فروشگاه واحد 19 بازار کامپیوتر رضا
آدرس
  • بازار کامپیوتر رضا واحد 19
  • 021-45639
ساعات کاری

شنبه

10:00 تا 21:00

یکشنبه

10:00 تا 21:00

دوشنبه

10:00 تا 21:00

سه شنبه

10:00 تا 21:00

چهارشنبه

10:00 تا 21:00

پنجشنبه

10:00 تا 21:00

جمعه

تعطیل

شعبه 2 رضا: لیست مغازه های بازار رضا تهران

مغازه های متعددی در بازار رضا تهران وجود دارند که بورس انواع کالاهای دیجیتال به شمار می‌روند. در میان این فروشگاه‌ها، دو شعبه شرکت ایسوس ایران نیز در پاساژ رضا تهران به چشم می‌خورند. اگر قصد خرید محصولات برند ایسوس را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به تنها نماینده رسمی این برند در کشور، یعنی شرکت ایسوس ایران مراجعه کنید.

شعبه ۲ ایسوس ایران در بازار رضا در واحد ۱۹ واقع شده است که در ضلع شمال غربی چهارراه ولیعصر قرار دارد. برای دسترسی به پاساژ رضا تهران کامپیوتر از طریق مترو، کافی است از ایستگاه تئاتر شهر پیاده شوید و از خروجی ولیعصر شمال - انقلاب غرب خارج شوید. در این‌صورت به راحتی بازار رضا برایتان قابل مشاهده خواهد بود. همچنین برای رسیدن به بازار رضا از طریق خطوط BRT می‌توانید از مسیرهای آزادی-تهرانپارس، راه‌آهن-تجریش و راه‌آهن-پارک‌وی استفاده کنید و در ایستگاه چهارراه ولیعصر پیاده شوید.

بازار کامپیوتر رضا تهران

در پاساژ رضا تهران که بازار کامپیوتر مرکز تهران است، شرکت ایسوس ایران همه روزه از شنبه تا جمعه در خدمت خریداران محترم است. شعبه ۱ جمعه‌ها از ساعت ۱۰ صبح الی ۵ عصر باز است و شعبه ۲ جمعه‌ها تعطیل است. هر دو شعبه از محبوب‌ترین مغازه های پاساژ رضا تهران هستند زیرا فروش محصولات برند ایسوس در این دو شعبه با گارانتی اصل بدون ابطال، شرایط اقساطی و با خدمات پیش از فروش مثل مشاوره رایگان تخصصی صورت می‌گیرد.

بنابراین اگر قصد خرید از برند ایسوس را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به نمایندگی رسمی ایسوس در بازار رضا تهران مراجعه کنید و از مشاوره رایگان تخصصی برخوردار شوید. پیش از خرید کالا، امکان تست کالا وجود دارد و شرایط متنوع اقساطی بلند مدت، بدون ضامن و با کسر از حقوق توسط فروشنده شعبه به شما توضیح داده خواهد شد. برای ارتباط با این شعبه کافی است با شماره ۴۵۶۳۹ - ۰۲۱ تماس بگیرید.