لپ تاپ 17.3 اینچی ایسوس TUF Gaming FA707NU R7 7735HS 64GB 2TB SSD RTX 4050
- پردازنده اصلی: AMD Ryzen7 7735HS
- حافظه رم: 64 گیگابایت DDR5
- حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 6 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4050
- اندازه صفحه نمایش: 17.3 اینچ
- رزولوشن: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.6 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 16 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 16 رشته, 8 هسته |
| سری پردازنده | Ryzen 7 |
| فرکانس پردازنده | 4.7 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 7735HS |
گرافیک
| توان گرافیک | 140W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 6 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce RTX 4050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 64 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 17.3 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 12A, 20V, 240W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
|---|---|
| وبکم | 720p, دارد |
ورودی، کنترل و حسگرها
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
|---|
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 39.5x26.4x2.29 سانتی متر |
|---|---|
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.