ازکی وام خرید قسطی ایسوس ایران
خرید اقساطی از ایسوس ایران با ازکی وام
راهنمای درخواست وام از ازکی وام

در این ویدیو با نحوه خرید اقساطی لپ تاپ، مانیتور و سایر محصولات ایسوس از طریق سایت ایسوس ایران و به کمک اعتبار خرید کالای ازکی وام آشنا می شوید. فرآیند ثبت سفارش و دریافت وام بسیار ساده است. کافیست شرایط دریافت وام را در انتهای همین صفحه مطالعه کنید.

پس از مشاهده ویدیو، میتوانید خرید قسطی خود را از طریق وام خرید کالای ازکی وام و از فروشگاه ایسوس ایران انجام دهید.

خرید قسطی لپ تاپ
خرید قسطی لپ تاپ از ایسوس ایران
فرم درخواست وام ازکی وام از ایسوس ایران

اگر میخواهید در سریعترین زمان ممکن و بصورت قسطی لپ تاپ، مانیتور، کیس آماده یا کامپیوتر AIO ایسوس را خریداری کنید، لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناس های ایسوس ایران با شما تماس بگیرند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت اعتبار خرید کالا از ازکی وام

از 10 تا 75 میلیون تومان

کارمندان دولتی کارمندان خصوصی مشاغل خصوصی بازنشستگان
اصل گواهی اشتغال بکار یا اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی اصل گواهی اشتغال بکار یا اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی گردش حساب سه ماه آخر حساب فعال با حداقل 3 وصول چک یا معدل حساب فیش حقوقی آخرین ماه یا حکم حقوقی سال جاری
اصل کارت ملی + اصل شناسنامه + چک صیادی
 • تمامی مدارک باید بنام خود متقاضی باشد.
 • رده سنی مجاز برای دریافت تسهیلات 18-65 سال می باشد.
 • افتتاح حساب در بلو بانک جهت دریافت تسهیلات ازک وام الزامی می باشد.
تعداد چک مورد نیاز برای ازکی وام
بازپرداخت 12 ماهه یک چک صیادی
بازپرداخت 18 ماهه یک چک صیادی
سود سالانه مبلغ اعتبار ازکی وام (تومان) دوره بازپرداخت (ماه) هزینه عملیات ازکی وام (تومان) مبلغ اقساط (تومان) مجموع اقساط (تومان)
22% سالانه 10,000,00 12 1,250,000 936,000 11,232,000
18 1,550,000 657,000 11,831,000
30,000,00 12 3,750,000 2,808,000 33,694,000
18 4,650,000 1,972,000 35,494,000
50,000,00 12 6,250,000 4,680,000 56,157,000
18 7,750,000 3,287,000 59,157,000
75,000,00 12 9,375,000 7,020,000 84,235,000
18 11,625,000 4,930,000 88,734,000
فروشگاه ایسوس ایران در ازکی وام

شرایط خرید قسطی لپ تاپ از سایت ازکی وام

آیا به دنبال راهی برای خرید لپ تاپ قسطی بدون پیش پرداخت از فروشگاه‌های مطمئن هستید؟

ازکی وام یا وام ازکی یک سایت خرید قسطی کالا با ارائه اعتبار لازم به مشتریان خود، مشتریان را قادر می‎سازد تا آنان به صورت قسطی کالای دیجیتال و همچنین لپ تاپ مورد نظر خود را خریداری کنند. فروشگاه هایی که با ازکی وام قرارداد دارند، درست مثل ایسوس ایران، فروشگاه های شناخته شده در حوزه کالای دیجیتال هستند.
برای اطلاع از نحوه ثبت نام وام ازکی و شرایط دریافت وام ازکی، کافی است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مرحله اول:‌ ثبت نام در ازکی وام (AzkiVam)

مرحله اول: ثبت نام در ازکی وام (AzkiVam)

برای شروع پروسه خرید اقساطی، ابتدا باید یک حساب کاربری در ازکی وام باز کنید.

مرحله دوم: اعتبار سنجی و تائید هویت

مرحله دوم: اعتبار سنجی و تائید هویت

در این مرحله سامانه ازکی وام متقاضی را از نظر رفتار اعتباری در شبکه بانکی کشور مورد اعتبارسنجی قرار میدهد. این مرحله ملزم به پرداخت ۱۰ هزارتومان به سایت ازکی وام است.

مرحله سوم: بارگذاری مدارک

مرحله سوم: بارگذاری مدارک

پس از اینکه نتیجه اعتبارسنجی شما از سابقه فعالیت بانکی دریافت شد، درصورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی، تصویر مدارک‌تان را در ازکی وام باید بارگذاری کنید. در این مرحله باید تصویر کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی ( که قرار است به عنوان ضمانت ارائه دهید) بارگذاری شود. در این مرحله لازم نیست مبلغی روی چک نوشته باشید، تصویر یک چک سفید جهت استعلام کافیست.

مرحله چهارم: تحویل مدارک و امضای قرارداد

مرحله چهارم: تحویل مدارک و امضای قرارداد

کارشناسان ازکی‌وام مدارک شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید برای ادامه‌ی مراحل، از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع می‌دهند. شما کافیست چک را طبق توضیحاتی که به شما خواهند داد، تکمیل کرده و زمان و مکان مراجعه‌ی نماینده‌ی AzkiVam را انتخاب کنید. در این مراجعه، قرار داد را امضا می‌کنید و چک را تحویل می‌دهید.
 
مرحله پنجم: تخصیص اعتبار و خرید

مرحله پنجم: انتخاب کالا

پس از تایید مدارک، اعتبار به حساب شما در سامانه ازکی وام اضافه می‌شود. کافیست هنگام خرید از ایسوس ایران در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی (Azkivam) را انتخاب کنید. زمان شروع پرداخت اقساط شما طبق طرحی که خودتان انتخاب کرده‌اید، شروع می‌شود.

چرا ازکی وام؟

ازکی وام بهترین شرایط و تسهیلات با سود پایین را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا آنان به آسانی بتوانند کالای دیجیتال مورد نیاز خود را خریداری کنند. در شرایط فعلی که بانک ها شرایط دریافت وام و تسهیلات را برای مردم با سفته و ضامن معتبر و همچنین انتظار کشیدن در نوبت های طولانی مدت سخت کرده اند، ازکی وام توانسته است این شرایط را بسیار بهبود ببخشد.
برای خرید لپ تاپ قسطی از وام ازکی، کافی است با آن‌ها تماس بگیرید. برای تماس با ازکی وام، از طریق شماره درج‌شده در سایت این شرکت اقدام کنید.

آیا ازکی وام معتبر است؟

بله، تجربۀ بسیاری از کاربران ما در خرید از ازکی وام و سایر کاربران این سایت، نشان از اعتبار ازکی وام دارد. شرکت ازکی وام که از سال 1399 شروع به کار کرده است، تمام مراحل اعطای وام را تحت نظارت بیمه مرکزی انجام می‌دهد. بنابراین با توجه به کنترل تمام خدمات ازکی وام توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وام ازکی شرکتی معتبر است.

ازکی وام چه خدماتی ارائه میدهد؟

ازکی وام با ارائه خدمات مالی و اعتباری سعی در بهبود روند خرید مشتریان دارد. از خدمات ازکی وام می‌توان به ارائه اعتبار برای خرید اقساطی کالاهای با دوام، خرید اعتباری خرد برای رفع نیازهای روزانه و خرید اقساطی بیمه اشاره کرد.

برای ثبت نام در وام ازکی و دریافت خدمات، کافی است در سایت وام ازکی ثبت نام کنید. اگر قصد خرید لپ تاپ های ایسوس ایران را دارید، کافی است از طریق منوی سایت ما، فرم خرید قسطی را پر کنید تا کارشناسانِ ما با شما تماس بگیرند. خوشبختانه فرآیند ثبت مدارک به صورت حضوری در فروشگاه های ایسوس ایران حدود دو ساعت زمان می‌برد. اگر امکان ثبت نام وام ازکی به صورت حضوری ندارید، کافی است مدارک خود را به صورت اینترنتی در سایت وام ازکی آپلود کنید. تأیید مدارک اینترنتی حدود یک هفته زمان می‌برد.

همه چیز درباره خرید اقساطی با ازکی‌وام

ازکی وام شرایط ویژه‌ با زمان بازپرداخت قابل انتخاب را برای خریداران کالای دیجیتال در نظر گرفته است. همچنین ازکی وام شرایطی ویژه کارمندان دولتی، کارمندان خصوصی، مشاغل آزاد و بازنشستگان اختصاص داده است. دریافت وام ازکی برای کسانی که فیش حقوقی دارند، از همیشه آسان‌تر شده است و فرآیند اداری پیچیده‌ای ندارد.

شرایط دریافت تسهیلات از طرح ازکی وام

شرایط دریافت وام از ازکی وام برای رده سنی 18 تا 65 سال بوده و افتتاح حساب در بلوبانک جهت دریافت تسهیلات الزامی می باشد. همچنین تمامی مدارک نیز باید به نام خود متقاضی باشد. شرایط دریافت وام از وام ازکی برای مشاغل مختلف به صورت زیر می‌باشد:

کارمندان دولتی: اصل گواهی اشتغال به کار یا اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی.

کارمندان خصوصی: اصل گواهی اشتغال به کار با اصل فیش حقوقی یا اصل حکم کارگزینی.

مشاغل آزاد: گردش حساب سه ماه آخر حساب فعال با حداقل 3 وصل چک یا معدل حساب.

بازنشستگان: فیش حقوقی آخرین ماه یا حکم حقوقی سال جاری

همچنین باید به تمامی موارد بالا اصل کارت ملی، اصل شناسنامه و چک صیادی بنفش را نیز افزود.

راهنمای دریافت اعتبار ازکی وام

همانطور که میدانید دریافت وام و اعتبار مورد نیاز برای خرید کالا مشکل بسیاری از افراد بوده است؛ با سایت ازکی وام می‌توانید اعتبار 10، 30، 50 و 75 میلیون تومانی دریافت کرده و با اقساط 12 و 18 ماهه نسبت به بازپرداخت آن اقدام نمایید.
متقاضیان محترم می‌توانند با ثبت نام در سایت ازکی وام و تکمیل مدارک خود نسبت به دریافت اعتبار از سایت ازکی وام اقدام نمایند. درصورتی که سؤالات بیشتری دارید نیز می‌توانید از شماره تماس ازکی وام که در سایت این شرکت قرار دارد، استفاده کنید.

مراحل دریافت اعتبار از ازکی وام

ثبت نام: در این مرحله باید شماره موبایل خود را وارد نموده و ثبت نام کنید. پس از ورود به حساب کاربری، میزان اعتبار مورد نظر و تعداد اقساط را انتخاب کنید. سپس فرم های اطلاعات را تکمیل و به مرحله اعتبار سنجی بروید.

اعتبار سنجی: در این مرحله ازکی وام برای اعتبار سنجی از سابقه فعالیت بانکی استفاده می‌کند. شماره موبایلی که به نام خودتان است را وارد کرده و وارد درگاه پرداخت شوید. موسسه مشاور رتبه بندی ایران مبلغ 10 هزارتومان برای این اعتبار سنجی دریافت می‌کند.

بارگزاری مدارک: پس از اعتبار سنجی سابقه فعالیت شما در بانک و در صورت نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی میتوانید عکس مدارک‌تان را بارگزاری کنید. در این مرحله باید عکس کارت ملی، شناسنامه و یک برگ چک صیادی (به عنوان ضمانت) بارگزاری شود. همچنین نیازی به نوشتن مبلغ بر روی چک نیست و یک چک سفید جهت استعلام کافیست.

تحویل مدارک و امضای قرارداد: کارمندان ازکی وام مدارک شما را بررسی کرده و در صورت تایید برای ادامه مراحل از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به شما اطلاع رسانی می‌کنند. شما باید چک را طبق توضیحاتی که به شما داده می‌شود تکمیل کرده و زمان و مکان مراجعه ی نماینده ازکی وام را انتخاب نمایید. در این مراجعه قرارداد را امضا کرده و چک را تحویل می‌دهید.

خرید اعتباری: پس از تایید کامل، اعتبار مورد درخواست به حساب کاربری شما در سایت ازکی وام اضافه می‎شود و کافیست هنگام خرید در فروشگاه های همکار در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی را انتخاب نموده و همچنین زمان پرداخت اقساط به وام ازکی طبق انتخاب خودتان شروع خواهد شد.

چطوری اعتباری از ازکی وام خرید کنیم؟

پس از تکمیل ثبت نام و مدارک و سپس تایید آن توسط ازکی وام، مبلغ مورد نظر در حساب شما در سایت ازکی وام شارژ شده و از طریق درگاه ازکی وام در سایت ایسوس ایران اقدام به خرید کالای خود نمایید.

خرید اقساطی با ازکی وام

مشتریان برای دریافت وام خرید اقساطی ازکی وام برای خرید کالای دیجیتال می‌توانند پس از تکمیل مدارک خود و شارژ شدن حساب کاربری ازکی وام، در سایت ایسوس ایران به درگاه پرداخت ازکی وام مراجعه کرده و با توجه به انتخاب مدت زمان بازپرداخت، نسبت به بازپرداخت وام به صورت اقساطی اقدام نمایند.

اقساط بازپرداخت وام ازکی وام به صورت سه دوره زمانی 6، 12 و 18 ماهه بوده و مبلغ اقساط آن با توجه به مبلغ اعتبار متغیر است. دریافت وام ازکی به دلیل عدم نیاز به پیش پرداخت، راهی آسان برای خرید کالاهای دیجیتال است. البته وام ازکی پیش از اعطای اعتبار، مبلغی تحت عنوان کارمزد عملیات دریافت می‌کند.

49 دیدگاه در “خرید اقساطی از ایسوس ایران – ازکی‌وام

 1. elahe گفت:

  آیا شرایط ازکی وام ایسوس ایران برای همه محصولات ایسوس هست؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام دوست عزیز بله شما می تونید تمامی محصولات ایسوس را با شرایط ازکی وام از سایت ایسوس ایران خریداری کنید.

 2. samira گفت:

  سلام، می‌خواستم بدونم که سود وام ازکی وام برای خرید از ایسوس ایران چقدره؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام دوست عزیز با توجه به مبلغ اعتبار و بازپرداخت اقساط، شرایط متفاوتی وجود دارد. در جدول های بالا کامل شرایط دریافت و محاسبه اعتبار ازکی وام نوشته شده است. چنانچه نیاز به مشاوره و سوال در رابطه با دریافت و محاسبه ازکی وام دارید با شماره 45639-021 داخلی 709 تماس بگیرید.

 3. فرید گفت:

  من قبلاً هم از شرایط ازکی وام استفاده کرده بودم و همیشه راضی بودم. این بار هم که می خواستم یه لپ تاپ ایسوس بخرم، بدون شک از این شرایط استفاده کردم. باز هم ممنون از ایسوس و ازکی وام

 4. سحر معینی گفت:

  ازکی وام خیلی راحت و سریع کار رو انجام میده. من خیلی زود تونستم وام بگیرم و لپ‌تاپ مورد نظرم رو بخرم.

 5. مجید گفت:

  شرایط ازکی وام خیلی خوبه. من تازه یه لپ‌ تاپ ایسوس خریدم و با استفاده از این شرایط ازکی وام تونستم با اقساط کمتری خریدمو انجام بدم.

 6. hamid گفت:

  من از شرایط ازکی وام خیلی راضی هستم. اما فقط یک نکته رو می خوام اصلاح کنم، اونم اینه که کاش امکان این شرایط ازکی وام ایسوس ایران با مدت زمان بیشتر هم وجود داشت.

 7. مهدی گفت:

  سلام آیا شرایط وام شامل خرید مادر برد هم میشه؟

 8. مهدی گفت:

  میبخشید محدودیتی هم برای مشخص کردن مکان مراجعه ی نماینده ی ازکی وام برای گرفتن مدارک و امضاع قرارداد وجود داره ؟ من توی شهر میناب در نزدیکی بندر عباس هستم و شرایط جا به جایی زیادی ندارم.

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما باید به صورت آنلاین مراحل ثبت نام ازکی وام را داخل خود سایت ازکی انجام دهید و از پشتیبانی خود ازکی وام این موضوع را پیگیری کنید. در صورتی که ثبت نام شما و مدارک شما از سمت ازکی تایید شود، می توانید از سایت ایسوس ایران به صورت قسطی با تسهیلات ازکی وام خریداری کنید.

 9. محمد گفت:

  سلام مبلغ پیش پرداخت چند درصده ؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام وقت بخیر برای خرید اقساطی از طریق ازکی وام نیازی به پیش پرداخت نیست ولی با توجه به مبلغ وام شما باید هزینه عملیات پرداخت کنید که داخل جدول به طور کامل نوشته شده است.

 10. محمد نور گفت:

  سلام مبلغ پیش پرداخت چند درصده ؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به مبلغ وامی که شما از طریق ازکی وام میگیرید یه هزینه عملیات باید پرداخت کنید که به طور کامل داخل جدول نوشته شده است و برای خرید قسطی ازکی وام نیاز به پیش پرداخت نداره.

 11. ممد گفت:

  آقا من بخوام از ازکی وام بگیرم چقدر طول می‌کشه یکی می‌گفت ۳ هفته درسته آیا

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای خرید قسطی ازکی وام از ایسوس ایران اگر به صورت حضوری با مدارک کامل تشریف بیارید فروشگاه های ما حدود 2 ساعت فرآیند گرفتن وام از ازکی وام زمان میبره ولی اگر به صورت آنلاین بخواهید اقدام کنید به دلیل اینکه مدارک شما رو خود ازکی وام تحویل میگیره حدود 1 هفته زمان بر خواهد شد.

 12. حدیث گفت:

  سلام
  اگر دانشجو باشیم و … و هنوز شاغل نباشیم بازهم امکان وام گرفتن وجود داره؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای گرفتن وام خرید کالا از طریق ازکی وام از ایسوس ایران باید مدارک موردنیازی که داخل جدول نوشته شده را داشته باشید که لازمه ی آن داشتن چک صیادی می باشد. بعد از بررسی های انجام شده از طرف ازکی وام اگر مدارک شما تایید باشد میتوانید از سایت ایسوس ایران محصول موردنظر خود را خریداری کنید.

 13. محمد گفت:

  با سلام
  منظور از هزینه عملیات چیست؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام دوست عزیز هزینه ی عملیات درواقع هزینه‌ای هست که شرکت ازکی وام برای شروع خدمات و فرآیند اختصاص دادن اعتبار دریافت می‌کنه. هزینه دقیقش رو می‌تونید از ازکی وام بپرسید.

 14. علی عبادالهی گفت:

  سلام تبریز ایسوس نمایندگی داره تا من برم حضوری لب تاب بخرم

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز در حال حاضر نمایندگی های ایسوس ایران در شهر تهران می باشد. شما می تونید به صورت اینترنتی خرید کنید. همچنین اگر قصد خرید قسطی هم داشته باشید با ثبت نام داخل وب سایت ازکی وام و تکمیل مدارک اعتبار وام ازکی را دریافت کنید و با این تسهیلات خرید کالا از سایت ایسوس ایران خرید کنید.

 15. علی تسبیحی گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا میتوان در خرید حضوری از نمایندگی های ایسوس ایران از تسهیلات ازکی وا استفاده کرد؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما می توانید حضوری به فروشگاه های ایسوس ایران مراجعه کنید و همان لحظه مراحل دریافت اعتبار ازکی وام را انجام دهید و تسهیلات را دریافت و خرید کنید.

 16. نسیم گفت:

  سلام. کارمزد عملیات ازکی وام که گفتید چی هست؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام دوست عزیز کارمزد عملیات درواقع هزینه‌ای هست که ازکی وام برای شروع خدمات و فرآیند اختصاص دادن اعتبار در ایسوس ایران دریافت می‌کنه. هزینه دقیقش رو می‌تونید از ازکی وام با شماره 91007020-021 بپرسید.

 17. saeid گفت:

  من نیاز به وام فوری واسه لپ تاپ دارم، ازکی وام انجام میده؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام دوست عزیز بله می‌تونید حضوری با مدارک به شعبه های ما در تهران مراجعه کنید تا در کمتر از دو ساعت آپلود مدارک وام ازکی وام ایسوس ایران رو تکمیل کنیم.

 18. حسین گفت:

  سلام اگه از شهرستان بخوام وام بگیرم تایید مدارک ازکی وام چقدر طول میکشه؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام دوست عزیز حدود یک هفته طول می‌کشه و به فرآیند اداری ازکی وام بستگی داره.

 19. mina.rt گفت:

  میشه همه مراحل وام ازکی ایسوس رو اینترنتی انجام داد یا حضوری هم نیازه؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام دوست عزیز فقط مرحله امضای مدارک و تحویل چک حضوری هست که با تماس تلفنی یا پیامک زمان اون رو تعیین می‌کنید.

 20. کامران خرمی گفت:

  سلام آیا با فیش حقوقی میتونم وام لپ تاپ بدون پیش پرداخت بگیرم؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   سلام، بله؛ ازکی وام با فیش حقوقی وام بدون پیش پرداخت رو فراهم می‌کنه اما باید مبلغی به عنوان کارمزد عملیات رو پرداخت کنید.

 21. پریسا واحدی گفت:

  سلام وقت بخیر دوست عزیز حداکثر زمان اعتبار وام ازکی از ایسوس ایران برای لپ تاپ در ازکی وام 18 ماهه هست.

 22. امیر گفت:

  ازکی وام فقط تسهیلات میده یا میشه وام هم گرفت؟

  1. پریسا واحدی گفت:

   دوست عزیز شما با ازکی وام می توانید به صورت اعتباری خرید کنید. در وافع ازکی وام راهی برای خرید اعتباری هست. شما با انتخاب محصول خود که مثلا می تونه لپ تاپ ایسوس باشه، با امکانی که ازکی وام فراهم کرده با دریافت اعتبار، خرید قسطی شما در کمترین زمان انجام میشود.

 23. مصطفی گفت:

  ماشین حساب محاسبه اقساط ندارید؟ من میخام 60 میلیون وام بگیرم چقد باید بازپرداخت وام پرداخت کنم؟

  1. ایسوس ایران گفت:

   سلام مصطفی جان وقت شما بخیر. لطفا با شماره 45639-021 تماس بگیرید تا همکاران ما بتونند راهنمایی لازم رو خدمتتون ارائه کنند.

 24. مجید گفت:

  سلام. من سه تا سوال داشتم:
  1- آیا داشتن حساب بلو بانک الزامی است یا اختیاری؟
  2- اگر مبلغ خرید کمتر از مبلغ تخضیض اعتبار باشد، فرضاً مبلغ خرید 20 میلیون و مبلغ تخصیص اعتبار 30 میلیون، اقساط بازپرداخت متناسب با مبلغ خرید است یا مبلغ تخصیص اعتبار؟
  3- من یک بازنشسته هستم. تمام شرایط دریافت وام را احراز کردم بجز محدودیت سنی 65 سال، زیرا متولد 1332 هستم و سن من 70 سال است. آیا تخضیض اعتبار دریافت وام بمن تعلق میگیرد یا خیر؟

  1. ایسوس ایران گفت:

   سلام جناب محبوبی عزیز وقت شما بخیر. لطفا با شماره تلفن 45639-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم رو برای شما ارئه بدهند.

 25. سینا کرمی گفت:

  اون مبلغی که بعنوان کارمزد در جدول ذکر شده جدای مبلغ نهایی قسطه؟ یعنی مثلاً ۳ میلیون کارمزد و ۳۳ میلیون مجموع قسط در نهایت پرداختی ما میشه ۳۶ ؟

  1. ایسوس ایران گفت:

   سلام سینا جان وقت شما بخیر. لطفا با شماره تلفن 45639-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم رو برای شما ارئه بدهند.

 26. محسن گفت:

  سلام من خودم چک دارم ولی 4سال پیش از خارج ایران واسم پول زده بودن حسابم بلوکه شده بود وچندتا چک برگشت خورد ولی باز چک دارم از کی میتونم وام بگیرم چک زدید

  1. ایسوس ایران گفت:

   سلام محسن عزیز وقت شما بخیر. لطفا با شماره تلفن 45639-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 27. شکری گفت:

  اگر مبلغ کالای درخواستی بیشتر از وام از می‌خوام باشه، مابقی باید بصورت نقدی پرداخت شود؟

  1. ایسوس ایران گفت:

   سلام آقای شکری عزیز وقت شما بخیر. لطفا با شماره تلفن 45639-021 تماس بگیرید تا کارشناس‌های ما بتونند به بهترین شکل، شما رو راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *