شیوه های پرداخت اقساطی

با استفاده از سایت های ارائه خدمات خرید کالا های قسطی می‌توانید کالا های دیجیتال، در سایت ایسوس ایران را به صورت اقساطی به صورت حضوری و آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری نمایید!

قسط خرید کالا | خرید قسطی لپ تاپ با شرایط ویژه

با توجه به افزایش قیمت در پی برخی از کالاها در بازار و پایین آمدن توان مردم برای خرید کالا های دیجیتال، مثل لپ تاپ، موبایل و غیره، برخی از شرکت ها در حوزه خرید کالا به صورت قسطی خدماتی را به این مشتریان ارائه می‌دهند. قسط خرید کالا در هر شرکت در میزان اعتبار، نرخ سود، مدت باز پرداخت و غیره متفاوت بوده و این امر با شرایط و سیاست های آن سایت و شرکت متغیر است. به عنوان مثال یک شرکت برای قسط خرید کالا از ضامن معتبر، چک و یا پیش پرداخت اولیه به عنوان تضمین استفاده می‌کند ولی شرکت دیگر فقط با ارائه سفته و بدون ضامن کالای قسطی را به شما تحویل می‌دهد.

قسط آنلاین چیست؟

قسط آنلاین به ارائه خدمات و بازپرداخت وام خرید کالا به صورت آنلاین از طریق وبسایت های ارائه دهنده خدمات خرید اقساطی کالا گفته می‌شود. با استفاده از قسط آنلاین می‌توان به صورت آنلاین و غیر حضوری از فروشگاه های طرف قرارداد با این سایت ها، خرید نمود.

قسط جاری چیست؟

قسط جاری یا بدهی جاری به قسطی گفته می‌شود که زمان پرداخت آن یکسال یا کمتر بوده و از محل حساب های بانکی فرد قابل وصول باشد. میزان و درصد پرداخت قسط جاری بسته به شرایط وام و شرکت وام دهنده متفاوت است.

دم قسط چیست؟

خرید از دم قسط کالا به روشی گفته می‌‎شود که مشتری بدون ضامن و پیش پرداخت می‌تواند وام خرید کالا دریافت کرده و یا کالا را به صورت آنی، قسطی خرید نماید. این روش فقط با ارائه سفته از سمت مشتری صورت می‌پذیرد و ضمن اینکه تمام مراحل به صورت آنلاین انجام می‌شود.

قسط معوق چیست؟

بدهی معوق یا قسط معوق به اقساطی گفته می‌شود که شرکت وام دهنده از مشتری طلب دارد. در صورتی که مشتری و یا وام گیرنده مورد نظر، تمام بدهی خود را سر موعد مقرر به صورت کامل پرداخت ننماید به عنوان بدهی و یا قسط معوق شناخته می‌شود.

قسط لیزینگ چیست؟

روش های قسط لیزینگ در شرکت ها متفاوت است، اما به صورت کلی می‌توان گفت که این روش مبتنی بر خرید قسطی کالا بر اساس خرید به شرط تملیک می‌باشد، یعنی در قسط لیزینگ کالا در اختیار شماست ولی تا پرداخت کامل اقساط بدهی خود، مالکیت کالا به سایت فروشنده تعلق دارد.

خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان

یکی از دغدغه معلمان و فرهنگیان با توجه به وضعیت سخت اقتصادی خرید کالا به صورت قسطی است؛ شرکت ها و فروشگاهی زیادی هستند که خرید قسطی لپ تاپ فرهنگیان و خدمات این حوزه را به فرهنگیان و معلمان ارائه می‌دهند. خرید لپ تاپ قسطی فرهنگیان با حداقل کارمزد در بعضی سایت ها و فروشگاه ها صورت می‌پذیرد. ارائه خدمات خرید قسطی لپ تاپ فرهنگیان در تهران در برخی فروشگاه ها با شرایط ویژه انجام می‌‎شود.

خرید قسطی لپ تاپ از سرای ایرانی

در خرید لپ تاپ قسطی از سرای ایرانی، سرای ایرانی شرایط ویژه خرید لپ تاپ بدون کارمزد و ضامن را ارائه کرده است. خرید حضوری از سرای ایرانی و پرداخت قسط سرای ایرانی با ارائه چک حداکثر در 8 قسط و با اعتبار 2 میلیون تومان بوده و مبلغ هر چک نیز باید حداکثر 300 هزارتومان باشد. در صورتی که مبلغ کالای دیجیتال مورد نظر از سقف اعتبار بالاتر باشد باید الباقی مبلغ به عنوان پیش قسط پرداخت شود.

خرید لپ تاپ قسطی با حکمت کارت

حکمت کارت یک کارت اعتباری خرید کالا مخصوص کارمندان نیرو های مسلح است که آنان می‌توانند تا سقف 30 میلیون تومان بسته به اعتبار درون کارت از فروشگاه طرف قرارداد با نیرو های مسلح کالای مورد نظر خود را خریداری نمایند. این اقساط به صورت 12 تا 24 ماهه صورت می‌پذیرد؛ البته باید گفت که میزان سود مبلغ بازپرداخت برای هر سایت متفاوت است. خرید لپ تاپ قسطی با حکمت کارت برای کارمندان نیرو های مسلح بسیار به صرفه است.

خرید لپ تاپ قسطی شهر لوازم خانگی

شهر لوازم خانگی یکی دیگر از فروشگاه های حوزه لوازم خانگی و کالای دیجیتال است که می‌توان با قیمت بسیار مناسبی از آن خرید نمود. خرید لپ تاپ قسطی شهر لوازم خانگی دارای شرایط عمومی و اختصاصی ست که شامل موارد زیر است:
شرایط عمومی: حضور صاحب چک به همراه کارت ملی و دسته چک طرح صیاد - عدم داشتن چک برگشتی - تعداد چک ها معادل تعداد ماه های اقساط می باشد - پرداخت 0 تا 45 درصد پیش پرداخت الزامی است.
همچنین مدت پرداخت اقساط بنا به انتخاب شما می‌تواند 6، 12 و یا 24 ماهه باشد.
شرایط اختصاصی: شرایط اختصاصی شهر لوازم خانگی شامل دو مورد زیر است که مشاهده می‌کنید:
ویژه کارمندان و بازنشستگان: ارائه آخرین فیش حقوقی مهرشده، حکم کارگزینی، کارت پرسنلی با معرفی نامه ممهور به مهر محل کار.
ویژه کسبه: جواز کسب دارای آدرس و تاریخ اعتبار.

خرید لپ تاپ قسطی از فروشگاه اتکا

فروشگاه اتکا از فروشگاه های تحت نظر نیرو های مسلح بوده که کالاهای اساسی مانند خوراک، پوشاک و همچنین کالا هایی مانند لوازم خانگی و دیجیتال و غیره را با تخفیف و یا به صورت اقساطی و با شرایط ویژه به کارمندان نیرو های مسلح و ارتش ارائه می‌دهد. لپ تاپ نیز جزو کالا های ضروری ست که در هر خانه‌ای یافت می‌شود. کارمندان نیرو های مسلح می‌توانند با استفاده از حکمت کارت و شرایط ویژه فروشگاه اتکا اقدام به خرید لپ تاپ قسطی از فروشگاه اتکا کنند. شما بدون نیاز به هیچ ضامنی و با ارائه حکمت کارت خود تا سقف اعتبار کارت می‌توانید لپ تاپ مورد نیازتان را با اقساط 6 تا 24 ماهه خریداری نمایید.