مانیتور جدید ایسوس ProArt Display PA32UCXR در بهمن ماه به بازار عرضه خواهد شد

مانیتور ProArt Display PA32UCXR

 ایسوس امروز اعلام کرد که مانیتور ProArt Display PA32UCXR تا ژانویه 2024 یعنی همین ماه در بازار و در  دسترس عموم خواهد بود. این مانیتور 32 اینچی 4K دارای نور LED با حداکثر روشنایی 1600 نیت است و تا 1000 نیت روشنایی پایدار بدون محدودیت دارد. 

پیشنهاد خرید: قیمت مانیتور ایسوس پرو آرت

کیفیت تصویر فوق‌العاده بالای مانیتور PA32UCXR پرو آرت ایسوس

شرکت های سازنده مانیتور برای کاهش هزینه‌های ساخت با فناوری mini LED از آی‌سی‌های کمتری در ساخت مانیتور استفاده می‌کنند و ترجیح می‌دهند از یک کنترلر مرکزی برای اسکن داده‌های مانیتور استفاده کنند. اما ایسوس در این مانیتور جدید سری ProArt بر خلاف دیگر مانیتورها از آی‌سی‌های کنترلی متعددی برای مدیریت مستقل نور پس‌ زمینه استفاده می‌کند به همین دلیل این مانیتور روشنایی فوق العاده و کیفیت تصویر HDR عالی را به کاربر می‌دهد.

هریک از مانیتورهای سری ProArt با استفاده از فرآیند سه مقیاسی جدید برای ثابت بودن رنگ‌ها کالیبره می‌شود سپس با استفاده از فناوری های پیشرفته ایسوس تحت آزمایش‌های دقیق قرار می‌گیرد تا درجه‌ بندی رنگ‌ها به صورت یکنواخت و مقدار اختلاف رنگ Delta E<1 در آن تست شود. هر سطح خاکستری در مانیتور نیز به دقت اندازه گیری و تنظیم می‌شود تا نمایشگر با استاندارد DICOM انطباق داشته باشد.

کالیبراسیون بصری و هوشمند مانیتور جدید ایسوس PA32UCXR

 برای راحتی بیشتر ProArt Display PA32UCXR دارای یک رنگ سنج داخلی است که در حین کالیبراسیون در جای خود قرار می‌گیرد و دارای یک ویژگی ابتکاری کالیبراسیون است. این کالیبراسیون با هر سیستم عاملی سازگار می‌شود و به هیچ نرم افزار اضافی دیگری برای این کار نیاز ندارد.  کاربران می‌توانند فرآیند کالیبراسیون را در هر زمانی آغاز کنند یا برنامه ریزی کنند که این کار در ساعات خاموشی مانیتور از طریق تنظیمات در منوی OSD انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.