لپ تاپ 16 اینچی ایسوس TUF Gaming FX607VJ Core 5 210H 16GB 1TB SSD RTX 3050
- پردازنده: intel CORE 5 210H
- ظرفیت حافظه رم: 16 گیگابایت DDR4
- ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه گرافیکی: 6 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 3050
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- دقت صفحه نمایش: 1200 × 1920
- وزن: 2.2 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 56 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۱۹۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان
بروزرسانی قیمت: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه شرکتی |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 12 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 رشته, 8 هسته |
| سری پردازنده | Core 5 |
| فرکانس پردازنده | 2.2 تا 4.8 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 210H |
گرافیک
| توان گرافیک | 65W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 6 گیگابایت GDDR6 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce RTX 3050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 16 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 12A, 20V, 240W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 56Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 2.21×25.2×35.5 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | ندارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۱۹۱,۹۹۹,۰۰۰ تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.