با مینی کامپیوتر گیمینگ ایسوس ROG NUC آشنا شوید؛ اولین mini PC گیمینگ ایسوس در سری NUC

شرکت ایسوس سازنده لپ تاپ Vivobook و ZenBook در تیزرهای قبلی خود نشان داده بود که در حال کار روی مینی کامپیوتر گیمینگ ROG NUC است. به نظر می‌رسد که این مینی پی سی در CES2024 معرفی شده و به بازار عرضه خواهد شد. به گزارش notebookchek این دستگاه در حقیقت اولین سری ROG NUC ایسوس خواهد بود. اما در نظر داشته باشید که هیچ شباهتی بین ایسوس ROG C22H و این مدل وجود ندارد و ROG NUC اولین سری مینی پی سی گیمینگ ایسوس است. 

از سوی دیگر ROG NUC ایسوس بیشتر در قالب مینی کامپیوترها است. بازار مینی کامپیوترها قبلاً هم شاهد تعداد زیادی از سیستم‌های گیمینگ کوچک بوده که یکی از آن‌ها مدل  Minisforum UM780 XTX با 634 دلار قیمت در آمازون است. همچنین کامپیوتر مینی های سری PELADN YO و مینی کامپیوتر گیمینگ Geekom با پردازنده گرافیکی اختصاصی AMD RX 7600M XT نیز کامپیوترهای گیمینگ دیگر در بازار هستند. این کامپیوترهای کوچک بعنوان رقیب مستقیم برای مینی پی سی گیمینگ ایسوس ROG NUC محسوب می‌شوند. با این حال، ویدیوی تیزر جزئیات زیادی در مورد مشخصات این سیستم ارائه نکرده و تنها چیزی که به آن اشاره می‌کند این است که سیستم مورد نظر قدرتمند است.

مینی کامپیوتر ایسوس ROG C22H

مینی کامپیوتر ایسوس ROG C22H که هیچ شباهت و ارتباطی با مدل ROG NUC جدید ایسوس ندارد.

شایان ذکر است که این شرکت هنوز کامپیوتر NUC با پردازنده گرافیکی Intel Arc منتشر نکرده و مینی کامپیوتر آینده ممکن است اولین کامپیوتر این شرکت باشد. نسخه NUC یک فرم کاملاً متفاوت از مینی پی سی های گیمینگ است. بازار مینی PC های گیمینگ در طول چند سال گذشته شاهد رقابت گسترده‌ای بوده که عمدتاً به دلیل وجود کارت گرافیک قدرتمند سیستم‌ها بوده است. همچنین کامپیوتر مینی جدیدی از شرکت Geekom معرفی شده است که رقیب مستقیم ROG NUC محسوب می شود. این mini PC اولین مینی پی سی مبتنی بر Ryzen 8040 و کارت گرافیک Radeon RX 7600M XT است.

 مینی کامپیوتر Intel NUC 12 Enthusiast Serpent Canyon

مینی کامپیوتر Intel NUC 12 Enthusiast Serpent Canyon

 تیزر نشان می‌دهد که ASUS ROG NUC طراحی مشابه NUC 12 Enthusiast خواهد داشت. این سیستم با پردازنده نسل دوازدهم Alder Lake با گرافیک Intel Arc A770M عرضه خواهد شد.  با آماده شدن ایسوس برای معرفی مینی پی سی گیمینگ در نمایشگاه CES 2024، جزئیات بیشتر به زودی به اطلاع عموم خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.