لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ROG Strix G614FR R9 9955HX 16GB 1TB SSD RTX 5070
- پردازنده: AMD R9 9955HX
- ظرفیت حافظه رم: 16 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 12 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA Geforce RTX5070 Ti
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- دقت صفحه نمایش: 1920×1200
- وزن: 2.5 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 80MB |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 16 هسته, 32 رشته |
| سری پردازنده | Ryzen 9 |
| فرکانس پردازنده | 2.5 تا 5.4 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 9955HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 140W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 12 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce RTX 5070 Ti |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 16 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 32 گیگابایت |
| نوع حافظه داخلی | SSD, M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | FHD+WUXGA 1920×1200 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, 2.1 FRL |
| پورت USB Type-C | 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ / G-SYNC (data speed up to 40Gbps), 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps) |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 14A, 20V, 280W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | 2 عدد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری, Combo Audio Jack |
| وبکم | دارد |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | پشتیبانی از NumberPad |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد, Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB کیبورد چیکلت با نور پسزمینه و RGB برای هر کلید |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 354x264x30.4 میلی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | کیف و موس دارد |
| جنس بدنه | آلمینیوم, پلاستیک |
| رنگ | سبز, مشکی |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.