آموزش خرید حضوری از ایسوس ایران

در این مقاله میخوانید:

خرید حضوری از ایسوس ایران

خرید حضوری برای بسیاری از کاربران یک امر ضروری بوده و به همین دلیل، آموزش خرید حضوری از ایسوس ایران را برای این دسته از کاربران به نگارش درآورده ایم.

خرید حضوری محصولات دیجیتالی یکی از محبوب ترین نوع خرید در میان کاربران بوده و با توجه به گستردگی این محصولات و نیاز کاربر به انتخاب و تصمیم گیری درست درباره این موضوع، می توان گفت که خرید حضوری محصولات ایسوس، تمایل بسیاری از کاربران است.

برای خرید از مغازه های ایسوس ایران به صورت حضوری، کافی است در ابتدا برای مشاوره تلفنی با متخصصین فروش ما تماس حاصل کرده و نیاز سنجی و انتخاب مدل های مورد نیاز را انجام داده و سپس به یکی از فروشگاه های فیزیکی ما سر بزنید. (آدرس فروشگاه ها در این صفحه قابل مشاهده است) همچنین شایان ذکر است که برخی از شعب ایسوس ایران در روز های جمعه و تعطیلات نیز پذیرای کاربران و مشتریان گرامی بوده تا در هر لحظه امکان تهیه محصولات ایسوس را داشته باشید. همچنین امکان خرید اقساطی از ایسوس ایران تنها با مراجعه حضوری به فروشگاه های ما امکان پذیر است.

در فروشگاه شما می توانید محصولات مورد نظر خود را خارج از جعبه دستگاه رویت کرده و به مقایسه مدل های مختلف بپردازید. این موضوع با ترکیب یک کارشناس فروش و مشاوره خبره، باعث می شود تا کاربران بتوانند بهترین انتخاب ممکن را در محل فروشگاه انجام داده و به نوعی مدل مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و اقتصادی ترین انتخاب، تهیه کنند.

بزرگترین حسن خرید حضوری، دریافت در لحظه محصول در محل فروشگاه بوده که پس از آن نصب ویندوز و خدمات نرم افزاری در کنار جعبه گشایی دستگاه در حضور مشتری صورت گرفته و به این شیوه آرامش خاطر بیشتری برای مشتری ایجاد می شود، زیرا می توان دستگاه خود را در آن لحظه چک نمود و از نظر ظاهری نیز اطمینان حاصل کرد که دستگاه در بهترین حالت خود است.

در ایسوس ایران ما با دارا بودن 16 فروشگاه فیزیکی در کنار فروشگاه اینترنتی، سعی کرده ایم تا بهترین تجربه خرید آنلاین و حضوری را به کاربران ارائه کرده و به این شیوه مشتریان عزیز برند ایسوس، طبق سلیقه و علاقه خود اقدام به خرید محصولات برند ایسوس کنند.

پیشنهاد مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.