لپ تاپ 14 اینچی ایسوس VivoBook S14 Q423SA Ultra 5 226V 16GB 512GB SSD INTEL
- پردازنده اصلی: intel Core Ultra 5 226V
- حافظه رم: 16 گیگابایت LPDDR5X
- حافظه داخلی: 512 گیگابایت SSD
- حافظه پردازنده گرافیکی: بدون حافظهی گرافیکی مجزا
- پردازنده گرافیکی: Intel® Arc Graphics
- اندازه صفحه نمایش: 14.0 اینچ
- رزولوشن: OLED 1920×1200
- وزن: 1.30 کیلوگرم
- ظرفیت باتری: 75 وات ساعت
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۲۱۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان
بروزرسانی قیمت: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۵
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن
لینک کوتاه محصول
گارانتی
| گارانتی | گارانتی 18 ماهه ( دلتوس - امرتات - بازرگانی مهر - پیکسل - ایران نوت بوک و ... ) |
|---|
پردازنده
| حافظه کش | 8 مگابایت |
|---|---|
| سازنده پردازنده | intel |
| سایر ویژگی های پردازنده | 8 رشته, 8 هسته, Intel AI Boost NPU up to 40TOPS |
| سری پردازنده | Ultra 5 |
| فرکانس پردازنده | 2.1 تا 4.5 گیگاهرتز |
| مدل پردازنده | 226V |
گرافیک
| حافظه گرافیکی | Onboard |
|---|---|
| سازنده پردازنده گرافیکی | intel |
| مدل پردازنده گرافیکی | Arc Graphics |
حافظه و ذخیرهسازی
| درایو نوری | ندارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 16 گیگابایت |
| نوع SSD | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| نوع حافظه داخلی | SSD |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| کارت خوان | Micro SD card reader |
صفحهنمایش و تصویر
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
|---|---|
| توضیحات صفحه نمایش | 100% DCI-P3 color gamut |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| شدت روشنایی | 600nits |
| صفحه نمایش لمسی | خیر |
| صفحه نمایش مات | خیر |
| نرخ بروزرسانی | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
درگاهها، ارتباطات و شبکه
| بلوتوث | دارد |
|---|---|
| تعداد پورت USB 3.2 | 2 |
| توضیحات شبکه بی سیم Wi-Fi | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 |
| شبکه بی سیم Wi-Fi | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.4 |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | 2 عدد, تاندربولت 4 |
| پورت USB Type-C | دارد, 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery |
باتری، توان و خنککننده
| آداپتور باتری | 20V, 3.25A, 65W |
|---|---|
| توضیحات باتری | 75WHRS |
| نوع باتری | 4 سلولی |
صدا و دوربین
| توضیحات تکمیلی صدا | Bult-in speaker, HARMAN KARDON, smart Amp Technology |
|---|---|
| جک هدفون/ میکروفون | جک 3.5 میلی متری, Combo Audio Jack |
| وبکم | FHD, camera with IR function to support Windows Hello, WHITE PRIVACY SHUTTER |
ورودی، کنترل و حسگرها
| توضیحات تکمیلی کیبورد | کیبورد زبان انگلیسی |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| مشخصات تاچ پد | NumberPad ندارد |
| کیبورد با نور پس زمینه | دارد, RGB |
بدنه، طراحی و اقلام همراه
| ابعاد | 1.49×22.01×31.24 سانتی متر |
|---|---|
| اقلام همراه | دفترچه راهنما, شارژر و کابل برق |
| جنس بدنه | آلمینیوم |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
- ارسال رایگان برای خرید بالای ۱۰ میلیون تومان
۲۱۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان
- ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا
- خرید قسطی ۱۸ ماهه بدون ضامن

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.