لپ تاپ 16 اینچی ایسوس Vivobook 16 K3605VU i9 13900H 32GB 1TB SSD RTX 4050
- پردازنده اصلی: Intel Core i9 13900H
- حافظه رم: 32 گیگابایت DDR4
- حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 6 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4050
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- رزولوشن: 1200×1920
- وزن: 1.80 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 70 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 14 هسته, 20 رشته |
| سری پردازنده | Core i9 |
| فرکانس پردازنده | 2.6 تا 5.4 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 13900H |
گرافیک
| توان گرافیک | 55W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 6 گیگابایت GDDR6 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce RTX 4050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 48 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| کارت خوان | دارد |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 45%NTSC |
| دقت صفحه نمایش | WUXGA 1920x1200 |
| شدت روشنایی | 300nits |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2, Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, HDMI 2.1 TMDS |
| پورت Thunderbolt | Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) |
| پورت USB Type-C | 1 عدد, Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) |
| پورت شبکه Ethernet | ندارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 120W, 20V, 6A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 70Wh |
| نوع باتری | 3 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | بلندگوهای داخلی Sonic Master, دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, دارد, WHITE PRIVACY SHUTTER |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد, BACKLIT |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.86x24.91x1.89 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر و کابل برق |
| جنس بدنه | آلمینیوم |
| رنگ | مشکی, نقره ای |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.