دیجی پی؛
وام خرید کالا از ایسوس ایران
اطلاعات بیشتر
دیجی پی؛
خرید قسطی لپ تاپ از ایسوس ایران با وام دیجی پی!

وام دیجی پی

خرید لپ‌تاپ به‌عنوان ابزاری ضروری برای کار، تحصیل و سرگرمی اهمیت زیادی پیدا کرده‌ است. با این حال، هزینه یکباره‌ی خرید آن‌ها ممکن است برای بسیاری از ما مسئله‌ای دشوار باشد. خوشبختانه، شرکت ایسوس ایران با همکاری شرکت دیجی‌پی با ارائه شرایط خرید قسطی لپ‌تاپ، به شما این امکان را می‌دهد که به‌راحتی و بدون نگرانی از پرداخت یکباره‌ی هزینه خرید، لپ‌تاپ موردنیازتان را تهیه کنید. خرید قسطی لپ تاپ از دیجی پی به همه افراد بدون درنظر گرفتن محدودیت مالی، اجازه می‌دهد تا به دنیای دیجیتال و تکنولوژی دسترسی پیدا کنند.

ثبت نام آسان

اعتبارسنجی وام دیجی پی در کمتر از 1 ساعت

اعتبارسنجی در کمتر از 1 ساعت

گارانتی اصلی خدمات و نرم افزاری لپ تاپ و مانیتور و آل این وان ایسوس

دریافت وام بدون نیاز به ضامن

نصب اپلیکیشن دیجی پی (DigiPay) و ثبت نام

مرحله اول: دانلود اپلیکیشن و ثبت نام در دیجی پی

ابتدا باید اپلیکیشن دیجی پی را از طریق مارکت‌های معتبر مانند بازار، سیب‌اپ و گوگل پلی دانلود و نصب کنید. اپلیکیشن دیجی پی (DigiPay) بصورت PWA نیز وجود دارد و کاربران آیفون به راحتی میتوانند استفاده کنند. بعد از دانلود اپلیکیشن، ثبت نام کنید.

مرحله دوم: ساخت امضای دیجیتالی

مرحله دوم: ساخت امضای دیجیتالی و احراز هویت

در بخش پروفایل کاربری اپلیکیشن دیجی پی، وارد بخش اسناد و امضای دیجیتال شوید و با پرداخت هزینه، یک امضای دیجیتالی برای خود بسازید. توجه کنید که انقضای این امضای دیجیتال به مدت 30 روز است. همچنین با اینکار احراز هویت هم انجام می شود.

مرحله سوم: انتخاب نوع وام

مرحله سوم: انتخاب نوع وام و انجام مراحل مربوطه

دریافت وام از دیجی پی از طریق بانک های تجارت و ملت امکان پذیر بوده که افراد برای اخذ تسهیلات باید در اعتبار سنجی شرکت کنند، اعتبار سنجی با بررسی سوابق بدهی شخص در بانک انجام شده و در صورتی که متقاضی رتبه A یا B به دست آورده و فاقد سوابق دیرکرد یا بدهی باشد اجازه اخذ وام را خواهد داشت.

اگر ضمانت وام شما، سفته الکترونیک باشد، باید امضای دیجیتال در داخل اپلیکیشن دیجی پی داشته باشد.

اگر ضمانت وام شما فقط یک برگ چک صیادی باشد، نیازی به امضای دیجیتال نیست و کارشناس دیجی پی بعد از تحویل چک از شما بصورت حضوری، امضای مربوطه و احراز هویت را انجام میدهد.

توجه داشته باشید که دریافت وام تا 30 میلیون تومان میتواند ضمانت سفته الکترونیک داشته باشد ولی برای مبالغ بیشتر، حتما نیاز به چک صیادی است.

مرحله چهارم: تحویل مدارک و چک صیادی ضمانت (درصورتی که وام شما دارای ضمانت چک است)

مرحله چهارم: تحویل چک صیادی ضمانت (درصورتی که وام شما دارای ضمانت چک است)

کارشناسان دیجی پی مدارک شما را بررسی می‌کنند و در صورت تایید برای ادامه‌ی مراحل، از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع می‌دهند. شما کافیست چک را طبق توضیحاتی که به شما خواهند داد، تکمیل کنید.
مرحله پنجم: تخصیص اعتبار و خرید آنلاین از ایسوس ایران

مرحله پنجم: انتخاب کالا

پس از تایید مدارک، اعتبار به حساب شما در دیجی پی اضافه می‌شود. کافیست هنگام خرید از ایسوس ایران در قسمت پرداخت، درگاه خرید اقساطی دیجی پی (DigiPay) را انتخاب کنید. زمان شروع پرداخت اقساط شما طبق طرحی که خودتان انتخاب کرده‌اید، شروع می‌شود.

نیاز به مشاوره در خرید اقساطی دارید؟
همین الان تماس بگیرید.

دیجی پی؛ وام خرید لپ تاپ تا 50 میلیون تومان از ایسوس ایران

دیجی پی را شاید بشناسید؛ دیجی‌پی چند سالی می شود که فعالیت خود را بعنوان درگاه پرداخت آغاز کرده است. نکته قابل توجه در مورد دیجی‌پی این است که اگر بودجه‌ کافی برای خرید کالاهای دیجیتالی و گجت‌های هوشمند را ندارید، می‌توانید با دریافت وام تا سقف 50 میلیون تومان از دیجی‌پی، کالای مدنظرتان را از فروشگاه ما یعنی ایسوس ایران تهیه کنید. این شرکت با ایجاد شرایطی خاص توانسته است خرید آسان قسطی را برای تمام کاربران فراهم کند؛ به همین منظور در ادامه با ما همراه شوید تا اطلاعاتی کامل در مورد وام دیجی پی، شرایط درخواست و نحوه بازپرداخت به دست آورید.

وام دیجی پی

دیجی پی چیست؟ معرفی شرکت دیجی پی

دیجی ‌پی سرویسی برای ارائه خدمات مربوط به پرداخت است تا کاربران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات مختلف این برنامه بهره‌مند شوند. یکی از بزرگ‌ترین مزایایی که بستر هوشمند دیجی‌پی در اختیار کاربران قرار می‌دهد، اعطای وام با شرایط خاص است. وام دیجی پی برای افرادی فراهم می‌شود که سابقه مالی مناسبی داشته‌اند و با بررسی شرایط، مدارک و اطلاعات لازم این وام را دریافت می‌کنند.

قابل ذکر است که شرکت دیجی‌پی با بهره‌گیری از نوآوری، امکان خرید و پرداخت به صورت آنلاین را ارائه می‌دهد. در شرکت دیجی‌پی اپلیکیشنی نیز راه‌اندازی شده است تا کاربران بتوانند به آسانی از خدمات پرداخت قبض، انتقال وجه، خرید بسته و شارژ و... بهره‌مند شوند. اپلیکیشن دیجی پی هم برای آیفون و هم برای گوشی های اندروید بصورت رایگان وجود دارد.

شرایط خرید اقساطی دیجی پی

اپلیکیشن دیجی‌پی طرح‌های مختلفی را برای متقاضیان خرید اقساطی لپ تاپ در نظر گرفته است تا بتوانند با توجه به شرایط خود مناسب‌ترین گزینه را برای دریافت تسهیلات انتخاب کنند. در ادامه نحوه خرید قسطی از دیجی پی را با توجه به طرح تسهیلاتی با جزئیات بررسی کرده‌ایم:

وام دیجی‌پی بانک تجارت

افراد 18 تا 70 ساله می‌توانند وام 10 الی 50 میلیون تومانی را با ارائه چک صیادی بنفش و یا سفته الکترونیک دریافت کنند.

نوع تسهیلات وام دیجی پیشرایط دریافت
وام دیجی پی بانک تجارت
سقف وام 10 الی 50 میلیون تومان است.
افراد باید 18 الی 70 ساله بوده و برای ضمانت، از طریق سفته الکترونیک یا ارائه چک صیادی بنفش اقدام کنند.
چک باید به نام متقاضی بوده و هزینه صدور سفته الکترونیکی نیز 22500 تومان خواهد بود.
نیاز به داشتن حساب در بانک تجارت نبوده و در ادامه افتتاح حساب به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد.
افراد می بایست در اعتبار سنجی شرکت کرده و رتبه A یا B را به دست آورند که این رتبه بر اساس دیرکردها یا سوابق بدهی به بانک تعیین خواهد شد.
ساخت امضای دیجیتال از پروفایل کاربری دیجی پی
جهت اخذ وام باید هزینه مربوط به عملیات و زیرساخت، در همان مرحله ثبت نام پرداخت شود.
افراد نمی توانند همزمان از دو وام استفاده کرده اما اجازه اخذ تسهیلات بلند مدت و استفاده از BNPL خود شرکت دیجی پی را به شکل همزمان دارند.

 توجه داشته باشید که صدور سفته الکترونیکی نیازمند پرداخت هزینه 22500 تومان بوده و چک نیز بایستی به نام متقاضی نوشته شود. از دیگر شرایط خرید اقساطی دیجی پی از طریق وام بانک تجارت شرکت در اعتبار‌سنجی و کسب رتبه A یا B است که اعتبار بر اساس مواردی مانند سوابق بدهی و دیرکرد تعیین می‌شود. متقاضیان نیازی به حساب بانک تجارت ندارند و افتتاح حساب به شکلی غیرحضوری قابل انجام خواهد بود.

وام دیجی‌پی بانک ملت

جهت دریافت وام بانک ملت 10 الی 30 میلیون تومانی نیاز به ارائه چک یا خرید سفته بوده و لازم است متقاضی حساب فعال بانک ملت داشته باشد.

نوع تسهیلات وام دیجی پیشرایط دریافت
وام دیجی پی بانک ملت
اشخاص می بایست شرط سنی 18 الی 70 سال را رعایت کرده و آقایان نیاز به کارت پایان خدمت یا معافیت خواهند دارند.
سقف وام 10 الی 30 میلیون تومان است.
ضمانت از طریق ارائه چک صیادی صورت خواهد گرفت.
متقاضیان باید حساب فعال در بانک ملت داشته باشند.
حساب فعال به یک حساب جاری گفته می شود که در سال 1 تراکنش داشته باشد یا حساب قرض الحسنه ای که از 1 تراکنش در 2 سال بهره مند گردد. حساب کوتاه مدت نیز باید دارای یک تراکنش در 3 سال گذشته به حساب آید.
میتوانید زودتر از سررسید اقساط، تسویه کنید.
امکان نام نویسی همزمان در دو طرح تسهیلاتی وجود ندارد.

همچنین متقاضیان 18 تا 70 سال می‌توانند از این وام بهره‌مند شوند (قابل ذکر است که آقایان نیز نیاز به کارت پایان خدمت و یا معافیت دارند.)

وام دیجی‌پی BNPL

برای دریافت وام BNPL دیجی پی لازم است در اعتبارسنجی شرکت کنید و با توجه به امتیاز اعتبار مبلغی به شما اختصاص داده می‌شود که به مرور افزایش می‌یابد. از مزایای این وام می‌توان به عدم نیاز به سفته و یا چک صیادی اشاره کرد و فعال‌سازی این طرح اعتباری وام دیجی پی از طریق عضویت در فروشگاه‌های طرف قرارداد و خرید حداقل 1 میلیون تومان است.

مزایای وام دیجی پی

شرکت دیجی‌پی شرایط قسطی دیجی پی را به صورتی تنظیم کرده است که امکانات و مزایای مختلفی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد؛ در ادامه به بررسی این مزایا پرداخته‌ایم:

  1. ایجاد قدرت خرید: به دلیل شرایط اقتصادی حاضر، خرید برخی از وسیله‌های الکترونیکی مانند لپ‌تاپ بسیار دشوار شده؛ خوشبختانه دیجی‌پی با فراهم کردن پرداخت چند مرحله‌ای امکان خرید تمام لوازم را ایجاد کرده است.
  2. کمک به انتخابی مطمئن: با دریافت وام فوری دیجی پی می‌توانید به صورت منعطف‌تری خرید کنید و گزینه‌های بیشتری را برای انتخاب داشته باشید.
  3. استفاده از تخفیفات ویژه: در برخی مواقع اپلیکیشن با ارائه کد تخفیف دیجی پی امکان خرید با قیمت ویژه را فراهم می‌کند.

چگونه وام دیجی پی را بگیریم؟

برای استفاده از وام دیجی پی در ابتدای مراحل لازم است اپلیکیشن را دانلود کرده و یا از طریق سایت وارد دیجی‌پی شوید. سپس شماره همراه که مطابق با کد ملی و صاحب حساب است را وارد کنید.

برای پاسخ به سوال چگونه از دیجی پی قسطی خرید کنیم و دریافت اعتبار بایستی مراحل زیر را انجام دهید:

  • چک صیادی را نوشته و تصویر آن را ارسال کنید.
  • پس از تائید چک در صورتی ‌که ساکن تهران باشید پیک برای دریافت چک به آدرس درج شده مراجعه خواهد کرد و اگر مقیم شهرستان باشید بایستی چک را از طریق پست ارسال کنید. دیجی‌پی برای افرادی که چک ندارند نیز راه‌حلی را در نظر گرفته است. در چنین شرایطی بایستی مبلغ 22500 تومان را بپردازید و سفته الکترونیکی تهیه کنید.
  • پس از 72 ساعت اعتبار شما فعال شده و تا یک ماه امکان استفاده از وام وجود دارد.

مدارک لازم برای وام دیجی پی

مدارکی که جهت دریافت وام در دیجی‌پی لازم است، بر اساس تسهیلاتی که انتخاب می‌کنید متفاوت خواهد بود؛ به ‌عنوان مثال برای ثبت‌نام تسهیلات بانک‌های ملت و تجارت نیازمند ارائه چک صیادی و یا سفته الکترونیک هستید، در حالی‌ که خرید اعتباری دیجی پی نیازی به ضمانت ندارد.

ثبت نام وام دیجی پی Digipay

اطلاعات و مدارک لازم جهت دریافت وام دیجی پی شامل شناسنامه، اطلاعات هویتی مانند نام‌ و نام‌ خانوادگی، کد ملی، کارت پایان خدمت برای آقایان، اطلاعات حساب بانک ملت (برای متقاضیان وام این بانک)، کارت بانکی جهت پرداخت هزینه ثبت‌نام، امضای دیجیتالی، آدرس دقیق، چک صیادی و سفته است.

اطلاعات و مدارک لازم برای دریافت وام از دیجی پی
اطلاعات هویتی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولدسفته الکترونیک (تسهیلات بانک تجارت دیجی پی)
کارت ملی هوشمند و شناسنامهاطلاعات حساب فعال بانک ملت برای متقاضیان وام ملت
ساخت امضای دیجیتال در پروفایل کاربری دیجی پیکارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان (تسهیلات بانک ملت دیجی پی)
داشتن چک صیادی به نام متقاضینشانی دقیق منزل و کد پستی برای تهیه کالا و دریافت چک پس از پایان اقساط

چگونه اقساط دیجی پی را پرداخت کنیم؟

نحوه پرداخت قسط دیجی پی از طریق اپلیکیشن و یا سایت است. همچنین، در زمان موعد پرداخت لینکی به صورت پیامک برای شما ارسال می‌شود که از آن طریق می‌توانید اقدام به پرداخت کنید. محاسبه اقساط دیجی پی نیز به صورت کاملاً دقیق بوده و بایستی در زمان مناسب پرداخت شود. در صورتی که زودتر از زمان سررسید قصد پرداخت دارید می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید.

هزینه اعتبار سنجی برای دریافت وام دیجی پی چه میزان است؟

اعتبار سنجی دیجی پی با بررسی سابقه مالی مانند اقساط عقب افتاده، نداشتن چک برگشتی و... در سیستم بانکی انجام می‌شود. نحوه خرید اقساطی از دیجی پی برای ضمانت سفته نیاز به پرداخت هزینه 22500 تومان دارد و در صورتی ‌که چک صیادی ارائه دهید هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.

خرید اقساطی لپ تاپ از ایسوس ایران با همکاری دیجی پی

میزان پیش پرداخت دیجی پی

زمانی ‌که اقدام به خرید اقساطی از دیجی پی می‌کنید بایستی مبلغی را به‌ عنوان پرداخت زیرساخت و خدمات بپردازید. در واقع برای وام دیجی پی ملزم به پرداخت هزینه خدمات و عملیات متناسب با مقدار وام هستید و سپس سایر مراحل دریافت اعتبار و ارائه چک و یا سفته انجام می‌شود.

محدودیت های خرید اقساطی از دیجی پی

در هنگام خرید قسطی دیجی پی بایستی توجه داشته باشید که مبلغ خرید شما کمتر از 25 هزار تومان نباشد. همچنین در صورت اخذ وام دیجی پی نمی‌توانید به سبد خرید خود کالاهای خوردنی، سوپرمارکتی و آشامیدنی اضافه کنید. نکته قابل توجه در مورد اقساط دیجی پی و دریافت وام این است که شما تنها 1 ماه فرصت دارید تا از وام خود استفاده کنید.

بانک های طرف قرارداد در دیجی پی

همان‌طور که ذکر شد وام خرید قسطی از دیجی پی توسط بانک ملت و تجارت پشتیبانی مالی می‌شود و هر کدام شرایط خاصی دارند؛ به ‌عنوان مثال جهت اخذ وام خرید لپ تاپ از بانک تجارت نیاز به چک صیادی بوده و افراد 18 تا 70 ساله می‌توانند درخواست دهند. شرایط وام برای خرید قسطی دیجی پی از سوی بانک ملت نیز شامل مواردی مانند کارت پایان خدمت برای آقایان، چک صیادی یا سفته و... است.

دریافت وام خرید کالا از دیجی پی با سفته الکترونیک

در مواقعی که اقدام به دریافت وام دیجی پی از سوی بانک ملت کردید، لازم است چک صیادی و یا سفته‌ای را برای ضمانت ارائه دهید. سفته الکترونیکی با پرداخت هزینه 22500 تومان خریداری شده و دریافت وام دیجی پی صورت می‌گیرد. توجه داشته باشید که دریافت تسهیلات وام دیجی‌پی از طریق سفته (با در نظر داشتن شرایط اقساط دیجی پی) به شرط پایدار بودن سرویس‌های احراز هویت، امضای دیجیتال و... در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود.

سود وام خرید کالای دیجی پی چقدر است؟

در صورتی ‌که از وام‌های بانک ملت و یا تجارت در دیجی‌پی بهره‌مند شده‌اید، لازم است در مدت زمان 6 الی 18 ماه مبلغ دریافتی را با سود 23 درصد پرداخت کنید. شایان ذکر است که در روش خرید اقساطی از دیجی پی تعداد اقساط و تمام جزئیات به صورت کامل در ابتدا نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

آیا وام دیجی پی، امن است؟ چگونه اعتماد کنیم؟

شرکت دیجی‌پی با درگاه پرداخت هوشمند برای تمامی کسب‌وکارها امکان ارائه خدمات را در قالب بسته‌های اشتراکی فراهم کرده است. این شرکت وام‌های خود را از سوی بانک‌های معتبر تجارت و ملت اعطا می‌کند؛ در نتیجه با خیالی آسوده می‌توانید خرید قسطی لپ تاپ از ایسوس ایران (با همکاری دیجی پی) و همچنین سایر لوازم و گجت‌های هوشمند را انجام دهید.

خرید لپ تاپ قسطی از دیجی پی چگونه است؟

قیمت‌های بالای لپ‌تاپ و توان اقتصادی محدود کاربران باعث شده است که اکثر افراد به خرید اقساطی روی آورند؛ در همین راستا ایسوس ایران به‌ عنوان یکی از فروشگاه‌های معتبر و نمایندگی برند ایسوس انواع مختلف این لپ‌تاپ‌ها را با بهترین قیمت و پرداخت چند مرحله‌ای ارائه می‌دهد.

قابل توجه است که شرکت دیجی‌پی با فروشگاه‌های معتبری مانند ایسوس ایران قرارداد داشته و امکان خرید قسطی را برای این شرکت‌ها فراهم کرده است؛ بدین ترتیب شما می‌توانید برند محبوب ایسوس را در به‌صرفه‌ترین حالت ممکن خریداری کرده و هزینه آن را به صورت چند مرحله‌ای پرداخت کنید. در حقیقت این فروشگاه وام‌های دیجی‌پی را به منظور توانمندسازی کاربران در خرید لپ‌تاپ‌های قدرتمند ارائه می‌دهد.

سوالات متداول

در ادامه، سوالات و پرسش هایی که ممکن است در هنگام ثبت نام و دریافت وام دیجی پی، برای شما ایجاد شده باشد را پاسخ داده ایم. اگر سوالات شما در بین موارد زیر وجود نداشت، میتوانید با شماره تلفن 45639-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

شما می‌توانید با خیالی آسوده پرداخت خود را از طریق دیجی ‌پی انجام دهید؛ چراکه نظارت توسط نهادهای نظارتی بر پرداخت مانند شاپرک صورت می‌گیرد.

تمام گوشی‌های آیفون از این برنامه پشتیبانی می‌کنند.

زمانی که تمام مدارک لازم را آپلود کردید هماهنگی‌های لازم جهت تحویل چک انجام می‌شود؛ بدین صورت افرادی که ساکن تهران هستند از طریق پیک و افراد مقیم شهرستان به‌واسطه پست چک را ارسال می‌کنند.

دیجی‌پی برای این افراد نیز امکان خرید را فراهم کرده است و بایستی مبلغ مابه‌التفاوت را در هنگام انتخاب درگاه پرداخت همراه با پیش پرداخت به شکل آنلاین پرداخت کنند.

شما می‌توانید بر روی گوشی‌های اندروید بالاتر از 4 این اپلیکیشن را نصب کنید.

این برنامه در تمام مرورگرها قابل اجرا است اما برای بهره بردن از امکانات آن پیشنهاد می‌شود که در گوشی‌های آیفون از گوگل کروم و سافاری و در اندروید و لپ‌تاپ نیز مرورگر کروم را استفاده کنید.

تمامی خدمات اپلیکیشن دیجی‌پی بدین صورت قابل استفاده است: دانلود و نصب برنامه، ورود به برنامه و وارد کردن شماره تلفن.

اقساط دیجی ‌پی یک ماه بعد از خرید فعال می‌شود و بایستی بین یکم تا پنجم هر ماه بازپرداخت صورت گیرد.

خیر. شما می‌توانید چندین بار از کیف اعتباری‌تان استفاده کنید اما توجه داشته باشید که فقط یک ماه فرصت خرید خواهید داشت.

وارد برنامه شده و در قسمت خرید اقساطی اطلاعات خود را وارد می‌کنید. توجه داشته باشید که برای اعتبارسنجی بایستی سیم کارت به نام شخصی باشد که متقاضی خرید اقساطی است.

درصورتی‌که از طریق اپلیکیشن دیجی‌پی و یا نسخه تحت وب اقدام به پرداخت کرده‌اید بایستی پس از انتخاب گزینه خرید اقساط و قسط مورد نظر با درگاه بانکی مدنظرتان پرداخت را انجام دهید.

خیر شما می‌توانید این برنامه را به صورت رایگان دانلود و نصب کنید.

زمانی که ثبت‌نام صورت می‌گیرد دو نوع اعتبارسنجی وجود دارد که عبارتند از: اعتبارسنجی بر اساس خرید کاربر و اعتبار سنجی بر اساس رفتار مالی شخص که از طریق سامانه بانک مرکزی دریافت انجام می‌شود.

خیر، اعتبار سنجی بانک با توجه به عملکرد مالی کاربر بوده و با حجم نقدینگی محاسبه نمی‌شود

شما تا یک ماه پس از فعال شدن کیف پول امکان استفاده از آن را دارید و پس از یک ماه مبلغ باقی‌مانده قابل استفاده نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.