لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NFR R7 7435HS 32GB 2TB SSD RTX 2050
- پردازنده اصلی: AMD Ryzen7 7435HS
- حافظه رم: 32 گیگابایت DDR5
- حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 2050
- اندازه صفحه نمایش: 15.6 اینچ
- رزولوشن: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.3 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 48 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
محصولات مشابه
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NFR R7 7435HS 8GB 512GB SSD RTX 2050
- پردازنده
- Ryzen 7 7435HS
- حافظه رم
- 8 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GEFORCE RTX 2050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NFR R7 7435HS 8GB 1TB SSD RTX 2050
- پردازنده
- Ryzen 7 7435HS
- حافظه رم
- 8 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GEFORCE RTX 2050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NFR R7 7435HS 16GB 512GB SSD RTX 2050
- پردازنده
- Ryzen 7 7435HS
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GEFORCE RTX 2050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NFR R7 7435HS 16GB 1TB SSD RTX 2050
- پردازنده
- Ryzen 7 7435HS
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GEFORCE RTX 2050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NFR R7 7435HS 32GB 512GB SSD RTX 2050
- پردازنده
- Ryzen 7 7435HS
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GEFORCE RTX 2050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NFR R7 7435HS 32GB 1TB SSD RTX 2050
- پردازنده
- Ryzen 7 7435HS
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GEFORCE RTX 2050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ), گارانتی 24 ماهه شرکتی |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 20 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 16 رشته, 8 هسته |
| سری پردازنده | Ryzen 7 |
| فرکانس پردازنده | 3.1 تا 4.5 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 7435HS |
گرافیک
| توان گرافیک | 70W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 4 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GEFORCE RTX 2050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 32 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 45% NTSC |
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نمایشگر اضافی | ندارد |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات M2 | 2 عدد |
|---|
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 3, GEN2 TYPE-A (SPEED 5GB) |
| تعداد پورت USB 4.0 | ندارد |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, v2.1 |
| پورت USB Type-C | 1 عدد, دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 150W, 20V, 7.5A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 48Wh |
| نوع باتری | 3 سلولی |
صدا و دوربین
| توضیحات تکمیلی صدا | AI NOISE-CANCELING TECHNOLOGY فناوری حذف نویز هوش مصنوعی میکروفون |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.9x25.6x(2.28~2.45) سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر و کابل برق |
| جنس بدنه | آلمینیوم, پلاستیک |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 2.3 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.