لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ROG Strix G16 GL664JU i9 13980HX 32GB 2TB SSD RTX 4050
- پردازنده: intel Core i9 13980HX
- ظرفیت حافظه رم: 32 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 6 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4050
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- دقت صفحه نمایش: WUXGA 1920 x 1200
- وزن: 2.5 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 36 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 24 هسته (8 هسته پر قدرت و 16 هسته کم مصرف) |
| سری پردازنده | Core i9 |
| فرکانس پردازنده | 2.2 تا 5.6 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 13980HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 140W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 6 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce RTX 4050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | WUXGA 1920x1200 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, v2.1 |
| پورت USB Type-C | 2 عدد, دارد, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1x USB 4 Gen 2 Type-C |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 20V, 280W, 5A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی, لیتیوم یونی, 4S1P |
صدا و دوربین
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
|---|---|
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد, RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.4x26.4x3.04 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | کیف و موس دارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.