شعبه7
آدرس
  • مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه اول واحد ۱۲۰
  • 021-45639
ساعات کاری

شنبه

10:00 تا 21:00

یکشنبه

10:00 تا 21:00

دوشنبه

10:00 تا 21:00

سه شنبه

10:00 تا 21:00

چهارشنبه

10:00 تا 21:00

پنجشنبه

10:00 تا 21:00

جمعه

تعطیل

شعبه 7 ایسوس مجتمع پایتخت: پخش کامپیوتر در تهران

مجموعه‌های زیادی به پخش کامپیوتر در تهران مشغولند اما آنچه در خرید کامپیوتر اهمیت دارد، اعتبار مجموعه‌ای است که محصول را از آن خریداری می‌کنید که نقش مهمی در خدمات پس از فروش و گارانتی محصول دارد. مجموعۀ ایسوس ایران با افتخار بیش از ده سال است که نمایندگی برند ایسوس را در کشور بر عهده دارد و با کمک پرسنل حرفه‌ای و متخصص خود، همه روزه لپ تاپ های برند ایسوس را به‌صورت نقدی یا اقساطی به فروش می‌رساند. بنابراین اگر به‌دنبال فروشگاهی معتبر برای خرید کامپیوتر ایسوس هستید، کافی است به شعبات ایسوس ایران در مجتمع کامپیوتری پایتخت به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، ابتدای خیابان میرداماد سری بزنید.

شعبه 7 ایسوس ایران در پاساژ پایتخت در طبقه اول واحد 120 از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 10 صبح الی 9 شب آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان است. تنوع کالاهای موجود، شرایط خرید اقساطی، رفتار محترمانه پرسنل و پیشنهادات منطبق با نیازهای مشتری، مشخصه‌های متمایزکنندۀ فروشگاه‌های ایسوس ایران است.

مرکز کامپیوتر تهرانپارس

در حال حاضر مجموعۀ ایسوس ایران که تنها نمایندۀ رسمی ایسوس در کشور است، نمایندگی فعال در تهرانپارس ندارد. خریدارانی که مایل‌اند لپ تاپ یا سیستم خود را از نمایندگی رسمی ایسوس با گارانتی اصل، مشاورۀ رایگان و پشتیبانی حرفه‌ای خریداری کنند، کافی است سری به مجتمع کامپیوتر پایتخت بزنند که مسیرهای دسترسی متنوعی دارد.

برای رسیدن به پاساژ پایتخت از طریق خطوط BRT به ایستگاه میرداماد و از طریق مترو به ایستگاه حقانی مراجعه کنید. نمایندگی ایسوس در فاصلۀ کوتاهی از این دو ایستگاه قرار دارد. با خودروی شخصی نیز کافی است به خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، ابتدای خیابان میرداماد، پاساژ پایتخت مراجعه کنید. همچنین سایر شعبات ایسوس ایران در بازار کامپیوتر رضا و مرکز کامپیوتر ایران در خیابان ولیعصر قرار دارند.