لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ASUS TUF Gaming F16 FX607JV i7 13650HX 32GB 2TB SSD RTX 4060
- پردازنده: intel Core i7 13650HX
- ظرفیت حافظه رم: 32 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4060
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- دقت صفحه نمایش: FHD+WUXGA 1920×1200
- وزن: 2.27 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
محصولات مشابه
لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ASUS TUF Gaming F16 FX607JV i7 13650HX 16GB 1TB SSD RTX 4060
- پردازنده
- Core i7 13650HX
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت GeForce RTX 4060 Laptop GPU
- صفحهنمایش
- 16 اینچ
لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ASUS TUF Gaming F16 FX607JV i7 13650HX 32GB 1TB SSD RTX 4060
- پردازنده
- Core i7 13650HX
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت GeForce RTX 4060 Laptop GPU
- صفحهنمایش
- 16 اینچ
لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ASUS TUF Gaming F16 FX607JV i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX 4060
- پردازنده
- Core i7 13650HX
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت GDDR6 GeForce RTX 4060 Laptop GPU
- صفحهنمایش
- 16 اینچ
لپ تاپ 16 اینچی ایسوس ASUS TUF Gaming F16 FX607JV i7 13650HX 32GB 512GB SSD RTX 4060
- پردازنده
- Core i7 13650HX
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت GeForce RTX 4060 Laptop GPU
- صفحهنمایش
- 16 اینچ
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 14 هسته (6 هسته پر قدرت و 8 هسته کم مصرف), 20 رشته |
| سری پردازنده | Core i7 |
| فرکانس پردازنده | 2.6 تا 4.9 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 13650HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 130W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
حافظه و ذخیرهسازی
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| فرکانس رم | 5600 |
| قابلیت ارتقا رم | تا 32 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 100% sRGB, ADAPTIVE SYNC DISCRETE همگامسازی تطبیقی گسسته G-SYNC |
| دقت صفحه نمایش | FHD+WUXGA 1920 x 1200 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات M2 | 2 عدد |
|---|---|
| تعداد اسلات حافظه | 2 |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2, GEN2 TYPE-A (SPEED 5GB) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.2 |
| پورت HDMI | دارد, 2.1 FRL |
| پورت Thunderbolt | 1 عدد, Thunderbolt 4 supports display |
| پورت USB Type-C | دارد, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC |
| پورت شبکه Ethernet | دارد, RJ45 Gigabit Ethernet |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 12A, 20V, 240W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد, DOLBY ATMOS |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد, BACKLIT CHICLRT KEYBOARD 1-ZONE RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.5x25.2x(2.21~2.82) سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر و کابل برق |
| جنس بدنه | المینیوم و پلاستیک فشرده |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 2.27 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.