فروشگاه 450 بازار کامپیوتر ایران
آدرس
  • مرکز کامپیوتر ایران طبقه همکف واحد 450
  • 021-45639 داخلی 105
ساعات کاری

شنبه

10:00 تا 21:00

یکشنبه

10:00 تا 21:00

دوشنبه

10:00 تا 21:00

سه شنبه

10:00 تا 21:00

چهارشنبه

10:00 تا 21:00

پنجشنبه

10:00 تا 21:00

جمعه

تعطیل

شعبه 2 بازار کامپیوتر ایران: بازار کامپیوتر تهران کجاست؟

بازار کامپیوتر تهران مقصد بسیاری از خریداران لپ تاپ و سیستم کامپیوتری است. این بازار که در خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه‌ طالقانی قرار دارد، مجموعه‌های معتبر دیجیتال ایران را در خود جای داده است. مجموعه بزرگ ایسوس ایران که نماینده رسمی ایسوس در ایران است، ۴ شعبه در این بازار دارد. شعبه ۲ ایسوس ایران در پاساژ ایران در طبقه همکف، واحد ۴۵۰ قرار دارد که از شنبه تا پنج‌شنبه از ۱۰ صبح الی ۹ شب باز است.

آنچه مجموعه ایسوس ایران را از سایر فروشگاه‌های موجود در بازار کامپیوتر تهران متمایز می‌کند، پرسنل حرفه‌ای، کالاهای متنوع، شرایط فروش اقساطی و مشاوره رایگان است که در شعبه های تهران ایسوس ایران عرضه می‌شوند. بنابراین حتی اگر از نوع مدل لپ تاپی که نیاز دارید نیز مطمئن نیستید، کافی است به شعبه ۲ مراجعه کنید تا از مشاوره رایگان متخصصین حوزه دیجیتال برخوردار شوید.

بازار کامپیوتر تهران ولیعصر

یکی از مهم‌ترین بازار های کامپیوتر تهران ولیعصر، مرکز کامپیوتر ایران است که با بیش از ۲۰ سال سابقه در عرصه بورس کالای دیجیتال، یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید لپ تاپ یا سیستم کامپیوتری است. مرکز کامپیوتر ایران در خیابان ولیعصر، چهارراه طالقانی قرار دارد و مجموعه بزرگ ایسوس ایران را نیز با ۴ فروشگاه در خود جای داده است. در شعبه ۲ ایسوس ایران انواع کالاهای دیجیتال برند ایسوس وجود دارند. شما با کمک مشاور حاضر در فروشگاه می‌توانید لپ تاپ مناسب خود را انتخاب کنید و تمام سؤالات خود را از ایشان بپرسید. این شعبه در طبقه همکف، واحد ۴۵۰ مرکز کامپیوتر ایران قرار دارد.