لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FX506HE i7 11800H 16GB 512GB SSD RTX 3050Ti
- پردازنده: intel core i7 11800H
- ظرفیت حافظه رم: 16 گیگابایت DDR4
- ظرفیت حافظه داخلی: 512 گیگابایت SSD
- حافظه گرافیکی: 4 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA Geforce RTX 3050Ti
- اندازه صفحه نمایش: 15.6 اینچ
- دقت صفحه نمایش: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.3 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 48 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 8 هسته |
| سری پردازنده | Core i7 |
| فرکانس پردازنده | 2.3 تا 4.6 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 11800H |
گرافیک
| توان گرافیک | 60W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 4 گیگابایت GDDR5 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce RTX 3050Ti |
حافظه و ذخیرهسازی
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 16 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 3 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | تاندربولت 4, 1 عدد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 180W, 20V, 9A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 48Wh |
| نوع باتری | 3 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.9×25.6×2.47 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | ندارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 2.3 کیلوگرم |
نرمافزار و خدمات
| سیستم عامل | Windows 11 Home |
|---|
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.