لپ تاپ 16 اینچی ایسوس VivoBook Pro 16X K6604JI i9 13980HX 64GB 2TB SSD RTX 4070
- پردازنده اصلی: Intel Core i9 13980HX
- حافظه رم: 64 گیگابایت DDR5
- حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4070
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- رزولوشن: 3.2K 3200×2000
- وزن: 1.90 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 36 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 24 هسته, 32 رشته |
| سری پردازنده | Core i9 |
| فرکانس پردازنده | 2.2 تا 5.6 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 13980HX |
گرافیک
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت GDDR6 |
|---|---|
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
حافظه و ذخیرهسازی
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| قابلیت ارتقا رم | تا 32 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | 3.2K 3200x2000 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | خیر |
| نرخ بروزرسانی | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 2.0 | 1 |
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | 2 عدد, تاندربولت 4 |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 12A, 20V, 240W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 1080p, camera With privacy shutter |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.50×24.90×2.19 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | ندارد |
| جنس بدنه | آلمینیوم, پلاستیک |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 1.9 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.