغه شما مشتریان عزیز ارائه داده است. فروش سازمانی خدمت جدیدی است که توسط مجموعه ایسوس ایران برای خریداران عمده لپ تاپ ارائه شده است.

اگر در ذهن شما هم سوال «فروش سازمانی چیست؟» شکل گرفته، باید بگوییم که به خرید لپ تاپ به تعداد زیاد فروش سازمانی گفته می شود. در این طرح سازمان ها که شامل شرکت های دولتی، خصوصی، سازمان ها، نهاد ها و اشخاصی که پروانه کسب دارند، می توانند از مزیت های بالای خرید سازمانی ایسوس ایران برخوردار شوند. در فروش سازمانی، خرید لپ تاپ به صورت مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی ایسوس ایران انجام می شود که این امر قیمت نهایی محصولات را به طور قابل توجهی پایین   می آورد. همچنین عمل فروش سازمانی با فاکتور رسمی انجام می گیرد و شامل تمامی خدمات فروش تکی و پشتیبانی پس از فروش نیز می شود.

خرید سازمانی و تخفیفات پلکانی ایسوس ایران

عمده ترین هدف ایسوس ایران در طرح تخفیف پلکانی در فروش سازمانی، کسب سود بیشتر مشتریان در خرید عمده است. با بهره مندی از این طرح ویژه می توانید با سرمایه منطقی و معقول اقدام به خرید لپ تاپ به تعداد زیاد کنید. در این طرح به نسبت تعداد لپ تاپ هایی که از نمایندگی ایسوس ایران خریداری می کنید تخفیف ویژه در قیمت نهایی دریافت می کنید. تمامی فروش محصولات در تخفیفات پلکانی با فاکتور رسمی و تایید شده در نمایندگی ایسوس ایران انجام می شود. در کنار این موضوع، نمایندگی ایسوس ایران قابلیت خرید پیکربندی کاستوم بر حسب نیاز مشتریان سازمانی را هم فراهم کرده است تا مشتریان بهترین پیکربندی را در مقابل هزینه پرداختی دریافت نمایند. برای انتخاب این پیکربندی، مشاورین فروش ایسوس ایران به محل سازمان اعزام و ضمن بررسی نیازها، اقدام به ارائه مشاوره می کنند.

مزایای خرید عمده لپ تاپ و کامپیوتر از ایسوس ایران

با خرید سازمانی از مجموعه ایسوس ایران دیگر نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی دفتر مرکزی این مجموعه در تهران هنگام بروز هرگونه مشکل و ایراد احتمالی نیست. کارشناسان متخصص ایسوس ایران آماده ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی پس از فروش در محل سازمان را دارند. ایسوس ایران در فروش سازمانی، گارانتی ویژه سخت افزاری و نرم افزاری به مشتریان خود ارائه می کند. این گارانتی ها شامل تمامی خدمات نصب نرم افزار و ویندوز، کانفیگ دستگاه ها، امور شبکه سازی و همچنین اسمبل کردن سیستم ها (در صورت خرید قطعات منفصله PC) است تا خیال مشتریان سازمانی آسوده باشد.

یکی دیگر از بزرگترین خدماتی که مجموعه ایسوس ایران در قالب فروش سازمانی به مشتریان خود ارائه می کند، قابلیت خرید به صورت Trade And Upgrade است. در این طرح ویژه مشتریان سازمانی پس از گذشت سه سال از تاریخ خرید خود، می توانند با ارائه دستگاه های قدیمی و دریافت مابه التفاوت قیمتی، دستگاه های سازمان خود را به‌روز کنند. در این سیستم هزینه کمتری برای ارتقای سیستم ها بر دوش سازمان ها قرار می گیرد.

چه کالاهای دیجیتالی را می‌توان خرید عمده و سازمانی کرد؟

خرید عمده تجهیزات الکترونیکی سازمان ها، یکی از نیاز های اساسی بوده که خرید عمده ایسوس نیز در دسته همین موارد قرار می گیرند. این تجهیزات می توانند شامل هر دستگاه الکترونیکی بوده و از مواردی مانند موس و کیبورد و تجهیزات جانبی تا آل این وان ها و لپ تاپ های این برند را می تواند در بر گرفته و شامل شود. خرید عمده دارای مزایای مختلفی است که از جمله آنها می توان به تامین سریعتر تجهیزات مورد نیاز، قیمت مناسب و به صرفه ( به علت خرید در حجم بالا)، امکان برگزاری مزایده و کسب قیمت پایین تر و موارد مشابه اشاره کرد. با این حال خرید عمده ایسوس از مجموعه ایسوس ایران را باید دارای مزایای فروش سازمانی دانست که باعث می شود مزایای این نوع خرید نیز در هنگام انجام خرید عمده ایسوس به مشتریان تعلق گیرد.

برای خرید عمده ایسوس می توانید از طریق تماس با بخش فروش سازمانی ایسوس ایران، درخواست خود را مبنی بر خرید عمده ایسوس عنوان کنید تا در صورت امکان و موجود بودن سفارش شما، کارشناسان ما خرید شما و نوع پرداخت و مراحل آن را هماهنگ کرده و تجهیزات شما را آماده سازی کنند تا بتوانید یک خرید دلنشین و مناسب را تجربه کنید.

خرید عمده لپ تاپ ایسوس

یکی از دغدغه های اصلی کسب و کارهایی که همواره با سیستم ها سر و کار دارند، خرید لپ تاپ از فروشگاهی معتبر با پشتیبانی پس از فروش است. ایسوس ایران به عنوان معتبرترین نمایندگی شرکت ایسوس، مسئله خرید عمده لپ تاپ برای کسب و کارها را در قالب فروش سازمانی فراهم کرده است. ایسوس ایران با ارائه کامل ترین طرح فروش سازمانی با مزایای ارزنده، آسودگی استفاده از بالاترین کیفیت در سیستم ها را به مشتریان خود هدیه داده است.

مجموعه ما با فراهم کردن محصولات مناسب و اقتصادی ایسوس در تعداد بالا، امکان خرید عمده در تعداد بالا را برای کاربران تجاری خود و کسب و کارها فراهم کرده است. از مزایای خرید عمده لپ تاپ از نمایندگی ایسوس ایران، قابلیت تهیه محصولات با پیکربندی یکسان است که پس از آن می توان بر اساس نیاز سازمان، اقدام به ارتقای دستگاه با توجه به نیاز هر بخش از واحدهای مختلف از سازمان کرد. این خدمات در فروش سازمانی ایسوس ایران به طور رایگان به مشتریان گرامی ارائه می شود. در این شیوه دستگاه با قیمت تمام شده مناسب تری برای استفاده در اختیار سازمان قرار می گیرد. در کنار این مورد امکان نصب سیستم عامل و برنامه های مورد نیاز سازمانی توسط کارشناسان متخصص مجموعه ایسوس ایران انجام می شود که این موضوع به ذخیره زمان و هزینه کاربران و مشتریان منجر می شود.

خرید عمده مانیتور ایسوس

مانیتور از مهم ترین بخش جدانشدنی از یک سیستم است. تهیه این دستگاه پر استفاده به تعداد بالا یکی دیگر از دغدغه های کسب و کارها است که ایسوس ایران تلاش بر این داشته تا با حداقل قیمت تعداد همکاری را برای شما فراهم کند. درست است خرید عمده مانیتور نیز در طرح فروش سازمانی نمایندگی ایسوس ایران قرار دارد.

برند ایسوس مانیتورهای با کیفیت در مدل های مختلفی را تولید و به بازار عرضه نموده است. ایسوس ایران با توجه به نیاز کسب و کارها و سازمان ها مدل های متنوع این دستگاه را در تعداد بالا تهیه کرده و در دسته بندی طرح فروش سازمانی خود جای داده است تا امکان حق انتخاب حداکثری را به مشتریان خود اعطا کند. این نمایندگی با این شیوه کاربردی نیاز کاربران و سازمان های مختلف را پوشش می دهد. همچنین با خرید عمده مانیتور در طرح فروش سازمانی ایسوس ایران علاوه بر پرداخت هزینه پایین تر، می توانید در صورت خرابی یا وجود ایراد در مانیتورهای فعلی خود، به سرعت آن ها را جایگزین کرده و سپس اقدام به پیگیری و رفع مشکل محصول خراب خود کنید.

خریده عمده آل این وان و کامپیوتر ایسوس

آل این وان (all in one) به کامپیوترهای تجمیع شده و بدون کیس گفته می شود که محصولی ما بین لپ تاپ و کامپیوتر است. در این مدل تمامی سخت افزارها در پشت مانیتور قرار گرفته و کمترین میزان نیاز به سیم کشی و آشفتگی میز کار را دارند. افزایش سطح هوشمندی کسب و کارها، ظاهر شیک و جمع وجور در کنار کارایی بالای این کامپیوتر سبب شده تا یکی از انتخابات محبوب مجموعه ها و سازمان های بزرگ واقع شود. ایسوس ایران نیز با درنظر گرفتن همین امر این محصول را با تنوع مدل بالا و تعداد زیاد در دسته طرح فروش سازمانی خود قرار داده است. ایران ایسوس به عنوان نمایندگی برتر ایسوس در کشور قابلیت خرید به صورت Trade And Upgrade را برای خرید عمده محصولات آل این وان نیز ارائه نموده و امکان هرگونه پشتیبانی در محل سازمان را برای کاربران خود فراهم کرده است.

تفاوت فروش سازمانی B2B و فروش B2C

اصلی ترین فرق بین فروش سازمانی (B2B) و فروش مویرگی (B2c) در این است که در فروش B2B کسب وکارها محصولات و خدمات آن را به سایر کسب وکارها می فروشند. اما در فروش B2c کسب و کارها محصولات و خدماتشان را به مصرف کنندگان شخصی می فروشند. خریدهای B2B عمدتاَ بر مبنای بودجه کلی است؛ اما در فروش محصولات به صورت B2c نیاز و خواسته مشتریان در اولویت قرار دارد. بحث قیمت گذاری نیز در فروش سازمانی B2B ایسوس ایران متفاوت است. به دلیل اینکه محصولات در فروش سازمانی گران هستند و به صورت یکباره و سریع خریداری می شوند، قیمت کمتری نسبت به فروش مویرگی B2c دارند. هنگام خرید سازمانی از مجموعه ایسوس ایران با توجه به حجم محصولات خریداری شده، تخفیف پلکانی برای مشتریان سازمانی در نظر گرفته شده است.

سوالی دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.