لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FX507ZC4 i7 12700H 32GB 1TB SSD RTX 3050
- پردازنده اصلی: intel core i7 12700H
- حافظه رم: 32 گیگابایت DDR4
- حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 3050
- اندازه صفحه نمایش: 15.6 اینچ
- رزولوشن: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.2 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 90 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
محصولات مشابه
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX507ZC4 | i7 12700H | 16GB | 1TB SSD | RTX 3050
- پردازنده
- Core i7 12700H
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GDDR6 Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FX507ZC4 i7 12700H 16GB 512GB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i7 12700H
- حافظه رم
- 16 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GDDR6 Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FX507ZC4 i7 12700H 32GB 512GB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i7 12700H
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GDDR6 Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FX507ZC4 i7 12700H 32GB 2TB SSD RTX 3050
- پردازنده
- Core i7 12700H
- حافظه رم
- 32 گیگابایت
- گرافیک
- 4 گیگابایت GDDR6 Geforce RTX 3050
- صفحهنمایش
- 15.6 اینچ
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 14 هسته, 20 رشته |
| سری پردازنده | Core i7 |
| فرکانس پردازنده | 2.3 تا 4.7 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 12700H |
گرافیک
| توان گرافیک | 95W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 4 گیگابایت GDDR6 |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce RTX 3050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| فرکانس رم | 3200 |
| قابلیت ارتقا رم | تا 64 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 100% sRGB, ADAPTIVE SYNC DISCRETE همگامسازی تطبیقی گسسته G-SYNC |
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نمایشگر اضافی | ندارد |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات حافظه | 2 |
|---|
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2, GEN2 TYPE-A (SPEED 5GB) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.2 |
| پورت HDMI | دارد, v2.0 |
| پورت Thunderbolt | تاندربولت 4, 1 عدد |
| پورت USB Type-C | دارد, GEN2 TYPE-C (SUPPORT FOR DISPLAY 1 PORT)(SPEED 10GB) |
| پورت شبکه Ethernet | دارد, RJ45 Gigabit Ethernet |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 10A, 200W, 20V |
|---|---|
| توضیحات باتری | 90Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد, DOLBY ATMOS |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, HD, دارد |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | BACKLIT CHICLRT KEYBOARD 1-ZONE RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.4×25.1×2.24 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر و کابل برق |
| جنس بدنه | المینیوم و پلاستیک فشرده |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 2.2 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.