لپ تاپ گیمینگ 18 اینچی ایسوس ROG Strix G814JIR i9 14900HX 64GB 1TB SSD RTX 4070
- پردازنده: intel Core i9 14900HX
- ظرفیت حافظه رم: 64 گیگابایت DDR5
- ظرفیت حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 8 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4070
- اندازه صفحه نمایش: 18 اینچ
- دقت صفحه نمایش: WQXGA
- وزن: 3.0 کیلوگرم
- باتری: ظرفیت 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
محصولات مشابه
لپ تاپ گیمینگ 18 اینچی ایسوس ROG Strix G814JIR i9 14900HX 16GB 1TB SSD RTX 4070
- پردازنده
- Core i9 14900HX
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت GDDR6 NVIDIA GeForce RTX 4070
- صفحهنمایش
- 18 اینچ
لپ تاپ گیمینگ 18 اینچی ایسوس ROG Strix G814JIR i9 14900HX 32GB 1TB SSD RTX 4070
- پردازنده
- Core i9 14900HX
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت GDDR6 NVIDIA GeForce RTX 4070
- صفحهنمایش
- 18 اینچ
لپ تاپ گیمینگ 18 اینچی ایسوس ROG Strix G814JIR i9 14900HX 32GB 2TB SSD RTX 4070
- پردازنده
- Core i9 14900HX
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 8 گیگابایت GDDR6 NVIDIA GeForce RTX 4070
- صفحهنمایش
- 18 اینچ
لپ تاپ گیمینگ 18 اینچی ایسوس ROG Strix G814JIR i9 14900HX 64GB 2TB SSD RTX 4070
- پردازنده
- Core i9 14900HX
- حافظه رم
- 64GB
- گرافیک
- 8 گیگابایت GDDR6 NVIDIA GeForce RTX 4070
- صفحهنمایش
- 18 اینچ
لپ تاپ گیمینگ 18 اینچی ایسوس ROG Strix G814JIR i9 14900HX 64GB 4TB SSD RTX 4070
- پردازنده
- Core i9 14900HX
- حافظه رم
- 64GB
- گرافیک
- 8 گیگابایت GDDR6 NVIDIA GeForce RTX 4070
- صفحهنمایش
- 18 اینچ
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 36 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 24 هسته, 32 رشته |
| سری پردازنده | Core i9 |
| فرکانس پردازنده | 2.2 تا 5.8 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 14900HX |
گرافیک
| توان گرافیک | 140W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 8 گیگابایت GDDR6 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 18 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | WQXGA-2560×1600 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 240Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | تاندربولت 4, 1 عدد |
| پورت USB Type-C | دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 20V, 280W, 5A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان روسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 39.9x29.4x(2.31~3.08) سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | کیف و موس ندارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 3.0 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.