مانیتور 27 اینچ ایسوس مدل TUF Gaming VG27AQA1A
- اندازه صفحه نمایش: 27 اینچ
- رزولوشن: QHD 2560×1440
- نوع پنل: VA
- نرخ بروزرسانی: 170 هرتز
- پورت HDMI: 2 عدد
- درگاه Display-Port: دارد
- وزن: 4.65 کیلوگرم
- نوع مانیتور: کاربری عمومی، مخصوص بازی
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | گارانتی اصلی ایسوس (36 ماه حامی و الماس رایان) |
|---|
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 27 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 16.7 میلیون رنگ, پشتیبانی از Flicker-Free, فیلتر نور آبی محافظ چشم |
| دقت صفحه نمایش | QHD 2560x1440 |
| زمان پاسخگویی | 1 میلی ثانیه |
| شدت روشنایی | 300nits |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| فرکانس افقی | HDMI: 30-223KHz, DP : 250kHz_250kHz |
| فرکانس عمودی | 48Hz_144Hz, 48Hz_170Hz |
| نرخ بروزرسانی | 170Hz |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| نوع صفحه نمایش | LED-backlit, VA |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| درگاه Display-Port | دارد |
|---|---|
| پورت HDMI | 2 عدد |
صدا و دوربین
| اسپیکر | 2 بلندگو 2 وات |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | دارد |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 61.52x45.49x21.35 سانتی متر |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| وزن | 4.65 کیلوگرم |
سایر مشخصات
| قابلیت های دیگر | Game Plus, GameFast, GameVisual, پشتیبانی از HDCP, پشتیبانی از Trace Free, تکنولوژی VRR |
|---|
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.