منوی جدید تنظیمات رنگ نمایشگر به ویندوز 11 اضافه شد

منوی جدید تنظیمات رنگ نمایشگر به ویندوز 11 اضافه شد

مژده به گیمرها و طراحان گرافیک! مایکروسافت در حال آماده سازی یک به‌روزرسانی مهم برای ویندوز ۱۱ است که توسط آن، منوی تنظیمات جدید برای تنظیمات رنگ مانیتور و نمایشگر برای کاربران ارائه می شود. از زمان عرضه ویندوز ۱۱، مایکروسافت به‌طور فعالانه در حال تغییر دیزاین منوی تنظیمات ویندوز 11 بوده و طراحی قدیمی ویندوز XP را به‌ویژه در بخش منوی تنظیمات نمایشگر را کنار گذاشته است.

آخرین نسخه‌های پیش‌نمایش ویندوز 11 نسخه اینسایدر (بیلد ۲۵۰۵۲) که البته برای استفاده عادی توصیه نمی‌شوند، پنل مدیریت رنگ جدید با کنترل بهینه‌تر پروفایل رنگی مانیتور را به نمایش می‌گذارند. سیستم به کمک مدیریت خودکار رنگ برای برنامه‌ها، می‌تواند بهترین پروفایل رنگ را برای هر نرم‌افزار خاص انتخاب کند. کاربران همچنین می‌توانند به هر نمایشگر متصل، یک پروفایل اختصاصی اختصاص دهند.

این به‌روزرسانی به‌ویژه برای کاربران حرفه‌ای‌ که نیاز به بازتولید دقیق رنگ دارند، بسیار مهم خواهد بود. همچنین شایان ذکر است که منوی مدیریت رنگ جدید، گزینه کالیبراسیون رنگ داخلی را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برای فعال کردن گزینه‌های جدید، باید ابتدا از کانال‌های توسعه‌دهنده (Dev) یا Canary استفاده کنید. توجه داشته باشید که این نسخه‌ها برای استفاده روزانه توصیه نمی‌شوند، زیرا اغلب دارای باگ‌هایی هستند که ممکن است به‌ویژه در بازی‌ها، رفتار غیر منتظره‌ای ایجاد کنند. صفحه جدید مدیریت رنگ را می‌توانید در بخش Settings > System > Display > Color management پیدا کنید.

 فعال کردن گزینه‌های جدید، باید ابتدا از کانال‌های توسعه‌دهنده (Dev) یا Canary استفاده کنید.

با نسخه جدید به‌روزرسانی اینسایدر برای کانال‌های Canary و Dev (بیلد ۲۵۰۵۲)، کاربران می‌توانند صفحه جدید تنظیمات مدیریت رنگ را در بخش Settings > System > Display > Color management مشاهده کنند. این صفحه جدید امکان افزودن/حذف پروفایل‌های رنگ، تنظیم پیش‌فرض‌ها و موارد دیگر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.