لپ تاپ 14 اینچی ایسوس ROG Zephyrus GA403UI R9 8945HS 32GB 1TB SSD RTX 4070
- پردازنده اصلی: AMD Ryzen9 8945HS
- حافظه رم: 32 گیگابایت LPDDR5
- حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4070
- اندازه صفحه نمایش: 14 اینچ
- رزولوشن: WQXGA 2880 x 1800
- وزن: 1.5 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 73 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
امروزه با پیشرفت سریع در زمینههایی مثل طراحی گرافیک، معماری، مهندسی و حسابداری، داشتن ابزارهای مناسب برای کار اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین منظور پیدا کردن لپ تاپی که کاملاً مناسب کار و نیاز هر فرد باشد، به جستجو و تحقیق نیاز دارد و زمانبر است؛ اما نگران نباشید؛ چرا که در ادامه یک لپ تاپ عالی به شما عزیزان معرفی میکنیم که نه تنها برای کارهای روزمره عالی است، بلکه با امکانات خاصی که دارد به کاربر کمک میکند خلاقیت خود را به سطح بالاتری ببرد. این محصول که لپ تاپ ROG Zephyrus GA403UI از سری قدرتمند لپ تاپ راگ ایسوس، نام دارد با داشتن قدرت پردازش بالا و پردازنده گرافیکی 8 گیگابایتی، برای اجرای برنامههای سنگین مثل اتوکد، برنامههای طراحی و مهندسی و حتی گیمینگ بسیار مناسب است.
اگر شما هم در زمینه انیمیشن کار میکنید و میخواهید رندرینگ بهتری داشته باشید، این لپ تاپ ایسوس راگ زفیروس میتواند یک انتخاب قدرتمند باشد.
نقد و بررسی لپ تاپ Asus ROG Zephyrus G14 OLED GA403UI ازنظر ایسوس ایران
مجموعه ایسوس ایران تصمیم دارد تا در یک نقد و بررسی منصفانه نظر خود را در رابطه با اینکه آیا خرید لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus GA403UI خوب است یا نه به شما عزیزان ارائه دهد؛ به طور کلی اگر به دنبال لپ تاپی هستید که در اجرای برنامههای سنگین گرافیکی یا گیمینگ عملکرد خارق العاده ای داشته باشد، خرید لپ تاپ GA403UI ایسوس از خانواده ROG Zephyrus G14 OLED با طراحی مدرن و امکانات پیشرفته به شما پیشنهاد می شود.
همانطور که از مشخصات فنی این محصول برمیآید، قدرت و سرعت بسیار بالایی در اجرای برنامهها داشته و در کنار آن با داشتن صفحه نمایش عالی، بدنه آلومینیومی بسیار باکیفیت و وزنی سبک، از تمامی جهات انتخابی مناسب برای شما است.
عملکرد سخت افزار لپ تاپ ایسوس راگ زفیروس G14 OLED مدل GA403UI با پردازنده R9 8945HS و رم 32 گیگابایت
تمام قسمتهای یک لپ تاپ مهم هستند، اما قطعاً مهمترین بخش، سخت افزار آن است که به شما امکان میدهد متناسب با آن، برنامههای مختلفی را با هم اجرا کنید، بدون هنگ بازیها را انجام دهید و به طور کلی در کار با لپ تاپ تأخیری را در زمان اجرای برنامهها مشاهده نکنید. پس خوب است پیش از اقدام برای خرید لپ تاپ ROG Zephyrus GA403UI حتماً نسبت به ویژگیهای سخت افزاری آن به طور کامل آگاهی کسب کنید.

پردازنده قدرتمند R9 8945HS
CPU که مخفف واحد پردازش مرکزی است، قلب کامپیوترها و لپ تاپ ها به حساب میآید. این قطعه کوچک ولی حیاتی، مسئول اجرای دستورات و پردازش اطلاعات در دستگاه شما است. در این لپ تاپ، از پردازنده AMD Ryzen9 8945HS استفاده شده که یکی از قویترین پردازندههای موجود در بازار است و برای کارهای سنگین مثل بازیهای کامپیوتری و اجرای نرم افزارهای تحلیلی و مهندسی، عملکرد فوقالعادهای دارد.
حافظه رم 32 گیگابایتی LPDDR5
رم یک نوع حافظه است که برای ذخیرهسازی موقت اطلاعات به کار میرود و به دستگاه اجازه میدهد تا دادهها را خیلی سریع بخواند و بنویسد. این لپ تاپ، از حافظه رم 32 گیگابایت LPDDR5X پشتیبانی میکند که یکی از جدیدترین و پیشرفتهترین استانداردهای فناوری رم در سالهای اخیر است.
حافظه SSD
اس اس دی لپ تاپ راگ زفیروس GA403UI، در واقع محلی است که تمامی اطلاعات مثل عکسها، فیلمها و بازیها را ذخیره میکند. حافظه SSD استفاده شده در این محصول از نوع M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD است. حافظه داخلی لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus GA403UI، با 1 ترابایت SSD به بازار عرضه شده است.
کارت گرافیک RTX 4070
کارت گرافیک در کامپیوتر نقش مهمی در پردازش تصاویر دارد که شامل اجرای بازیهای جدید، پردازش پروژههای عکاسی و ویدئویی و دیگر فعالیتهای مرتبط با گرافیک است. داشتن یک کارت گرافیک قوی به سیستم اجازه میدهد تا پردازشها را با سرعت بیشتری انجام دهد و بازیها را با کیفیت بالاتری اجرا کند. لپ تاپ مورد بحث ما که مجهز به کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 4070 است، از قویترین و جدیدترین مدلهای موجود در بازار محسوب میشود و سرعت و قدرت بینظیری دارد.
عملکرد باتری و شارژدهی لپ تاپ ROG Zephyrus G14 OLED مدل GA403UI چگونه است؟
باتری و عمر آن یکی از معیارهای کلیدی در انتخاب لپ تاپ است. این مشخصه به ویژه برای کاربرانی که نیاز به استفاده طولانی مدت از لپ تاپ دارند و به دنبال شارژدهی بالا هستند، جزو موارد بسیار مهم به شمار میآید. پس در هنگام خرید لپ تاپ، توجه به طول عمر باتری اهمیت بسزایی دارد.

لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus GA403UI دارای باتری با ظرفیت 73 وات ساعت است که به عنوان یک باتری قدرتمند شناخته میشود و میتواند تا حدود 10 ساعت شارژ نگه دارد. آداپتور باتری این دستگاه نیز با توان 180 وات، ولتاژ 20 ولت و جریان 9 آمپر، برای شارژ سریع و کارآمد طراحی شده است. به طور کلی عملکرد باتری این محصول به کاربران امکان میدهد تا بدون نگرانی از تمام شدن شارژ باتری، با لپ تاپ کار کرده و حتی آن را در محیط بیرون نیز استفاده کنند.
ویژگی های ظاهری لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus G14 OLED GA403UI چگونه است؟
لپ تاپ GA403UI ایسوس از سری راگ زفیروس با وزن سبک 1.5 کیلوگرمی و رنگ خاکستری جذاب، ظاهری شیک و کاربرپسند دارد. بدنه آلومینیومی تراش خورده این محصول نه تنها به دوام و مقاومت دستگاه کمک میکند، بلکه راحتی بیشتر هنگام حمل و نقل را به همراه میآورد. طراحی ارگونومیک و خوشدست بودن بدنه این لپ تاپ از دیگر مزایای آن است که استفاده طولانی مدت را بدون خستگی امکانپذیر میسازد. این لپ تاپ، با وزن کم و قابلیت حمل آسان، انتخابی ایدهآل برای دانشجویان است که دائماً در حال حرکت هستند و همیشه باید لپ تاپ به همراه داشته باشند.

در کنار بدنه زیبا و مقاوم، محصول نامبرده با داشتن صفحه نمایش 14 اینچی OLED خود، تجربهای بینظیر از وضوح و کیفیت تصویر را به کاربر ارائه میدهد. صفحه نمایش WQXGA 3K با رزولوشن 1800×2880، تصاویری شفاف و زنده را به نمایش گذاشته که جزئیات را با دقت فوقالعادهای به تصویر میکشد. نوع OLED این صفحه، با رنگهای عمیق و کنتراست بالا، تصاویر را واقعیتر نشان میدهد. صفحه نمایش این لپ تاپ، بدون شک، یکی از بهترینها در بازار است و برای کاربرانی که به دنبال کیفیت تصویر عالی هستند، انتخابی مناسب در نظر گرفته میشود.
مزایای خرید لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus G14 OLED GA403UI
ایسوس ایران با افتخار ارائه دهنده بهترین و جدیدترین مدلهای لپ تاپ ایسوس، از جمله لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus GA403UI به مشتریان خود است. ایسوس ایران این اطمینان را میدهد که تمامی محصولات، مخصوصا قیمت لپ تاپ GA403UI از سری زفیروس راگ با قیمتی منصفانه و همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به دست شما خواهند رسید. علاوه بر این، لپ تاپهای این مجموعه دارای ضمانتنامه و خدمات پس از فروش هستند، بنابراین شما میتوانید با اطمینان خاطر خرید را انجام دهید.
راه های خرید مطمئن لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus G14 OLED GA403UI
پس از مطالعه مطالبی که گفته شد، در صورتی که تمایل به خرید لپ تاپ ایسوس ROG Zephyrus GA403UI داشتید، سه روش خرید مطمئن و آسان برای شما موجود است. روش اول خرید آنلاین است که با چند کلیک ساده در این صفحه، میتوانید این لپ تاپ راگ زفیروس را سفارش دهید. سیستم ارسال سریع ما، خرید را برای شما آسان کرده است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری و صرف زمان نخواهید داشت.
روش دوم خرید حضوری است؛ در صورتی که میخواهید قبل از خرید، لپ تاپ را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید، میتوانید به شعبه های ایسوس ایران واقع در تهران، مراجعه کنید.
روش سوم، خرید اقساطی لپ تاپ است؛ ایسوس ایران برای افرادی که تمایل به پرداخت اقساطی دارند، امکان خرید اقساطی را از طریق اعتبار خرید ازکی وام فراهم کرده است. این گزینه، راهحل مناسبی برای افرادی است که در حال حاضر توانایی پرداخت یکجا ندارند. برای اطلاعات بیشتر درباره خرید قسطی این لپ تاپ از ایسوس ایران، با شماره تلفن 45639-021 تماس بگیرید.
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 16 رشته, 8 هسته |
| سری پردازنده | Ryzen 9 |
| فرکانس پردازنده | 4 تا 5.2 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 8945HS |
گرافیک
| توان گرافیک | 90W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت GDDR6 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| کارت خوان | دارد |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | WQXGA 3K 2880x1800 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | خیر |
| نرخ بروزرسانی | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| تعداد پورت USB 4.0 | 1 عدد |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | ندارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 180W, 20V, 9A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 73Wh |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 1080p, FHD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| حسگرها | تشخیص چهره |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | سفید |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 31.1x 22x1.63 سانتی متر |
|---|---|
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
3 دیدگاه برای لپ تاپ 14 اینچی ایسوس ROG Zephyrus GA403UI R9 8945HS 32GB 1TB SSD RTX 4070
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

فرزان –
این مدل رو با رم ۳۲ و گرافیک۴۰۵۰ موجود کنید که قدرت خرید بیشتر باشه و ارزش خرید بالاتری داشته باشه. با تشکر
علی –
دقیقا آقای فرزان راست میگه. منم دنبال این مدلم ولی با کانفیگ حداقلی وارد کنید که ماهم بتونیم خودمونو بچلونیم تا از پس خریدش بر بیاییم.
سید امیرحسین صدری –
شارژر 100 وات و موس و کیف رو این نسخه داره؟