در این مقاله میخوانید:

هر سازنده لپ تاپی، می تواند برنامه های متعددی را برای دستگاه های خود توسعه داده و برنامه های لپ تاپ ایسوس نیز به واسطه همین موضوع توسط این برند تایوانی اصیل، طراحی و توسعه داده شده اند. ایسوس با توجه به گستره بالای محصولات خود در بازار لپ تاپ و در نظر گرفتن مشخصات فنی مختلف برای آن ها، باید عنوان کرد که نرم افزارها، هر یک وظیفه ای مهم و منحصر به فرد خود را بر دوش داشته و به همین دلیل، تعدد آنها بسیار زیاد و گسترده است

 با این حساب، می توان این موضع را پیش بینی کرد که کاربران قطعا دچار سردرگمی شده و به همین دلیل، بهتر است تا با نرم افزارهای مختلف لپ تاپ ایسوس آشنایی کامل پیدا کرده و بر اساس نیاز ها و عملکرد دستگاه خود در کنار سازگاری آن با نوع خاصی از این مجموعه نرم افزارها، اقدام به دریافت و نصب آن ها کنند. این موضوع شایان ذکر است که این نرم افزار ها توسط خود ایسوس توسعه داده شده و ممکن است با دانلود از مکان های ناشناخته و غیر رسمی، نرم افزار دارای بدافزار بوده و سبب شود تا دستگاه کاربران دچار ایراد شود. به همین دلیل بهتر است نرم افزارهای ایسوس را از وب سایت این شرکت دریافت کنید.

برنامه My Asus (برنامه رسمی مای ایسوس)

برنامه My Asus یکی از چند برنامه کاربردی و رسمی توسعه داده شده توسط شرکت ایسوس بوده که در راستای استفاده حداکثری کاربران از تمام امکانات محصولات ایسوس آن ها بوده و به همین دلیل است که دانلود و نصب آن را به همه کاربران محصولات ایسوس، پیشنهاد می کنیم. در برنامه مای ایسوس، این شرکت قابلیت های متنوعی را برای کاربران در نظر گرفته تا آنها بتوانند به ساده  ترین شکل ممکن، از دستگاه خود بهره برده و بهترین حالت عملکرد را برای آن رقم بزند.

زیرا این نرم افزار در راستای نگهداری صحیح دستگاه و همچنین قابلیت های عیب یابی و حفاظتی ( بسته به نوع دستگاه ) برای محصولات ایسوس توسعه داده شده و در کنار این امکانات، به کاربران اجازه استفاده از قابلیت تماس با مرکز خدمات پس از فروش و گارانتی این شرکت را داده و در قسمت هدایای خود، می تواند پیشنهادات خرید و جوایز مخصوص کاربران را ارائه کرده و امکانات گسترده دیگری نیز دارد.

برنامه my asus از کجا دانلود کنیم؟ (دانلود برنامه مای ایسوس)

برای دانلود برنامه My asus بهتر است به سایت ایسوس مراجعه کرده و از آن جا اقدام به دانلود برنامه مای ایسوس کنید. البته در صورت مشکل داشتن یا قطع بودن اینترنت می توانید از لینک که در قسمت زیر قرار داده شده، آخرین نسخه را دانلود و نصب کنید.

دلیل تاکید بر دریافت نرم افزار از ایسوس، احتمال حمل کردن بد افزار در نسخه هایی است که سایر سایت ها ارائه کرده و نسخه نصبی که آدرس آن در قسمت زیری است، توسط متخصصین ایسوس ایران برای اطمینان خاطر کاربران مجددا تست و بررسی شده تا نسخه سالم برای کاربران قابل بارگیری شود.

نحوه فعال سازی my asus (فعال سازی برنامه مای ایسوس)

برای فعال سازی نرم افزار My Asus، کافی است که یک اکانت ایسوس را در صفحه ورود برنامه ایجاد کرده و با استفاده از آن، دستگاه خود را به اکانت ایسوس متصل نمایید. با این کار، فعال سازی برنامه مای ایسوس انجام شده و امکان استفاده از مای ایسوس را به شکلی کامل دریافت کرده و از سویی با ثبت دستگاه خود، از پیشنهادات و همچنین هدایای نرم افزاری ایسوس بهره مند شده و فضای ذخیره سازی ابری دریافت می کنید.

برنامه Link to MyASUS (قابلیت لینک تو مای ایسوس)

برنامه Link to MyASUS در اصل بخشی از نرم افزار اصلی My Asus بوده که قابلیت لینک شدن گوشی های هوشمند کاربران با محصولات ایسوس را برای انتقال فایل و مدیریت دستگاه، به کاربران ارائه می کند. قابلیت لینک تو مای ایسوس به منظور تسهیل آسان سازی انتقال فایل هایی مثل عکس و فیلم بین لپ تاپ یا آل این وان ایسوس و دستگاه های گوشی هوشمند مانند آیفون یا گوشی های اندرویدی بوده که باعث شده کاربران تجربه یک پارچه و ساده ای را کسب کرده و انتقال فایل های خود را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهند.

این قابلیت در دل نرم افزار اصلی مای ایسوس قرار داشته و کاربران برای استفاده از آن به نرم افزار مربوطه در گوشی خود نیز نیاز دارند که برای آیفون و اندروید به ترتیب از اپ استور و پلی استور قابل دریافت است و پس از نصب، با راه اندازی آن می توانید از قابلیت های آن استفاده کنید.

نحوه اتصال لپ تاپ ایسوس به موبایل

برای اتصال لپ تاپ ایسوس به موبایل، کاربران در کنار قابلیت Link to My Asus، می توانند از طریق برنامه Your Phone ویندوز 10 یا 11 نیز اقدام به استفاده از این قابلیت بنمایند. با این حال،در ادامه این بخش به ارائه راهنمای گام به گام این موضوع می پردازیم.

 • در ابتدا روی نرم افزار ویندوز کلیک کرده و پس از نصب و اجرا با قبول شرایط وارد صفحه لاگین شوید
 • با مشخصات اکانتی که ساخته اید، لاگین کنید
 • بعد از نصب برنامه مخصوص گوشی و ارائه دسترسی های مورد نیاز آن، با مشخصات خود لاگین کنید.
 • تبریک می گوییم، شما قابلیت Link To MyAsus را فعال کرده و می توانید از قابلیت انتقال فایل و URL بهره ببرید.

برنامه ARMOURY CRATE (برنامه کاربردی آرموری کریت)

برنامه ARMOURY CRATE در حقیقت جعبه مهمات ایسوس برای لپ تاپ های و محصولات دسته گیمینگ این برند تایوانی بوده که به کاربران امکان مانیتورینگ، تغییر و بهبود قدرت سیستم و از سویی مدیریت تک تک قطعات و حتی نور پردازشی را ارائه کرده و به این شکل، یک کنترل پنل مرکزی برای دستگاه کاربران به حساب می آید. برنامه کاربردی آرموری کریت که سبکی خشن و جنگجویانه دارد، اسم خود را به بهترین شکل ممکن انتخاب کرده است. این موضوع در کنار قابلیت های متنوع این نرم افزار، سبب شده تا کاربران ایسوس که از تجهیزات گیمینگ این شرکت بهره می برند، بتوانند از این نرم افزار نهایت استفاده را کرده و بهترین نتایج را کسب کنند.

همچنین کنترل نورپردازی محصولات مختلف سازگار با استاندارد AURA ایسوس نیز در این نرم افزار وجود داشته که به کاربران امکان شخصی سازی حداکثری دستگاه و تجهیزات جانبی سازگار با این استاندارد را می دهد.

برنامه ARMOURY CRATE از کجا دانلود کنیم؟ (دانلود برنامه کاربردی آرموری کریت)

برای دانلود برنامه ARMOURY CRATE، پیشنهاد ما مراجعه به سایت ایسوس بوده تا از آن جا اقدام به دانلود برنامه کاربردی آرموری کریت کنید. البته در صورت مشکل داشتن یا قطع بودن اینترنت می توانید از لینک که در قیمت زیر قرار داده شده، آخرین نسخه را دانلود و نصب کنید. دلیل تاکید بر دریافت نرم افزار از ایسوس، احتمال حمل کردن بد افزار در نسخه هایی است که سایر سایت ها ارائه کرده و نسخه نصبی که آدرس آن در قسمت زیری است، توسط متخصصین ایسوس ایران برای اطمینان خاطر کاربران مجددا تست و بررسی شده تا نسخه سالم برای کاربران قابل بارگیری شود.

بهترین تنظیمات armoury crate (تنظیمات بهینه آرموری کریت)

در برنامه ARMOURY CRATE، کاربران می توانند تنظیمات دلخواه خود را اعمال کنند. بهترین تنظیمات  armoury crate بستگی به نیاز کاربران داشته و با توجه به گستردگی تنظیمات این دستگاه در بحث سخت افزار و نورپردازی، این موضوع باید توسط کاربران تشخیص داده شود که چه نیازی در این زمینه داشته و به کمک آن، بهترین تنظیمات بهینه آرموری کریت را در مقابل آن انجام دهند.

بنابراین می توان گفت که تنظیمات بهینه آرموری کریت به صورت کامل، نیازمند ورود اطلاعات و نیاز ها از سمت کاربران بوده تا با توجه به آن، اقدام به تغییر موارد مورد نیاز کرده و به این شکل از این نرم افزار، نهایت بهره برداری را انجام داد.

برنامه ASUS ZenAnywhere (برنامه ایسوس زن انی ور)

ایسوس برای هر محصول خود، قابلیت های خاصی را پیاده کرده و سری زنبوک ها نیز با استفاده از برنامه ASUS ZenAnywhere، می توانند قابلیت های گسترده و متفاوتی را به کاربران خود ارائه کنند. این نرم افزار ایسوس که برای این لپ تاپ ها توسعه داده شده، می تواند امکانات مختلفی را به کاربران ارائه کند. برخی از این قابلیت ها به شکل تست بوده و بعد از مدتی، نیازمند تهیه اشتراک هستند که این موضوع در حال حاضر در ایران قابل دسترسی نیست. از سویی، قابلیت های جذاب برنامه ایسوس زن انی ور بدون نیاز به این اشتراک ها نیز قابل استفاده است.

قابلیت های برنامه ASUS ZenAnywhere عبارتند از دسترسی بدون حضور به فایل های سیستم ( از راه دور )، استفاده از وبکم دستگاه به عنوان دوربین نظارتی، ریموت دسکتاپ بدون نیاز به آی پی و قابلیت روشن کردن لپ تاپ از راه دور را به کاربران ارائه می کند که دو مورد آخر به ترتیب 15 و 365 روز حالت Trial داشته و پس از آن با خرید اشتراک ماهانه قابل استفاده است.

برنامه ASUS ZenAnywhere از کجا دانلود کنیم؟ (دانلود برنامه ایسوس زن انی ور)

برای دانلود برنامه ASUS ZenAnywhere، پیشنهاد ما مراجعه به سایت ایسوس بوده تا از آن جا اقدام به دانلود برنامه ایسوس زن انی ور کنید. البته در صورت مشکل داشتن یا قطع بودن اینترنت می توانید از لینک که در قیمت زیر قرار داده شده، آخرین نسخه را دانلود و نصب کنید. دلیل تاکید بر دریافت نرم افزار از ایسوس، احتمال حمل کردن بد افزار در نسخه هایی است که سایر سایت ها ارائه کرده و نسخه نصبی که آدرس آن در قسمت زیری است، توسط متخصصین ایسوس ایران برای اطمینان خاطر کاربران مجددا تست و بررسی شده تا نسخه سالم برای کاربران قابل بارگیری شود.

پیشنهاد مطالعه بیشتر

7 دیدگاه در “برنامه های لپ تاپ ایسوس

 1. وردپرس گفت:

  بسیار عالی و کارآمد بود

  1. کیانا سهرابی گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون که نظرتون رو با ما به اشتراک میزارید

 2. سیروس گفت:

  سلام.خوب بود ولی هیچ لینکی برای دانلود گذاشته نشده.

  1. amdf گفت:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر بله حتما انجام میشه

 3. علی گفت:

  سلام میشه لطف کنید لینک دانلود رو بزارید

  1. amdf گفت:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر حتما لینک دانلود برنامه رو براتون میزاریم تا بتونید خیلی راحت تر کارتون رو انجام بدین

 4. آدینه گفت:

  سلام؛ لینک دانلود نیس. لطفا چک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
شعب تحویل حضوری ایسوس ایران
شعبه های فعال امروز
مرکز خدمات ایسوس ایران

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت برج آ طبقه هفتم واحد ۷۰۴ - ایسوس ایران

فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت
فروشگاه 03 ایسوس ایران پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 03 (جمعه ها باز است) - ایسوس ایران

فروشگاه 152 پایتخت

آدرس فروشگاه: مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد 152 - ایسوس ایران

این امکان فراهم است که سفارش‌تان را از 25 شعب ایسوس ایران در شهر تهران دریافت فرمایید.

کارشناسان ما در تمام شعب ایسوس ایران آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما برای خرید هستند. برای راهنمایی بیشتر با شماره 45639-021 تماس بگیرید.