مانیتور گیمینگ 24 اینچ ایسوس مدل PG259QN
- اندازه صفحه نمایش: 24.5 اینچ
- رزولوشن: 1080×1920
- نوع پنل: IPS
- نرخ بروزرسانی: 360 هرتز
- پورت HDMI: دارد
- پورت USB: دارد
- وزن: 7.1 کیلوگرم
- نوع مانیتور: کاربری عمومی، مخصوص بازی
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | گارانتی اصلی ایسوس (36 ماه حامی و الماس رایان) |
|---|
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 24.5 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | پشتیبانی از Flicker-Free, فیلتر نور آبی محافظ چشم |
| دقت صفحه نمایش | 1920x1080 |
| زمان پاسخگویی | 1 میلی ثانیه |
| شدت روشنایی | 400nits |
| فرکانس افقی | Display Port: 225KHz, HDMI: 30-291KHz |
| فرکانس عمودی | Display-port: 1-360Hz, HDMI: 24-240Hz |
| نرخ بروزرسانی | 360Hz |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| نوع صفحه نمایش | IPS, LED-backlit |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| تعداد پورت USB 3.0 | 2 |
|---|---|
| درگاه Display-Port | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| توان مصرفی | 27W, حالت آماده به کار: 0.5 وات |
|---|
صدا و دوربین
| جک هدفون/ میکروفون | دارد |
|---|
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 55.7 x 33 x 8.8 سانتی متر |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| طبقهبندی | کاربری عمومی, مالتیمدیا, مخصوص بازی |
| وزن | 7.1 کیلوگرم |
سایر مشخصات
| قابلیت های دیگر | Game Plus, GameVisual, HDR Mode, پشتیبانی از HDCP, پشتیبانی از Trace Free, تکنولوژی VRR |
|---|
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.