مرحله اول:‌ثبت نام در ازکی وام (AzkiVam)

مرحله اول: ثبت نام در ازکی وام (AzkiVam)

برای شروع پروسه خرید افساطی، ابتدا باید یک حساب کاربری در ازکی وام باز کنید.

مرحله دوم: اعتبار سنجی و تائید هویت

مرحله دوم: اعتبار سنجی و تائید هویت

در این مرحله سامانه ازکی وام متقاضی را از نظر رفتار اعتباری در شبکه بانکی کشور مورد اعتبارسنجی قرار میدهد. این مرحله ملزم به پرداخت ۱۰ هزارتومان به شبکه ازکی وام است.

مرحله سوم: بارگذاری مدارک

مرحله سوم: بارگذاری مدارک

پس از اینکه نتیجه اعتبارسنجی شما از سابقه فعالیت بانکی دریافت شد، درصورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی، تصویر مدارک‌تان را در ازکی وام باید بارگذاری کنید. در این مرحله باید تصویر کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی ( که قرار است به عنوان ضمانت ارائه دهید) بارگذاری شود. در این مرحله لازم نیست مبلغی روی چک نوشته باشید، تصویر یک چک سفید جهت استعلام کافیست.

مرحله چهارم: تحویل مدارک و امضای قرارداد

مرحله چهارم: تحویل مدارک و امضای قرارداد

کارشناسان ازکی‌وام مدارک شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید برای ادامه‌ی مراحل، از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع می‌دهند. شما کافیست چک را طبق توضیحاتی که به شما خواهند داد، تکمیل کرده و زمان و مکان مراجعه‌ی نماینده‌ی AzkiVam را انتخاب کنید. در این مراجعه، قرار داد را امضا می‌کنید و چک را تحویل می‌دهید.
 
مرحله پنجم: تخصیص اعتبار و خرید

مرحله پنجم: انتخاب کالا

پس از تایید مدارک، اعتبار به حساب شما در سامانه ازکی وام اضافه می‌شود. کافیست هنگام خرید از ایسوس ایران در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی (Azkivam) را انتخاب کنید. زمان شروع پرداخت اقساط شما طبق طرحی که خودتان انتخاب کرده‌اید، شروع می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت اعتبار خرید کالا از ازکی وام

از 10 تا 75 میلیون تومان

کارمندان دولتی کارمندان خصوصی مشاغل خصوصی بازنشستگان
اصل گواهی اشتغال بکار یا اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی اصل گواهی اشتغال بکار یا اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی گردش حساب سه ماه آخر حساب فعال با حداقل 3 وصول چک یا معدل حساب فیش حقوقی آخرین ماه یا حکم حقوقی سال جاری
اصل کارت ملی + اصل شناسنامه + چک صیادی
  • تمامی مدارک باید بنام خود متقاضی باشد.
  • رده سنی مجاز برای دریافت تسهیلات 18-65 سال می باشد.
  • افتتاح حساب در بلو بانک جهت دریافت تسهیلات الزامی می باشد.
تعداد چک موردنیاز
بازپرداخت 12 ماهه یک چک صیادی
بازپرداخت 18 ماهه یک چک صیادی
سود سالانه مبلغ اعتبار (تومان) دوره بازپرداخت (ماه) هزینه عملیات (تومان) مبلغ اقساط (تومان) مجموع اقساط (تومان)
22% سالانه 10,000,00 12 1,250,000 936,000 11,232,000
18 1,550,000 657,000 11,831,000
30,000,00 12 3,750,000 2,808,000 33,694,000
18 4,650,000 1,972,000 35,494,000
50,000,00 12 6,250,000 4,680,000 56,157,000
18 7,750,000 3,287,000 59,157,000
75,000,00 12 9,375,000 7,020,000 84,235,000
18 11,625,000 4,930,000 88,734,000

شرایط خرید قسطی لپ تاپ از سایت ازکی وام

ازکی وام یک سایت خرید قسطی کالا با ارائه اعتبار لازم به مشتریان خود، مشتریان را قادر می‎سازد تا آنان به صورت قسطی کالای دیجیتال و همچنین لپ تاپ مورد نظر خود را خریداری کنند.

چرا ازکی وام؟

ازکی وام بهترین شرایط و تسهیلات با سود پایین را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا آنان به آسانی بتوانند کالای دیجیتال مورد نیاز خود را خریداری کنند. در شرایط فعلی که بانک ها شرایط دریافت وام و تسهیلات را برای مردم با سفته و ضامن معتبر و همچنین انتظار کشیدن در نوبت های طولانی مدت سخت کرده اند، ازکی توانسته است این شرایط را بسیار بهبود ببخشد.

ازکی وام چه خدماتی ارائه میدهد؟

ازکی وام با ارائه خدمات مالی و اعتباری سعی در بهبود روند خرید مشتریان دارد. از خدمات ازکی وام می‌توان به ارائه اعتبار برای خرید اقساطی کالاهای با دوام، خرید اعتباری خرد برای رفع نیازهای روزانه و خرید اقساطی بیمه اشاره کرد.

همه چیز درباره خرید اقساطی با ازکی‌وام

ازکی وام شرایط ویژه‌ با زمان بازپرداخت قابل انتخاب را برای خریداران کالای دیجیتال در نظر گرفته است. همچنین ازکی وام شرایطی ویژه کارمندان دولتی، کارمندان خصوصی، مشاغل آزاد و بازنشستگان اختصاص داده است.

شرایط دریافت تسهیلات از طرح ازکی وام

شرایط دریافت وام از ازکی وام برای رده سنی 18 تا 65 سال بوده و افتتاح حساب در بلوبانک جهت دریافت تسهیلات الزامی می باشد. همچنین تمامی مدارک نیز باید به نام خود متقاضی باشد. شرایط دریافت وام از ازکی وام برای مشاغل مختلف به صورت زیر می‌باشد:

کارمندان دولتی: اصل گواهی اشتغال به کار یا اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی.

کارمندان خصوصی: اصل گواهی اشتغال به کار با اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی.

مشاغل آزاد: گردش حساب سه ماه آخر حساب فعال با حداقل 3 وصل چک یا معدل حساب.

بازنشستگان: فیش حقوقی آخرین ماه یا حکم حقوقی سال جاری

همچنین باید به تمامی موارد بالا اصل کارت ملی، اصل شناسنامه و چک صیادی بنفش را نیز افزود.

راهنمای دریافت اعتبار ازکی وام

همانطور که میدانید دریافت وام و اعتبار مورد نیاز برای خرید کالا مشکل بسیاری از افراد بوده است؛ با سایت ازکی وام می‌توانید اعتبار 10، 30، 50 و 75 میلیون تومانی دریافت کرده و با اقساط 12 و 18 ماهه نسبت به بازپرداخت آن اقدام نمایید. متقاضیان محترم می‌توانند با ثبت نام در سایت ازکی وام و تکمیل مدارک خود نسب به دریافت اعتبار از سایت ازکی وام اقدام نمایند.

مراحل دریافت اعتبار از ازکی وام

ثبت نام: در این مرحله باید شماره موبایل خود را وارد نموده و ثبت نام کنید. پس از ورود به حساب کاربری، میزان اعتبار مورد نظر و تعداد اقساط را انتخاب کنید. سپس فرم های اطلاعات را تکمیل و به مرحله اعتبار سنجی بروید.

اعتبار سنجی: در این مرحله ازکی وام برای اعتبار سنجی از سابقه فعالیت بانکی استفاده می‌کند. شماره موبایلی که به نام خودتان است را وارد کرده و وارد درگاه پرداخت شوید. موسسه مشاور رتبه بندی ایران مبلغ 10 هزارتومان برای این اعتبار سنجی دریافت می‌کند.

بارگزاری مدارک: پس از اعتبار سنجی سابقه فعالیت شما در بانک و در صورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی میتوانید عکس مدارک‌تان را بارگزاری کنید. در این مرحله باید عکس کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی (به عنوان ضمانت) بارگزاری شود. همچنین نیازی به نوشتن مبلغ بر روی چک نیست و یک چک سفید جهت استعلام کافیست.

تحویل مدارک و امضای قرارداد: کارمندان ازکی وام مدارک شما را بررسی کرده و در صورت تایید برای ادامه مراحل از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به شما اطلاع رسانی می‌کنند. شما باید چک را طبق توضیحاتی که به شما داده می‌شود تکمیل کرده و زمان و مکان مراجعه ی نماینده ازکی وام را انتخاب نمایید. در این مراجعه قرارداد را امضا کرده و چک را تحویل می‌دهید.

خرید اعتباری: پس از تایید کامل، اعتبار مورد درخواست به حساب کاربری شما در سایت ازکی وام اضافه می‎شود و کافیست هنگام خرید در فروشگاه های همکار در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی را انتخاب نموده و همچنین زمان پرداخت اقساط طبق انتخاب خودتان شروع خواهد شد.

چطوری اعتباری از ازکی وام خرید کنیم؟

پس از تکمیل ثبت نام و مدارک و سپس تایید آن توسط ازکی وام، مبلغ مورد نظر در حساب شما در سایت ازکی وام شارژ شده و از طریق درگاه ازکی وام در سایت ایسوس ایران اقدام به خرید کالای خود نمایید.

خرید اقساطی با ازکی وام

مشتریان برای دریافت وام خرید اقساطی ازکی وام برای خرید کالای دیجیتال می‌توانند پس از تکمیل مدارک خود و شارژ شدن حساب کاربری ازکی وام، در سایت ایسوس ایران به درگاه پرداخت ازکی وام مراجعه کرده و با توجه به انتخاب مدت زمان بازپرداخت، نسبت به بازپرداخت وام به صورت اقساطی اقدام نمایند. اقساط بازپرداخت وام ازکی وام به صورت سه دوره زمانی 6، 12 و 18 ماهه بوده و مبلغ اقساط آن با توجه به مبلغ اعتبار متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *