لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس TUF Gaming FA506NCG R7 7445HS 32GB 1TB SSD RTX 3050
- پردازنده اصلی: AMD Ryzen 7 7445HS
- حافظه رم: 32 گیگابایت DDR5
- حافظه داخلی: 1 ترابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: 4 گیگابایت
- پردازنده گرافیکی: NVIDIA GeForce RTX 3050
- اندازه صفحه نمایش: 15.6 اینچ
- رزولوشن: FHD 1920 x 1080
- وزن: 2.3 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 48 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۲۱۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان
بروزرسانی قیمت: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | 18 الی 24 ماه گارانتی (سازگار، حامی، آواژنگ), گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 22 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | AMD |
| سایر ویژگی های پردازنده | 12 رشته, 6 هسته |
| سری پردازنده | Ryzen 7 |
| فرکانس پردازنده | 3.2 تا 4.7 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 7445HS |
گرافیک
| توان گرافیک | 75W |
|---|---|
| حافظه گرافیکی | 4 گیگابایت |
| سازنده پردازنده گرافیکی | NVIDIA |
| مدل پردازنده گرافیکی | Geforce RTX 3050 |
حافظه و ذخیرهسازی
| ظرفیت حافظه داخلی | 1 ترابایت |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 32 گیگابایت |
| فرکانس رم | 5600 Mhz |
| قابلیت ارتقا رم | تا 32 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
|---|---|
| دقت صفحه نمایش | FHD 1920 x 1080 |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | بله |
| نرخ بروزرسانی | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
مادربرد، چیپست و اسلاتها
| تعداد اسلات حافظه | 2 |
|---|
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 3 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| پورت HDMI | HDMI 2.1 TMDS |
| پورت USB Type-C | 1 عدد, دارد |
| پورت شبکه Ethernet | دارد |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 180W, 20V, 9A |
|---|---|
| توضیحات باتری | 48Wh |
| نوع باتری | 3 سلولی, 3S1P |
صدا و دوربین
| اسپیکر | دارد |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری |
| وبکم | 720p, HD |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| کیبورد با نور پس زمینه | RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 35.9x25.6x2.28 سانتی متر |
|---|---|
| جنس بدنه | پلاستیک |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 2.3 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۲۱۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.