مایکروسافت Copilot با GPT4 رایگان اکنون برای کاربران iPhone و iPad در دسترس است

هوش مصنوعی مایکروسافت Copilot به آیفون و آیپد رسید

اپلیکیشن Microsoft Copilot هم اکنون برای دانلود از اپ استور اپل برای کاربران آیفون و آیپد در دسترس است.  اپلیکیشن iOS تنها چند روز پس از آن عرضه شد که مایکروسافت اپلیکیشن مستقل Copilot را در اندروید عرضه کرد. لازم به ذکر است که اپلیکیشن Copilot بصورت رسمی برای ویندوز 11 نیز عرضه شده است و اگر کاربر ویندوز هستید میتوانید به رایگان از این هوش مصنوعی استفاده کنید.

این ربات مجهز به هوش مصنوعی از آخرین نسخه مدل زبانی هوش مصنوعی OpenAi یعنی  GPT-4 و DALL-E 3 پشتیبانی می‌کند. برنامه برای دانلود و استفاده رایگان است. به نظر می‌رسد که این نسخه بی سرو صدا منتشر شده چون مایکروسافت هیچ اطلاعیه رسمی در مورد عرضه اعلام نکرده است.

امکان دانلود کوپایلوت Copilot مایکروسافت از اپ استور اپل

 Copilot اخیراً به کاربران امکان می‌دهد متن درخواست دهند، پاسخ سؤالات را دریافت و متن را خلاصه کنند، مقاله بنویسند و کارهای روتین روزمره را برنامه ریزی کنند. حتی کاربران امکان استفاده از تولید کننده تصویر به کمک هوش مصنوعی DALL-E 3 را خواهند داشت. این برنامه به کاربران امکان دسترسی رایگان به آخرین مدل زبان بزرگ GPT-4 از OpenAI را می‌دهد.

برنامه Copilot در iOS تاریخچه چت را ذخیره نمی‌کند، به این معنی که کاربر نمی‌تواند چت اخیر را دوباره ببیند. مزیت ربات Copilot این است که به GPT-4 دسترسی رایگان دارد، در حالی که برای دسترسی به ChatGPT نسخه 4 به صورت جداگانه باید هزینه پرداخت کنید. اگر وارد سیستم شوید، به چت‌های طولانی تر دسترسی خواهید داشت.

پیشنهاد خرید: ویندوز 11 اورجینال

کاربران همچنین می‌توانند از صدا یا تصاویر برای پرسیدن سوال و شروع مکالمه با Copilot در iOS استفاده کنند.  طبق فهرست اپ استور، این برنامه با آیفون و آیپد دارای iOS 15 یا نسخه های جدیدتر سازگار است.  این برنامه برای دانلود در مک هم دسترس قرار گرفته، اما فقط با مدل‌های Apple Silicon دارای macOS 12.0 یا بالاتر کار می‌کند.

 مایکروسافت اخیراً از همکاری با سونو خبر داده است که یک سرویس ایجاد موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی است.  کاربران می‌توانند به Copilot در وب رفته و از Suno برای ایجاد صدا استفاده کنند.  با این حال لازم است کاربر با استفاده از حساب مایکروسافت وارد سیستم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.