لپ تاپ 17 اینچی ایسوس Asus TUF Gaming FX707ZC4 i5 12500H 32GB 1TB SSD RTX 3050
- پردازنده: intel Core i5 12500H
- ظرفیت حافظه رم: 32 گیگابایت DDR4
- ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه گرافیکی: 4 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 3050
- اندازه صفحه نمایش: 17.3 اینچ
- دقت صفحه نمایش: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.60 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 56 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
محصولات مشابه
لپ تاپ 17 اینچی ایسوس Asus TUF Gaming FX707ZC4 i5 12500H 16GB 512GB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i5 12500H
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 17.3 اینچ
لپ تاپ 17 اینچی ایسوس Asus TUF Gaming FX707ZC4 i5 12500H 16GB 1TB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i5 12500H
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 17.3 اینچ
لپ تاپ 17 اینچی ایسوس Asus TUF Gaming FX707ZC4 i5 12500H 32GB 512GB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i5 12500H
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 17.3 اینچ
لپ تاپ 17 اینچی ایسوس Asus TUF Gaming FX707ZC4 i5 12500H 32GB 2TB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i5 12500H
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 17.3 اینچ
لپ تاپ 17 اینچی ایسوس Asus TUF Gaming FX707ZC4 i5 12500H 8GB 512GB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i5 12500H
- حافظه رم
- 8 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 17.3 اینچ
لپ تاپ 17 اینچی ایسوس Asus TUF Gaming FX707ZC4 i5 12500H 8GB 1TB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i5 12500H
- حافظه رم
- 8 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 17.3 اینچ
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 18 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 هسته (4 هسته پر قدرت و 8 هسته کم مصرف) |
| سری پردازنده | Core i5 |
| فرکانس پردازنده | 2.5 تا 4.5 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 12500H |
گرافیک
| توان گرافیک | 80W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 4 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce RTX 3050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 32 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 17.3 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.2 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | تاندربولت 4, 1 عدد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 10A, 200W, 20V |
|---|---|
| توضیحات باتری | 56Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 39.5x26.4x2.(29~2.54) سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | کیف و موس دارد, ندارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.