لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ROG Strix G614JV i7 13650HX 32GB 512GB SSD RTX 4060
- پردازنده: intel Core i7 13650HX
- ظرفیت حافظه رم: 32 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 512 گیگابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4060 GDDR6
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- دقت صفحه نمایش: WUXGA
- وزن: 2.5 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 14 هسته, 20 رشته |
| سری پردازنده | Core i7 |
| مدل پردازنده | 13650HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 140W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت GDDR6 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | NVIDIA GeForce RTX 4060 GDDR6 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| فرکانس رم | 4800 |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 100% sRGB, ADAPTIVE SYNC DISCRETE همگامسازی تطبیقی گسسته G-SYNC, Support Dolby Vision HDR |
| دقت صفحه نمایش | WUXGA 1920x1200 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات حافظه | 2 |
|---|
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 1, 2, GEN2 TYPE-A (SPEED 10GB) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, 2.1 FRL |
| پورت Thunderbolt | تاندربولت 4, 1 عدد |
| پورت USB Type-C | دارد, GEN2 TYPE-C (SUPPORT FOR DISPLAY 1 PORT)(SPEED 10GB) |
| پورت شبکه Ethernet | دارد, RJ45 Gigabit Ethernet |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 20V, 280W, 5A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد, DOLBY ATMOS |
|---|---|
| توضیحات تکمیلی صدا | AI NOISE-CANCELING TECHNOLOGY فناوری حذف نویز هوش مصنوعی میکروفون, Smart Amp Technology فناوری تقویتکننده هوشمند |
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, FHD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB کیبورد چیکلت با نور پسزمینه و RGB برای هر کلید |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.4×26.4×2.26 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | کیف و موس ندارد, دفترچه راهنما, شارژر و کابل برق |
| جنس بدنه | المینیوم و پلاستیک فشرده |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.