لپ تاپ 14 اینچی ایسوس ROG Zephyrus GA403WR AI R9 HX 370 64GB 1TB SSD RTX 5070
- پردازنده: AMD Ryzen AI 9 HX 370
- ظرفیت حافظه رم: 64 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 12 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA Geforce RTX5070 Ti
- اندازه صفحه نمایش: 14 اینچ
- دقت صفحه نمایش: 1800×2880
- وزن: 1.5 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 73 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۵۶۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
بروزرسانی قیمت: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 36 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 هسته, 24 رشته |
| سری پردازنده | Ryzen AI 9 |
| فرکانس پردازنده | 2 تا 5.1 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | HX 370 |
گرافیک
| حافظه گرافیکی | 12 گیگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce RTX 5070 Ti |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 64 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | ندارد |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | 3K 2880x1800 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | خیر |
| نرخ بروزرسانی | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت شبکه Ethernet | ندارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 100W, 240W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 73WHrs |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | 6 عدد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | دارد |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 311x220x15.9 میلی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | کیف و موس دارد |
| جنس بدنه | آلمینیوم |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۵۶۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.