لپ تاپ 14 اینچی ایسوس TUF Gaming FA401WU R AI 9 HX 370 32GB 2TB SSD RTX 4050
- پردازنده اصلی: AMD Ryzen AI 9 HX 370
- حافظه رم: 32 گیگابایت LPDDR5X
- حافظه داخلی: 2 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 6 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 4050
- اندازه صفحه نمایش: 14 اینچ
- رزولوشن: WQXGA 2560 x 1600
- وزن: 1.46 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 73 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 36 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 هسته, 24 رشته, AMD XDNA NPU up to 50TOPS |
| سری پردازنده | Ryzen AI 9 |
| فرکانس پردازنده | 2.0 تا 5.1 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | HX 370 |
گرافیک
| توان گرافیک | 100W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 6 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | GeForce RTX 4050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| ظرفیت حافظه داخلی | 2 ترابایت |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | WQXGA 2560x1600 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 عدد, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | دارد, 2.1 FRL |
| پورت USB Type-C | دارد, 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps), 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort (data speed up to 10Gbps) |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 10A, 200W, 20V |
|---|---|
| توضیحات باتری | 73Wh |
| نوع باتری | 4 سلولی, لیتیوم یونی, 4S1P |
صدا و دوربین
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
|---|---|
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 31.1x22.7x1.69 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | کیف دارد |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | خاکستری |
| وزن | 1.46 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.