لپ تاپ 14 اینچی ایسوس Expert Book P1403CVA i5 13420H 40GB 512GB SSD INTEL
- پردازنده اصلی: Intel Core i5 13420H
- حافظه رم: 40 گیگابایت DDR5
- حافظه داخلی: 512 گیگابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: بدون حافظه گرافیکی مجزا
- پردازنده گرافیکی: INTEL UHD
- اندازه صفحه نمایش: 14 اینچ
- رزولوشن: FHD 1920 x 1080
- وزن: 1.4 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 50 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 12 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 رشته, 8 هسته |
| سری پردازنده | Core i5 |
| فرکانس پردازنده | 2.1 تا 4.6 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 13420H |
گرافیک
| حافظه گرافیکی | Onboard |
|---|---|
| سازنده پردازنده گرافیکی | intel |
| مدل پردازنده گرافیکی | UHD Graphics |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 40 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 45% NTSC, WIDE VIEW |
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| شدت روشنایی | 300nits |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 60Hz |
| نسبت صفحه نمایش به بدنه | 87% |
| نمایشگر اضافی | ندارد |
| نوع صفحه نمایش | TN |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات M2 | 2 عدد |
|---|
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2, GEN2 TYPE-A (SPEED 5GB) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, v1.4 |
| پورت USB Type-C | 2 عدد, GEN2 TYPE-C (SUPPORT FOR DISPLAY 1 PORT)(SPEED 10GB) |
| پورت شبکه Ethernet | دارد, RJ45 Gigabit Ethernet |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 20V, 3.25A, 65W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 50Wh |
| نوع باتری | 3 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد, AUDIO BY DIRAC |
|---|---|
| توضیحات تکمیلی صدا | میکروفون داخلی با پشتیبانی از تشخیص صدای کورتانا و هوش مصنوعی |
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, camera With privacy shutter |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | دارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 1.97 × 21.44 × 32.45 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر و کابل برق |
| جنس بدنه | پلاستیک فشرده و مقاوم دربرابر ضربه |
| رنگ | نقره ای |
| وزن | 1.4 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.