لپ تاپ 16 اینچی ایسوس TUF Gaming F16 FX608JH i5 13450HX 32GB 2TB SSD RTX 5050
- پردازنده: intel Core i5 13450HX
- ظرفیت حافظه رم: 32 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 5050
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- دقت صفحه نمایش: WUXGA 1920×1200
- وزن: 2.2 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 20 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 20 هسته |
| سری پردازنده | Core i5 |
| فرکانس پردازنده | 4.6 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 13450HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 115W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce RTX 5050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| فرکانس رم | 5600 Mhz |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | WUXGA 1920x1200 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات حافظه | 2 |
|---|
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 3 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, 2.1 FRL |
| پورت Thunderbolt | تاندربولت 4 |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 14A, 20V, 280W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری, Combo Audio Jack |
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
|---|---|
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | BACKLIT CHICLRT KEYBOARD 1-ZONE RGB, RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.5x25.2x(2.21~2.82) سانتی متر |
|---|---|
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.