لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX507ZI4 | i7 12700H | 32GB | 1TB SSD | RTX 4070
- پردازنده اصلی: intel core i7 12700H
- حافظه رم: 32 گیگابایت DDR4
- حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4070
- اندازه صفحه نمایش: 15.6 اینچ
- رزولوشن: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.2 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
محصولات مشابه
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX507ZI4 | i7 12700H | 16GB | 1TB SSD | RTX 4070
- پردازنده
- Core i7 12700H
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت NVIDIA GeForce RTX 4070
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX507ZI4 | i7 12700H | 32GB | 2TB SSD | RTX 4070
- پردازنده
- Core i7 12700H
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت NVIDIA GeForce RTX 4070
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 14 هسته, 20 رشته |
| سری پردازنده | Core i7 |
| فرکانس پردازنده | 2.4 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 12700H |
گرافیک
| توان گرافیک | 140W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نمایشگر اضافی | ندارد |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| تعداد پورت USB 4.0 | 1 عدد |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.2 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 20V, 240W, 5A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | دارد |
| وبکم | 720p, HD, دارد |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد, RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.4x25.1x(2.24~2.49) سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | ندارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.