لپ تاپ 17.3 اینچی ایسوس TUF Gaming FA706NF R5 7535HS 8GB 512GB SSD RTX 2050
- پردازنده اصلی: AMD Ryzen 5 7535HS
- حافظه رم: 8 گیگابایت DDR5
- حافظه داخلی: 512 گیگابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 2050
- اندازه صفحه نمایش: 17.3 اینچ
- رزولوشن: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.6 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 48 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 19 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 رشته, 6 هسته |
| سری پردازنده | Ryzen 5 |
| فرکانس پردازنده | 3.3 تا 4.55 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 7535HS |
گرافیک
| توان گرافیک | 70W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 4 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GEFORCE RTX 2050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 8 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 17.3 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 3 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد, دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 150W, 20V, 7.5A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 48Wh |
| نوع باتری | 3 سلولی |
صدا و دوربین
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
|---|---|
| وبکم | 720p, دارد |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد, RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 2.21×26.8×39.9 سانتی متر |
|---|---|
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.