کاربران ویندوز 10 آماده باشید؛ ویجت آب و هوا به صفحه قفل ویندوز 10 می‌آید

آپدیت جدید ویندوز 10 دارای ویژگی های ویندوز 11 خواهد بود

یک نسخه آزمایشی جدید برای ویندوز 10 منتشر می‌شود که شامل آپدیت‌‌های تعاملی ویجت آب و هوا است. مثلا هنگامی که ماوس را روی ویجت آب و هوا در صفحه قفل خود نگه می‌دارید اطلاعات بیشتری در مورد آب و هوا در روز خواهید دید. اگر وارد سیستم شده‌اید، Microsoft Edge با پیش‌ بینی کامل آب و هوا در صفحه قفل باز می‌شود. این ویژگی به‌ طور پیش‌فرض روشن خواهد بود مگر اینکه وضعیت صفحه قفل شما روی «None» تنظیم شود. Windows Central اشاره می‌کند که ویندوز 10 حدود 1 میلیارد دستگاه فعال دارد، یعنی بیشتر از 400 میلیون دستگاهی که از ویندوز 11 استفاده می‌کنند کاربر دارد. بنابراین جای تعجب نیست که مایکروسافت به فکر آوردن این ویژگی به ویندوز 10 باشد.

پیشنهاد خرید: ویندوز 11 اورجینال

ویندوز 10 با ویژگی اضافه شدن آب و هوا یک ویژگی دیگری نیز خواهد داشت که برای تنظیمات سیستم است و به شما امکان می‌دهد هنگام تنظیم دستگاه جدید، بتوانید از تنظیمات دستگاه قبلی نسخه پشتیبان تهیه کنید و به طور خودکار آنها را در دستگاه جدید خود نصب کنید. شرکت مایکروسافت قبلاً ادعا کرده بود که آپدیت ویندوز 10 انجام شده است، اما در ماه نوامبر، اعلام کرد که قصد دارد هوش مصنوعی Copilot خود را به ویندوز 10 بیاورد.  تاریخ پایان پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 10 در حال حاضر برای 14 اکتبر 2025 برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.