لپ تاپ 16 اینچی ایسوس TUF Gaming A16 FA607PV R9 7845HX 32GB 1TB SSD RTX 4060
- پردازنده اصلی: AMD Ryzen™ 9 7845HX
- حافظه رم: 32 گیگابایت DDR5
- حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4060
- اندازه صفحه نمایش: 16 اینچ
- رزولوشن: WUXGA 1920 x 1200
- وزن: 2.27 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 64 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 هسته, 24 رشته |
| سری پردازنده | Ryzen 9 |
| فرکانس پردازنده | 5.2 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 7845HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 140W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت GDDR6 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | NVIDIA GeForce RTX 4060 GDDR6 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| کارت خوان | ندارد |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | WUXGA 1920x1200 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 165Hz |
| نمایشگر اضافی | ندارد |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| تعداد پورت USB 4.0 | ندارد |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 14A, 20V, 280W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان فارسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.5×25.2x 2.21 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | ندارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 2.27 کیلوگرم |
نرمافزار و خدمات
| سیستم عامل | ندارد |
|---|
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.