در این مقاله میخوانید:

محصولات گیمینگ ایسوس ( از جمله تبلت گیمینگ ایسوس ) از محصولات محبوب تولید شده توسط این برند تایوانی بوده که در بازار نیز از مقبولیت خوبی برخوردار بوده و هواداران بسیاری را دارد. با توجه به این موضوع، باید عنوان کرد که انتظارات کاربران از این برند برای تولید یک محصول قابل قبول و مناسب، بسیار بالا بوده و به همین دلیل است که ایسوس همواره در تلاش برای بهبود محصولات مخصوص بازی خود است.

تبلت گیمینگ ایسوس یکی از جدیدترین محصولات این برند بوده که یک ایده کانسپت را به واقعیت و محصول نهایی، تبدیل کرده است. این دسته از محصولات تولیدی توسط ایسوس، در حقیقت از خانواده ROG بوده که محصولات مخصوص بازی رده بالای این شرکت، با این زیر شاخه عرضه می شوند. همین موضوع کافی است تا بدانیم این دسته بندی، یکی از محصولات قدرتمند بازار بوده و رقبای دیگر، برای رسیدن به آن باید تلاش بیشتری را انجام دهند.

تبلت گیمینگ ایسوس

ایسوس با توجه به اهمیت این محصول، سعی کرده با استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها و طراحی های روز صنعت تولید لپ تاپ، یک رده از محصولات کم نظیر و قدرتمند را برای ارائه به کاربران، تولید کند. حاصل این تلاش، محصولی است که با تجهیز به سخت افزار بسیار قدرتمند، بسیار کوچک و باریک بوده که تقریبا ساخت این محصول غیر ممکن به نظر می آید.

بهترین تبلت گیمینگ

با قدرتمند شدن و کوچک سازی سخت افزارهای کامپیوتری، تولید تبلت های قدرتمند گسترش یافته و کاربران به دنبال شناخت و تهیه بهترین تبلت گیمینگ برای استفاده خود یا نزدیکانشان هستند. با وجود این موضوع، تبلت ها با توجه به نوع ساختار خود و همچنین طراحی ظاهری که محدود کننده است، نمی توانند به شکلی جامع و کامل، همه چک لیست یک محصول گیمینگ مناسب را کامل کنند. با این حال ایسوس منتظر نمانده و سعی کرده تا غیر ممکن را تولید کند.

تبلت گیمینگ ایسوس

بهترین تبلت گیمینگ را می توان تبلت  flow z13 نامید که از خانواده محصولات ROG است. این محصول با توجه به طراحی خاص و دلربای خود، به راحتی چشمان کاربران را مجذوب خود کرده و در یک چشم به هم زدن، تمام نظرها را به خود جلب می کند. البته این تبلت فقط در ظاهر زیبا نیست و توانسته با ارائه سخت افزاری قدرتمند و رده بالا، مهندسین طراحی و سخت افزاری سایر شرکت ها را نیز، غافلگیر کرده و در بحث مهندسی، حیرت زده کند.

این محصول به شکل جذابی، باریک بوده و در عین حال، قدرت بسیار بالایی را به کاربران ارائه می کند که این موضوع باعث شده تا باقی شرکت های تولید کننده تبلت ویندوزی، به تکاپو افتاده و سعی کنند مسیر پیموده شده توسط ایسوس را کشف و آن را مجددا تکرار کنند.

تبلت جدید ایسوس

در میان محصولات عرضه شده توسط ایسوس، تبلت جدید ایسوس در دسته محصولات گیمینگ این شرکت، به شدت خودنمایی می کند. تبلت ROG Flow Z13 ایسوس که از خانواده محصولات گیمینگ این برند تایوانی است، تبلت جدید ایسوس در بازار بوده و به عنوان یک پرچمدار از لحاظ طراحی و قدرت پردازشی، به کاربران امکان استفاده از حداکثر کارایی و کاربری را داده و به نوعی، بهترین انتخاب در میان گزینه ها و رقبای موجود در بازار تبلت های ویندوزی است.

 

با وجود معرفی ZenBook 17 Fold به عنوان جدیدترین تبلت ایسوس، فلو زد 13 به عنوان یک دستگاه پرچمدار و قدرتمند در رده بالای جدول مانده و با وجود قابلیت های جذابی که فول ایسوس به کاربران ارائه می کند، از نظر قدرت پردازشی و قابلیت های گرافیکی،هیچ محصولی به گرد پای Flow Z13 نمی رسد. همین موضوع باعث شده تا این تبلت جدید ایسوس، در شرایط فعلی، بی رقیب بوده و به کاربران امکانات پردازشی و گرافیکی وسیع و گسترده ای را ارائه کند.

به همین دلیل است که ایسوس با توجه به این مهم، این محصول را روی خط تولید خود نگه داشته و بر خلاف سایر نسخه های قبلی که بعد از یک دوره تولید محدود، از تولید خارج می شدند، روی آن سرمایه گذاری ویژه ای کرده و منتظر ارائه نسل بعدی این دستگاه هستیم تا ببینیم مهندسان این برند کهنه کار و قدرتمند تایوانی، چه تصمیماتی را برای این محصول گرفته اند.

قیمت تبلت گیمینگ ایسوس

محصولات گیمینگ، همیشه برچسب قیمتی بالایی داشته و قیمت تبلت گیمینگ ایسوس نیز از این قاعده مستثنی نیست. همیشه به دلیل وجود قطعات قدرتمند و رده بالا در میان محصولات این دسته، سبب شده تا قیمت نهایی محصول ساخته شده، بالاتر اط دستگاه های معمول و قیمت متوسط بازار باشد. به همین دلیل نمی توان توقع داشت که قیمت تبلت گیمینگ ایسوس در رده ای پایین قرار داشته و کاربران با هزینه های کمتر بتوانند آن را تهیه کنند.

تبلت گیمینگ ایسوس

با توجه به این موضوع باید گفت که قیمت تبلت گیمینگ ایسوس در رده بسیار بالایی قرار داشته و گاه با لپ تاپ های مخصوص بازی این شرکت که دارای مشخصات بالاتری نیز هستند، برابری می کند. اما دلیل این موضوع، موردی است که سوال های بسیاری را برای کاربران ایجاد می کند. برای مثال کاربران چرا باید به تهیه این محصولات اقدام کنند، در حالی که با همان هزینه قدرت بیشتر در لپ تاپ گیمینگ به دست می آید؟

پاسخ سوالات را باید در فرم دستگاه و همچنین قدرت آن برای یک تبلت دنبال کرد. جایی که قدرت پردازشی بالای این محصول در کنار فرم فاکتور خاص آن، قابلیت حمل بالاتری را به کاربران ارائه کرده و مهندسی پیچیده تری را به همراه دارد که سبب شده قیمت این محصول بالاتر باشد.

خرید تبلت گیمینگ ایسوس

خرید محصولات گیمینگ این روزها بسیار داغ بوده و خرید تبلت گیمینگ ایسوس نیز به واسطه همین تب بازار و گسترده شدن علاقه کاربران به بازی های رایانه ای، شدت و تقاضای بیشتری را در حال تجربه کردن است. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این علاقه به خرید باید با بودجه مناسب و منطقی ترکیب شده که این موضوع، خرید تبلت گیمینگ ایسوس را دشوار ساخته و به همین دلیل، ممکن است این کار برای کاربرانی با بودجه های محدود تر، ممکن نباشد.

خرید تبلت گیمینگ ایسوس را می توان به کاربرانی پیشنهاد کرد که تمایل به تهیه یک دستگاه دوم قدرتمند داشته و محدودیت بودجه ای ندارند. زیرا قیمت این محصول بسیار بالا بوده و کاربران برای تهیه آن، تقریبا به اندازه یک لپ تاپ قدرتمند گیمینگ، باید هزینه کرده و سخت افزار داخلی مشابه یا ضعیف تری را دریافت کنند که با توجه به تبلت بودن دستگاه، نمی توان این موضوع را یک نقطه منفی در نظر گرفت.

تبلت گیمینگ ایسوس

در کنار این موضوع، باید عنوان کرد که این تبلت ها با توجه به کاربران هدف خود، مناسب همه اقشار نبوده و ممکن است تجربه مورد نیاز یک کاربر با دستگاهی ارزان تر، قابل ارائه بوده و از نظر اقتصادی نیز، بهینه تر باشد.

تبلت گیمینگ ایسوس rog flow z13

تبلت گیمینگ ایسوس rog flow z13 قدرت خود را مدیون پردازنده نسل 12 اینتل بوده و به شکل ناباورانه ای، مجهز به پردازشگر Core i9 12900H است. این پردازنده با 14 هسته و 20 رشته پردازشی در کنار 24 مگابایت حافظه کش، قدرتمند ترین پردازنده موجود در بازار لپ تاپ ها بوده که رام کردن این هیولای پردازشی از نظر گرمای تولیدی، کار هر سازنده ای نیست.

به دلیل فرم فاکتور دستگاه، پردازنده گرافیکی قرار گرفته در این تبلت مخصوص بازی ایسوس، از نوع Nvidia RTX 3050Ti است که با حافظه 4 گیگابایتی خود از نوع GDDR6 آماده ارائه قدرت مناسب پردازشی است و از سویی گرمای کمتری تولید کرده که به حفظ دمای دستگاه منجر می شود. هرچند که کاربران می توانند کارت گرافیک های مخصوص ایسوس را تهیه و آن ها را از طریق کانکتور XG Mobile Interface به این دستگاه متصل کنند.

میزان رم لحیم شده به برد تبلت گیمینگ ایسوس rog flow z13، شانزده گیگابایت و از نوع DDR5 بوده و در کنار آن برای ذخیره‌سازی میزان 1 ترابایت حافظه پرسرعت SSD توسط ایسوس در نظر گرفته شده است.

تبلت گیمینگ ایسوس rog flow z13 به عنوان یک محصول شاخص ایسوس، از طراحی رده بالایی بهره برده و نمایان بودن یک قسمت از برد دستگاه با نور پردازی، حس گیمینگ بودن این دستگاه را بیشتر ساخته است.

پیشنهاد مطالعه بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟