هوش مصنوعی Copilot مایکروسافت بصورت خودکار در ویندوز 11 اجرا خواهد شد

هوش مصنوعی Copilot مایکروسافت بصورت خودکار در ویندوز 11 اجرا خواهد شد

شرکت مایکروسافت، سازنده سیستم عامل ویندوز 11 و آفیس اورجینال، در حال آزمایش اجرای هوش مصنوعی Copilot در زمان راه‌ اندازی Windows 11 است.

شرکت مایکروسافت نسخه آزمایشی هوش مصنوعی کوپایلت را در ویندوز 11 جدید برای کاربران اینسایدر که در برنامه Windows Insider ثبت‌ نام کرده‌اند قرار داده است. این آزمایش به این معنی است که این هوش مصنوعی فقط به‌ عنوان یک نماد نیست بلکه قرار است به‌ عنوان ابزار اصلی و به معنای واقعی کلمه، دستیار هوشمند به ویندوز اضافه شود.

دستیار هوشمند کوپایلت در ویندوز 11

در حال حاضر، شرکت مایکروسافت قصد دارد هوش مصنوعی Copilot را در محیط Startup ویندوز 11 اجرا کند.  کاربران می‌توانند با رفتن به Settings > Personalization > Copilot راه اندازی خودکار این هوش مصنوعی را غیرفعال کنند. با این وجود، این آزمایش نشان می‌دهد که مایکروسافت در نظر دارد دستیار هوش مصنوعی را پررنگ تر کند و در سیستم عامل ارتقا دهد.

مقاله پیشنهادی: غیرفعال کردن اجرای خودکار برنامه ها در ویندوز 11

شاید اجرای خودکار دستیار هوش مصنوعی Copilot باعث آزار کاربران شود. این اولین باری نیست که مایکروسافت تلاش می‌کند دستیار دیجیتال را به کاربران تحمیل کند. دستیار دیجیتال دیگری هم در آفیس 97 معرفی شده بود اما بسیاری از کاربران به سرعت آن را خاموش کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد ویژه خرید برای شما
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟