لپ تاپ 16 اینچی ایسوس TUF Gaming F16 FX608JHR i7 14650HX 64GB 2TB SSD RTX 5050
- پردازنده: intel Core i7 14650HX
- ظرفیت حافظه رم: 64 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 5050
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- دقت صفحه نمایش: WUXGA 1920×1200
- وزن: 2.2 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه شرکتی |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 30 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 16 هسته, 24 رشته |
| سری پردازنده | Core i7 |
| فرکانس پردازنده | 2.2 تا 5.2 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 14650HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 115W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce RTX 5050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | WUXGA 1920x1200 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات M2 | 2 عدد |
|---|
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 3, GEN2 TYPE-A (SPEED 10GB) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, 2.1 FRL |
| پورت Thunderbolt | Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) |
| پورت USB Type-C | دارد, GEN2 TYPE-C (SUPPORT FOR DISPLAY 1 PORT)(SPEED 10GB) |
| پورت شبکه Ethernet | دارد, RJ45 Gigabit Ethernet |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 14A, 20V, 280W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 1080p, FHD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
|---|---|
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | BACKLIT CHICLRT KEYBOARD 1-ZONE RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.4×26.9×1.79 سانتیمتر |
|---|---|
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.